Güncel Haberler

Swim Swam platformunun 2020 Swim ödüllerinde yılın çıkış yapan erkek sporcusu ödülü Emre Sakçı’ya verildi

Swamy Büyük Ödülü Sakçı ‘ya Yüzme dünyasının önemli referansı Swim Swam platformunun 2020 Swim ödüllerinde yılın çıkış yapan erkek sporcusu ödülü Emre Sakçı’ya verildi. 2020 MALE BREAKOUT SWIMMER OF THE YEAR: EMRE SAKCI, TURKEY The 2020 Male Breakout Swimmer of the Year Swammy award goes to Turkish native and member of …

Devamını okuyun »

2021 Yasaklılar Listesi Başlıca Değişiklikler

2021 Yasaklılar Listesi Başlıca Değişiklikler 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerli olan 2021 Yasaklılar Listesi Başlıca Değişikliklerin Özeti için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. 2021 Yasaklılar Listesi- Değişikliklerin Özeti Türkiye Dopingle Mücadele Talimatı 2019 Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK): www.tdmk.org.tr Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA): www.wada-ama.org Türkiye Dopingle Mücadele Talimatı: http://www.tdmk.org.tr/turkiye-dopingle-mucadele-talimati/ Yasaklılar Listesi (Her yıl …

Devamını okuyun »

2020 – 2021 Yüzme Federasyonu Faaliyet Programı

2020 – 2021 Yüzme Federasyonu Faaliyet Programı 2020-2021-yuzme-federasyonu-faaliyet-programi-v1 2020-2021 ORHAN MENGİ YÜZME SEZONU YÜZME FAALİYET PROGRAMI TARİH MÜSABAKA ADI 2S M/ 50 M KATEGORİ YER 6-8 Kasım 2020 GRAND PRIX BURGAS 50 m Bulgaristan/ Burgas 11-13 Aralık 2020 TÜRKİYE TURKC ELL KISA KULVAR BÖLGESEL KÜÇÜKLER BİREYSEL Y ÜZME SAMP İ …

Devamını okuyun »

Merve Tuncel 800mt Serbest kategorisinde 8:28.34’lük derecesi ile Olimpiyat A Barajını geçmiştir.

Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmeleri’nde Ankara TOHM ekibimizde bulunan Antrenörlüğünü Gjon Shyti’nın yaptığı Enka Spor Kulübü yüzücüsü Merve Tuncel 800m Serbest kategorisinde 8:28.34’lük derecesi ile Olimpiyat A Barajını geçmiştir. Yeni Türkiye Rekorları : Kadınlar 800mt Serbest 15-16 Yaş 17-18 Yaş 19+ Yaş Tebrikler Merve …

Devamını okuyun »

Tokyo 2020 Olimpiyat Destek Projesi

16.09.2018 tarihinde Olimpiyat Değerlendirme Komisyonu tarafından sunulan, Tokyo Olimpiyat Oyunları kapsamında Seviyelerine göre desteklenecek sporcuların kriterleri şu şekildedir: Proje kapsamı, ilgili sezonun 30Eylül ayı itibari ile son bulur. Yeni proje, sezon içerisindeki yapılan performans değerlendirmelerine göre 1 Ekim ayı itibari ile yeniden başlar Proje kapsamı Olimpik Kurul ve Teknik Kurul …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları 19 Mayıs 2019 Yunanistan Sabah eleme yarışları sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BUTTERFLY – MEN   (50m)                                                                    19/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result 1, BERK OZKUL 1998 TUR MEN 00:24.39 2, 144954 BILAS STERGIOS-MARIOS …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları 18 Mayıs 2019 Yunanistan Sabah eleme sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                       18/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:29.46 2, 144164 TROHALAKI MARIA-MELINA …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları 17 Mayıs 2019 Yunanistan 400m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  17/05/19 PM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 04:56.90 2, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 04:57.36 3, 159818 IOANNIDI EYTYHIA …

Devamını okuyun »

2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları

2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları   Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Sinop Sonuçları Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Elazığ Sonuçları Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Kayseri Sonuçları Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Tekirdağ Sonuçları

Devamını okuyun »

11-12 Ulusal Gelişim Projesi grup yüzme yarışları sonuçları

11-12 Ulusal Gelişim Projesi grup yüzme yarışları sonuçları 13-14 Nisan 2019 11-12 Ulusal Gelişim Projesi İzmir grup yüzme yarışları sonuçları 11-12 Ulusal Gelişim Projesi Kayseri grup yüzme yarışları sonuçları 11-12 Ulusal Gelişim Projesi Sakarya grup yüzme yarışları sonuçları 11-12 Ulusal Gelişim Projesi Samsun grup yüzme yarışları sonuçları 11-12 Ulusal Gelişim …

Devamını okuyun »

2019 Türkiye Turkcell Yıldız Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi

2019 Türkiye Turkcell Yıldız Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi 3-7 Nisan 2019 Edirne Rekorlar : 2019-turkiye-turkcell-yildiz-genc-ve-acik-yas-uzun-kulvar-milli-takim-secmesi-rekorlar Sporcu Performansları : 2019-turkiye-turkcell-yildiz-genc-ve-acik-yas-uzun-kulvar-milli-takim-secmesi-sporcu-performans Detaylı Sporcu Performansları ve Toplu Sonuçlar:

Devamını okuyun »

2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Grup Yarışları

2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Grup Yarışları 2-3 Mart 2019 2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Kayseri Grup Yarışları Tüm Sonuçlar 2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Gebze Grup Yarışları Tüm Sonuçlar 2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Mersin Grup Yarışları Tüm Sonuçlar 2019 MEB Okullararası Gençler Yüzme Trabzon Grup Yarışları Tüm Sonuçlar …

Devamını okuyun »
Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir.
X