Anasayfa | Yüzme Federasyonu | Yüzme | 11-12 Yaş İl Vize Yarışları | 11-12 yaş bölge müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcular

11-12 yaş bölge müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcular

11-12 yaş bölge müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcular

  •  11-12 yaş bölge müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcuların il, kulüp ve ad soyadları listelerde belirtilmiştir.
  • Katılım kriterlerini yerine getirip isimleri listede olmayan sporcular kulüp yetkileri tarafından aşağıdaki mail adresine sporcu adı soyadı, katıldığı yarışma adı, stil, mesafe yüzmüş olduğu dereceleri bildirerek mail atmanız gerekmektedir.
    Mail Adresi: 11_12yas@tyf.gov.tr
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Ayşe Ece Özgenç
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Azra Meydan
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Cemre Tekbulut
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Demircan Aksoy
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Ilayda Şentürk
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Mustafa Batuhan Ören
ADANA Adana Gençlik ve Spor Kulübü Selin Sevil Demir
ADANA Adana Ünsal Firikci Spor Kulübü Eylül Ada Erkmen
ADANA Adana Yüzme Sk Berke Saçakli
ADANA Adana Yüzme Sk Merve Polat
ADANA Çukurova Üniversitesi SK Eren Yarar
ADANA Çukurova Üniversitesi SK Gülce Kiraç
ADANA Çukurova Üniversitesi SK Ulaş Güney Sarikaya
ADANA Çukurova Üniversitesi SK Zeynep  Kara
ADANA Gündoğdu Red Dolphins Spor Kulübü Ege Çetin Doğan
ADANA Milli Eğitim SK Ege Vural
ADANA Milli Eğitim SK Emir Yalçin
ADANA Özgür Kulaçlar Sp. Kulübü Ecenur Özerdem
ADANA Özgür Kulaçlar Sp. Kulübü Emirhan Dikaci
ADANA Özgür Kulaçlar Sp. Kulübü Engin Karan Boz
ADANA Özgür Kulaçlar Sp. Kulübü Selin Gündoğdu
ADANA Ted Adana Kolejliler Sk Efe Öksüzler
ADANA Ted Adana Kolejliler Sk Saffetcan Ekiz
ADANA Ted Adana Kolejliler Sk Ümitalp Yörüger
ADANA Ted Adana Kolejliler Sk Zeynep Rüya Çan
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Ada Su Öztürk
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Alya Hocaoğlu
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Berk Koç
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Efehan Hanecioğlu
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Ekin Aktaş
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Orhanmert Kazanci
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Tuna Şeşen
ANKARA Anka Spor Gelişim Kulubü Yiğit Gökçek
ANKARA Anka Yüzme Spor Kulübü Bengisu Öztegil
ANKARA Anka Yüzme Spor Kulübü Emre Vural
ANKARA Anka Yüzme Spor Kulübü Irmak Ergüden
ANKARA Anka Yüzme Spor Kulübü Tolga Temiz
ANKARA Anka Yüzme Spor Kulübü Zeynep Yazgi Ekici
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Ataner Baha Topal
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Bora Özyildiz
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Ege Türker
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Ekin Yaburğan
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Fevzi Berk Terzioğlu
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Mert Çinar
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Mustafa Bora Terzioğlu
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Oğuzhan Babaoğlan
ANKARA Ankara Ihtisas Gençlik Ve Spor K. Öykü Türker
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Ceren Aydoğdu
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Çinar Uçmak
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Ekin Köstekli
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Okay Heper Yildiz
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Sarper Sarpkaya
ANKARA Ankara Yüzme Kulübü Ulaş Umut Murat
ANKARA Asya Spor Klübü Hasan Mert Orhan
ANKARA Atlas Spor Kulübü Ada Arat
ANKARA Atlas Spor Kulübü Eren Gökdemir
ANKARA Aykon Spor Kulübü Ada Temel
ANKARA Aykon Spor Kulübü Bartu Sözen
ANKARA Aykon Spor Kulübü Defne Türksoy
ANKARA Aykon Spor Kulübü Eda Usta
ANKARA Aykon Spor Kulübü Eren Kuru
ANKARA Aykon Spor Kulübü Hanefi Efe Özdemir
ANKARA Aykon Spor Kulübü Idil Gündüz
ANKARA Aykon Spor Kulübü Lara Şahinkaya
ANKARA Aykon Spor Kulübü Mert Doruk Eken
ANKARA Aykon Spor Kulübü Metehan Şeref Saruhan
ANKARA Aykon Spor Kulübü Nehir Baca
ANKARA Aykon Spor Kulübü Nehir Emrebaş
ANKARA Aykon Spor Kulübü Sarp Kiliç
ANKARA Aykon Spor Kulübü Sarp Tuna Tazel
ANKARA Aykon Spor Kulübü Sudeniz Baca
ANKARA Aykon Spor Kulübü Yağiz Kaan Bozdoğan
ANKARA Aykon Spor Kulübü Yiğit Ali Balci
ANKARA Başkent Su Sporlari Kulübü Duru Baykal
ANKARA Ferdi Tuana Uyar
ANKARA Gençlerbirliği Spor Kulübü Demirhan Demir
ANKARA Gençlerbirliği Spor Kulübü Ilkin Taşkiran
ANKARA Gençlerbirliği Spor Kulübü Ipek Yağan
ANKARA Gençlerbirliği Spor Kulübü Sarp Doruk Gürbüz
ANKARA Keçiören Bağlum Sk. Ali  Eren Barakli
ANKARA Keçiören Bağlum Sk. Kerim  Burak Aktaş
ANKARA Keçiören Bağlum Sk. Yusuf Öztemel
ANKARA Kulvar Spor Ahmet Toraman
ANKARA Kulvar Spor Alperen Örene
ANKARA Kulvar Spor Asli Zeynep Polat
ANKARA Kulvar Spor Erkam Süslü
ANKARA Kulvar Spor Eylül Başli
ANKARA Kulvar Spor Eyüp Emir Nergis
ANKARA Kulvar Spor Gökalp Can
ANKARA Kulvar Spor Latif Mert Çellik
ANKARA Kulvar Spor Öykü Ilgin Toka
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Beste Tekşam
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Can Dik
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Elif Eylül Köksal
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Elif Irem Kurban
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Öykü Ünyazici
ANKARA Nesibe Aydin G.S.K Zeynep Çayci
ANKARA Odtü Spor Kulübü Ayşegül Demirtola
ANKARA Odtü Spor Kulübü Can Yalman Biçimli
ANKARA Odtü Spor Kulübü Deniz Aysu Gök
ANKARA Odtü Spor Kulübü Efe Durdu
ANKARA Odtü Spor Kulübü Egemen Dağ
ANKARA Odtü Spor Kulübü Isen Soylu
ANKARA Odtü Spor Kulübü Kaan Efe Esentürk
ANKARA Odtü Spor Kulübü Semih Tunçer
ANKARA Odtü Spor Kulübü Zeynep Gültekin
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K A.Mert Iravul
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Alperen Konukbay
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Bahar Gökalan
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Batu Ergen
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Defne Sargon
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Demir Berk Beşel
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Deniz Türkyilmaz
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Duru Albayrak
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Ekin Nazli Okudur
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Eralp Toker
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Hayat Öngül
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Ilgin Vural
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Kaan Akdağ
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Kaan Dönmez
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Müge Taçyildiz
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Nilsu Süslü
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Pelin Kartal
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Semih Akyol
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Tuna Çakir
ANKARA Ted Ankara Kolejliler S.K Zeynep Ilter
ANKARA Yenimahalle Belediyesi Arda Sarikaya
ANKARA Yenimahalle Belediyesi Ayşe Bahar Temiz
ANKARA Yenimahalle Belediyesi Hatice Okatan
ANKARA Yenimahalle Belediyesi Merve Tuncel
ANTALYA Alanya Belediyespor Arda Yildirim
ANTALYA Alanya Belediyespor Ilkben Almila Saritas
ANTALYA Alanya ferdi Muhammed Emin Eski
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Ada Cingöz
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Akant Durur
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Azra Karabulut
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Berk Boz
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Can Öztürk
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Çagan Ege Dogu
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Deniz Kolcu
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Eliz Ergün
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Güney Uysal
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Lidya Karakus
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Oguzhan Ünal
ANTALYA Antalya Gençlik Ve S.K. Sabri Erdem Duman
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Arda Demir Hülagü
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Derin Sipahi
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Mehmet Efe Bitirak
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Mehmet Efe Yavuz
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Nehir Ada Topaç
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Pinar San Körhaliller
ANTALYA Antalya PRESTIJ S.K. Siyabend A. Turan
ANTALYA Antalyaspor Altay Kurt
ANTALYA Antalyaspor Asli Irmak Köse
ANTALYA Antalyaspor Basak Akteke
ANTALYA Antalyaspor Beyza Özkan
ANTALYA Antalyaspor Bora Yilmaz
ANTALYA Antalyaspor Cansel Kiliç
ANTALYA Antalyaspor Doga Palalar
ANTALYA Antalyaspor Duygu Odabasi
ANTALYA Antalyaspor Ece Nur Ceylan
ANTALYA Antalyaspor Efe Bostanoglu
ANTALYA Antalyaspor Egemert Öztürk
ANTALYA Antalyaspor Elif Naz Küçüksari
ANTALYA Antalyaspor Irfan Ege Ceylan
ANTALYA Antalyaspor Irmak Sesver
ANTALYA Antalyaspor Kerem Özyilmaz
ANTALYA Antalyaspor Türkan Naz Zeynep Pektas
ANTALYA Antalyaspor Ufuk Ulas Avci
ANTALYA Antalyaspor Yagiz Efe Yilmaz
ANTALYA Antalyaspor Yasemin Öztürkmen
ANTALYA Denitsa S.K. Duru Kisacik
ANTALYA Ferdi Ege Ergen
ANTALYA Kuyik Efe Altin
ANTALYA Kuyik Hatice Yildiz
ANTALYA Kuyik Mustafa Okudan
ANTALYA Kuyik Poyraz San Askin
BALIKESİR Ferdi Arian Torkaman
BALIKESİR Karesi Gençlik Spor Kulübü Derneği Doğukan Benli
BALIKESİR Karesi Gençlik Spor Kulübü Derneği Mehmet Demirer
BALIKESİR karesi gençlik ve spor kulübü Kuzey Tepe
BARTIN FERDİ Ayşegül Altun
BARTIN FERDİ Kemal Arda Istek
BARTIN FERDİ Mehmet Efe Işik
BURSA Bursa Bosch Spor Ceyda Gürpinar
BURSA Bursa Bosch Spor Ecem Bulut
BURSA Bursa Bosch Spor Gaye Bozlak
BURSA Bursa Kolejliler S K. Burak Çalişkan
BURSA Bursa Kolejliler S K. Defne Göknil Yayla
BURSA Bursa Kolejliler S K. Ece Feda
BURSA Bursa Kolejliler S K. Ece Yalincakli
BURSA Bursa Kolejliler S K. Serdar Demir Tarim
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Akay Özkan
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Akif Arda Karalar
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Alp Sevimli
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Anıl Doğan
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Bartu Aslan
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Batu Oygucu
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Berat Kutay Koru
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Çağrı Pamukoğullari
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Defne Kirlangiç
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Efe Satış
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Elif Naz Paksoy
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Eren Dinç
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Ilker Muhammed Işık
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K İpek Şentürk
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K İrem Yolcuoğlu
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Kemal Alp Cantürk
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Utku Alp Yıldız
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Yamaç Kumbaraci
BURSA Bursa Örnek Kolej S.K Yiğit Akman
BURSA Büyükşehir B.S.K Alanur Karagözler
BURSA Büyükşehir B.S.K Elif Merve Varlik
BURSA Büyükşehir B.S.K Emre MUTLU
BURSA Büyükşehir B.S.K Göktuğ Molla
BURSA Büyükşehir B.S.K Kübra SEÇKİN
BURSA Büyükşehir B.S.K lker UYGUÇ
BURSA Büyükşehir B.S.K Nehir ERSOY
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Atacan Gençler
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Beliz Özel
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Ecenur Öztürk
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Mustafa Efe Bilgin
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Nazli Buse Kaymak
BURSA Cem Köseoğlu Spor Kulübü Şevval Durmuş
BURSA Derinsu S.K Ceyda Sürücü
BURSA Derinsu S.K Esila Bilgiç
BURSA Derinsu S.K Yıldız Özge Öztürk
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Ayşe Naz Acar
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Ayşenazli Tunga
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Cemre Aydin
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Cemre Civelek
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Ceren Yilmaz
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Çağatay Onbaşioğlu
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Doğa Kümük
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Esma Bozkurt
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Hasan Ali Dutuklar
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Hidayet Kutay Karadeniz
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Mehmet Eren Akgün
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Nehir Erdoğan
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Ozan Kerem Kaleş
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Ömer Çağan Bayram
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Önder Aydin
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Poyraz Kenan Turnali
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Sudenur Şahin
BURSA Nilüfer Belediyespor Kulübü Yağmur Deniz Arslan
BURSA Olimpik Sporlar S.K Irmak Sari
BURSA Olimpik Sporlar S.K İrem Dikici
BURSA Olimpik Sporlar S.K Mert Çivicioğlu
BURSA Olimpik Sporlar S.K Muhammed Emin Şengüler
BURSA Olimpik Sporlar S.K Nisa Melek TAÇ
BURSA Olimpik Sporlar S.K Ömer HACIOĞLU
BURSA Olimpik Sporlar S.K Sude Uludağ
BURSA Olimpik Sporlar S.K Sümeyye Ay
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Ada Ulaş Kurtul
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Batuhan Cetkin
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Elif Eda Altintaş
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Eren Gökgöz
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Gökçe Bircan
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Gökhan Obut
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Hakan Sadiç
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Hayal Ilbay
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Ilgin Çalişkan
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Naz Duru Kahvecioğlu
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Ömer Enes Akar
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Selen Yakin
BURSA Osmangazi Bld. Sk. Sueda Tek
BURSA Şahinkaya Koleji Beratcan Şah
BURSA Şahinkaya Koleji Ekin Azman
BURSA Şahinkaya Koleji Gülşah Aygün
BURSA Şahinkaya Koleji Nil Karsak
BURSA Şahinkaya Koleji Umut Yilmaz
BURSA Yildirim Belediyespor Akin Korkmaz
BURSA Yildirim Belediyespor Berat Çalişkan
BURSA Yildirim Belediyespor Beyza Öztürk
BURSA Yildirim Belediyespor Beyzanur Ergin
BURSA Yildirim Belediyespor Buse Salihoğlu
BURSA Yildirim Belediyespor Emre MUTLU
BURSA Yildirim Belediyespor M.Recep Akar
BURSA Yildirim Belediyespor Miray Mutlu
ÇANAKKALE Ç.Kale Belediyespor Kulübü Elif Ada Çakici
ÇANAKKALE Ç.Kale Belediyespor Kulübü Hasan Can Korkmaz
ÇANAKKALE Ç.Kale Işik Gsk Ecrin Irem Özateş
ÇANAKKALE Ç.Kale Işik Gsk Emirhan Çil
ÇANAKKALE Ç.Kale Işik Gsk Özgür Mehmet Vural
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Aleyna Durmaz
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Atakan Çağlan
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Halil Eren Arslan
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Hiranur Bozal
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Ilgaz Uğur
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Kaan Yalçin
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Mertcan Yildirim
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Nihan Necdet
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Tuğçe Ergüder
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Yiğit Denizciler
ÇANAKKALE Içdaş Spor Kulübü Zeynep Sena Tuna
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Arda Armağan
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Enes Ataş
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Eylül Özer
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Muhammet Alköse
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Selahattin Tuncer
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Seyfi Diker
DENİZLİ Deniz Yüzme Spor Kulübü Yiğit Ermiş
DENİZLİ Denizli Yüzme Ihtisas S.K. Arda Bayram
DENİZLİ Denizli Yüzme Ihtisas S.K. Duygunur Akduru
DENİZLİ Denizli Yüzme Ihtisas S.K. Umut Baran Acar
DENİZLİ Mavi Bilgi Sk Elif Kan
DENİZLİ Mavi Bilgi Sk Eren Düzgören
DENİZLİ Mavi Bilgi Sk Merih Kanbir
DENİZLİ Mavi Bilgi Sk Nehir Manav
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Ada Su Altincik
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Arda Yanikan
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Bartu Uğur
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Berkcan Selçuk
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Buğra Ceylan
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Candan Yilmaz
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Ceren Bodur
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Ceren Nisa Demir
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Eda Yavaşca
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Elif Çağliyan
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Elif Kertiş
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Elif Naz Çelebi
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Furkan Dalkiran
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Kaan Tok
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Nimet Vural
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Osman Sağlam
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Reyyan Becene
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Riza Dağ
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Salih Ege Kömürcüoğlu
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Selin Gül Çavuşoğlu
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Talya Sehin
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Yagiz Dursun
DENİZLİ Pamukakle Üniversitesi Mensuplari Spor Kulübü Yasemin Güner
DENİZLİ Performans Yüzme S.K Kağan Mert
DENİZLİ Su Dünyası  Spor Kulübü Eren Taha Kiliç
EDİRNE Edırne Derın Mavı Spor Kulubu Duru Nısa Gunduz
EDİRNE Edırne Derın Mavı Spor Kulubu Merve Dagcı
EDİRNE Edırne Derın Mavı Spor Kulubu Nehır Aydemır
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Begum Solmaz
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Bengısu Tululer
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Berıl Sahın
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Berk Aksu
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Cagan Tıtrer
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Emır Erdal
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Omer Ferzan Duyuk
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Sırel Sacıde Tas
EDİRNE Edırne Dsı Spor Kulubu Ugur Cırıt
EDİRNE Edırne Yunuslar Spor Kulubu Yavuzhan Basut
ERZİNCAN FERDİ EFE SUDAŞ
ERZİNCAN FERDİ GAYE TAHAN
ERZİNCAN FERDİ KORAY ÖZDEMİR
ERZİNCAN FERDİ SELİN AKTAŞ
ELAZIĞ Elazığ Yüzme Tenis Kulübü Emre Özbay
ELAZIĞ Elazığ Yüzme Tenis Kulübü Ali Emirhan Turan
ELAZIĞ Elazığ Yüzme Tenis Kulübü Özge Aydın
ELAZIĞ Elazığ Yüzme Tenis Kulübü Berk korkut
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Alihan Uysal
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Arda Mandiraci
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Beril Yapici
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Bilge Boyaci
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Erdem Celal Demirel
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Hasan Emir Su
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Miray Sevincek
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Mustafa Can Pişer
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Nazli Ödül
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Rüzgar Erkan
ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi G.S.K. Sena Akyildiz
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Azra Hayat Kocatorun
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Çağin Harun Cangören
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Efecan Kademli
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Emir Altoprak
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Ilay Özcan
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Ismail Kerem Kurtoğlu
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Kültigin Kaan Arici
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Oğuzhan Kaya
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Selim Savaşli
ESKİŞEHİR Eskişehir Büyükşehir G.S.K. Zeynep Yücel
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Alel Ece
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Can Sinem
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Doğan Bariş
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Doğan Delfin
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Ertaş Ali
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Güçlüer Demir
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Kiraci Busenur
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Sert Ilgar
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Sürü Abdullah Kayra
ESKİŞEHİR Eskişehir Osmangazi Üniv. Uysal Zeynep Aselsu
ESKİŞEHİR Eskişehir Türk Telekom Spor Gökberk Kuşçu
ESKİŞEHİR Eskişehir Türk Telekom Spor Yiğitalp Algan
ESKİŞEHİR Sürel Spor Kulübü Emir Altindağ
ESKİŞEHİR Sürel Spor Kulübü Mert Efe Soğukpinar
GAZİANTEP Sanko Spor Kulübü Berçem Melisa ÖZKILIÇ
GAZİANTEP Sanko Spor Kulübü Beril ÖZTÜRK
GAZİANTEP Sanko Spor Kulübü Nehir KELLECİ
GAZİANTEP Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü Arda Yavuz
GAZİANTEP Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü Emir Kimya
GAZİANTEP Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü Yağiz Kaya
GAZİANTEP Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Gençlik ve Spor Kulübü Yusuf Balaban
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Büşra Balaban
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Diclesu Sertpolat
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Elif Yaren Konaç
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Kaan Efe Kaya
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Mikail Emre Baştemir
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Nehir Kaplan
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Sude Bingül
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Toprakcan Şahin
GAZİANTEP Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Zeynep Özcan
GİRESUN Giresun Gençlik Spor Ece Yağmur Arslan
GİRESUN Giresunspor Hayrunisa Küçüker
GİRESUN Giresunspor Irmak Zehir
GİRESUN Giresunspor Nisa Yurt
GİRESUN Giresunspor Rüzgar Metehan Gözütok
GİRESUN Giresunspor Yağmur Tepe
HATAY Iskenderun Yüzme Iht. Azra Yörenç
HATAY Iskenderun Yüzme Iht. Emir Peköz
HATAY Iskenderun Yüzme Iht. M.Utku Polat
HATAY Iskenderun Yüzme Iht. N.Eylül Arbaç
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ ALİ HAKAN TÜTÜNCÜ
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ BERRA BEDER
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ BÜŞRANUR KALAY
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ CEVAT KUTALP KARAKAŞ
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ EBRAR KARAHAN
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ ELİF BERİL TÜFEKÇİ
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ M. MERT SARAÇ
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ RIZA YEŞİLBURSALI
ISPARTA BÖLGE SPOR KULÜBÜ SUDENUR AKKULAK
İSTANBUL Anabilim Spor Kulübü Cem Atmaca
İSTANBUL Anabilim Spor Kulübü Cihanmert Olguner
İSTANBUL Anabilim Spor Kulübü Doğa Irmak Ustabaş
İSTANBUL Anabilim Spor Kulübü Sulin Zehra Yeşilyurt
İSTANBUL Anabilim Spor Kulübü Tuğra Taşpinar
İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas Spor Kulübü Alp Eren Bakkurt
İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas Spor Kulübü Bora Bonofiyel
İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas Spor Kulübü Zeynep Elbir
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Arda Kilic
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Berkay Ozgun
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Efe Polat
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Emre Aktas
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Furkan Polat
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Gizem Can
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Idil Cimen
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Irem Ikra Guntekin
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Naz Uzumcu
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Umut Can Senturk
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Yarkin Gurel
İSTANBUL Bahçelievler Belediye Sk Zeynep Celt
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Ali Sefer
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Bensu Hayat Oygu
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Cemal Celal Ceyhan
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Deniz Ölteş
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Güzel Eylül Ünyıldız
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Ibrahim Eren Arikan
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Kuzey Toprak
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Mert Güzel
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Nehir Eraslan
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Onur Şeker
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Öykü Eraslan
İSTANBUL Bayrampaşa Akademi Demir S.K Şeref Kiliç
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Ak Alanur
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Çağlayan Bora
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Duman Cem Tuna
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü İrem Irmak Dokay
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Elif Gözütok
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Erdoğan Ege
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Işleyen Berk
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Kanli Saykut
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Karataş Gökçen Toprak
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Öztürk Azra Duru
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Toksun Nisa
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Türkçü Mert Ata
İSTANBUL Beylikdüzü Yüzme Kulübü Yakut Aren
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Atici Irmak
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Ayturunç Ege
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Çelikkol Ada
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Demirci Kerem Bahadir
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Karacaoğlan Eylül
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Keleş Göksu
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Kirlangiç Ali Bartu
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Kuru Eylül Cansu
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Özdemir Ela Naz
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Siy Subutay
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Uzunok Ataberkay
İSTANBUL Burak Sezgin Yüzme Kulübü Yüksel Deren
İSTANBU Çevre Spor Kulübü Meriç Demirtepe
İSTANBU Çevre Spor Kulübü Nehir Öz
İSTANBU Çevre Spor Kulübü Zeynep Aksoy
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Alkan Ilhan
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Ayaz Ege
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Bölük Sultan Elif
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Eroğlu Taha Kurşat
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Günhan Elmira
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Kalemci Toprak Efe
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Karakuş Batuhan
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Numal Melih
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Şahinkaya Umut Görkem
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Tokmaktepe Demirhan
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Yavuz Mert
İSTANBUL Denizkizi Yüzme Kulubü Zorlu Irmak
İSTANBUL Dev Ataşehir Spor Kulübü Beren Çalişir
İSTANBUL ENKA BEREN ÇAKIOĞLU
İSTANBUL ENKA NİL DENİZ KARADOĞAN
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Ahmet Değer Şimşek
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Arda Dinçer
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Bartu Ceylaner
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Berken Eşiyok
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Bora Turan
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Celal Tanik
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Deniz Türkmen
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Efe Çelik
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Eren Sezgin
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Kayra Halil Gedik
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Oğuz Yusuf Uluca
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Oktay Sinan Onur
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Sarp Tiryaki
İSTANBUL Enka Spor Kulübü Yanki Efe Özaltin
İSTANBUL Fenerbahce Sk Azra Ipek Bingöl
İSTANBUL Fenerbahce Sk Baha Çokçetin
İSTANBUL Fenerbahce Sk Bariş Bayraktar
İSTANBUL Fenerbahce Sk Berker Sağir
İSTANBUL Fenerbahçe Spor Klübü Akdağ Yağmur
İSTANBUL Fenerbahçe Spor Klübü Aydoğan Öykü
İSTANBUL Fenerbahçe Spor Klübü Ertüzün Efe
İSTANBUL Ferdi Bulut Çalişkan
İSTANBUL Ferdi William Robinson
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Alarak Kunter
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Alp Hacioğlu
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Ayşe Ece Altan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Ayşe Naz Şengil
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Azrak Özerkan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Baran Babacan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Batu Işik
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Batuhan Sürmeli
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Cem Geylan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Çinar Erkol
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Duru Türkaslan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Defne Erkol
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Derin Öztuncer
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Ege Postacioğlu
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Emir Şengül
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Emre Özyağcilar
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Eren Idemen
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Ela Dinç
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Güney Gürgün
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Ilgaz Yilmazer
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Kerem Kirimli
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Maya Kosova
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Mavi Nehir İsman
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Nartcan Sari
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Naz Vatansever
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Nilsu Candan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Nimet Doğa Duran
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Nur Derin İlçi
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Lal  Sezgin
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Selin Gerzen
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Sena Kuday
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Selin Apaydın
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Öykü Nisa Tuna
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Yiğit Atakan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Zehra Naz Aslan
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Zeynep Ela Gelenbe
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Zeynep Guruplar
İSTANBUL Fmv Işik Üniversitesi Ve Işik Okulari Spor Kulübü Derneği Zeynep Çan
İSTANBUL Galatasaray S .K Alp Bora Gülsoy
İSTANBUL Galatasaray S .K Ada Merve Pas
İSTANBUL Galatasaray S .K Alp Doğan Yakupoğlu
İSTANBUL Galatasaray S .K Ayşe Deniz Çöten
İSTANBUL Galatasaray S .K Derin Eşiyok
İSTANBUL Galatasaray S.K Emir Ömer Tezçakar
İSTANBUL Galatasaray S .K Ela Arya Alten
İSTANBUL Galatasaray S .K Irem Kutluay
İSTANBUL Galatasaray S .K Irmak Alkan
İSTANBUL Galatasaray S .K Nil Zehra Sayal
İSTANBUL Galatasaray S .K Ömer Çelik
İSTANBUL Galatasaray S .K Receb Emirhan Tongün
İSTANBUL Galatasaray S .K Sarp Onat Haydaroğlu
İSTANBUL Galatasaray S .K Serkan Karakuş
İSTANBUL Galatasaray S .K Sinem Vatansever
İSTANBUL Galatasaray S .K Tuna Gün Çirpicioğlu
İSTANBUL Galatasaray S .K Uluç Emre Cantürk
İSTANBUL Galatasaray S.K Ayça Özer
İSTANBUL Galatasaray S.K Bora Uzunkaya
İSTANBUL Galatasaray S.K Cemile Miray Abay
İSTANBUL Galatasaray S.K Elif Eylül Bulut
İSTANBUL Galatasaray S.K Hacer Tugsem Korkmaz
İSTANBUL Galatasaray S.K Mehmet Koç
İSTANBUL Galatasaray S.K Nil Çinarli
İSTANBUL Galatasaray S.K Yaprak Özdemir
İSTANBUL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ Duru Kaleağası
İSTANBUL HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ Doğa Kaleağası
İSTANBUL Istanbul Bbsk Ahsen Nesibe Ayyildiz
İSTANBUL Istanbul Bbsk Alp Daşdemir
İSTANBUL Istanbul Bbsk Aylin Altay
İSTANBUL Istanbul Bbsk Ayşe Bilge Oktor
İSTANBUL Istanbul Bbsk Bengisu Papakçi
İSTANBUL Istanbul Bbsk Ceren Cemre Demirağ
İSTANBUL Istanbul Bbsk Dolunay Koşti
İSTANBUL Istanbul Bbsk Elif Ece Topçu
İSTANBUL Istanbul Bbsk Elif Papakçi
İSTANBUL Istanbul Bbsk Elif Yildirim
İSTANBUL Istanbul Bbsk Eray Tural
İSTANBUL Istanbul Bbsk Fatih Kerem Şengül
İSTANBUL Istanbul Bbsk Idil Özen
İSTANBUL Istanbul Bbsk Irem Yilmaz
İSTANBUL Istanbul Bbsk Muhammet Çelik
İSTANBUL Istanbul Bbsk Nehir Aydin
İSTANBUL Istanbul Bbsk Sahra Kiraz
İSTANBUL Istanbul Bbsk Tarik Utku Tatlisu
İSTANBUL Istanbul Bbsk Tuana Tuncer
İSTANBUL Istanbul Bbsk Yağiz Demir
İSTANBUL Istanbul Bbsk Yusuf Selim Şengül
İSTANBUL Istanbul Su Sporlari Aroğuz Ece
İSTANBUL Istanbul Su Sporlari Kerem Çalik
İSTANBUL Istanbul Su Sporlari Nisan Ersoy
İSTANBUL Istanbul Su Sporlari S.  Yağmur Temeroğlu
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Ceren Kardeş
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Derin Karabulut
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Duru Öztürk
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Eliz Deliismail
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Hakan Er
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Tuana Çelikbilek
İSTANBUL Istanbul Teknik Üniversitesi Verda Duru Yildirim
İSTANBUL Istanbul Yüzme Kulübü Fatma Işil Aksoy
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Alper Gürsoy
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Damla Sözeri
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Dilay Kuyucak
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Doğan Eren Arasan
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Gökçe Tay
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Ilker Tuynek
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Kemal Ata Akinci
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Koray Efe Kazgan
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Muhammed Küsmezer
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Murat Aydinoğlu
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Nisa Şekercioğlu
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Selin Deniz Dereli
İSTANBUL İstanbul Avrasya Spor Kulübü Zeynep Ece Yapici
İSTANBUL İstanbul Galatasaray Spor Kulübü Ceren Gürpinar
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Asrin Efe Taşkiran
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Batu Mutlu
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Berrin Nehir Sancak
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Defne Mesci
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Doruk Gülen
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Efe Mert Sarp
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Kaan Yavuzcan
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Kerim Şen
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Nehir Sezer
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Yiğit Aslan
İSTANBUL Kinaliada Su Sporlari Kulubu Zekican Zekioğlu
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Aral Yilmaz
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Arda Akyüz
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Berkay Çakmak
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Cemresu Dursun
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Ediz Hamza
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Göklsu Kelebek
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Nil Duru Bozok
İSTANBUL Marmara Yüzme Kulübü Salih Burak Turnalar
İSTANBUL Mimar Sinan Koleji Spor Kulübü Bariş Kartoğlu
İSTANBUL Modafen Arda Toros Altintas
İSTANBUL Modafen Beyza Akyol
İSTANBUL Modafen Can Tuna Tunalioglu
İSTANBUL Modafen Ceyda Ozcan
İSTANBUL Modafen Dilara Ozcan
İSTANBUL Modafen Dora Savgan
İSTANBUL Modafen Elif Alkis
İSTANBUL Modafen Esma Nil Alkis
İSTANBUL Modafen Orkun Cinar Koksaldi
İSTANBUL Modafen Rona Cetin
İSTANBUL Okyanus Koleji Spor Kulübü Derneği Bera Kayra Sarikaya
İSTANBUL Okyanus Koleji Spor Kulübü Derneği Ömer Yusuf Akçura
İSTANBUL Yeşilyurt Sk Demir Ilgin Kaya
İSTANBUL Yeşilyurt Sk Tamay Özkan
İSTANBUL Yeşilyurt Sk Tuğrul Uysal
İZMİR Alsancak Spor Kulübü Ada Karanfil
İZMİR Alsancak Spor Kulübü Enis Coşkunseven
İZMİR Alsancak Spor Kulübü Mert Derin
İZMİR Alsancak Spor Kulübü Nehir Sümer
İZMİR Altay Spor Kulübü Arda Çolakoğlu
İZMİR Altay Spor Kulübü Azra Aki
İZMİR Altay Spor Kulübü Ceylin Güler
İZMİR Altay Spor Kulübü Deniz Çabuk
İZMİR Altay Spor Kulübü Ege Paşam Çalik
İZMİR Altay Spor Kulübü Emir Tepedeldiren
İZMİR Altay Spor Kulübü Ilgin Balaban
İZMİR Altay Spor Kulübü Zeynep Oktay
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Arda Pinarlik
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Arkadaş Ilgaz Kaygusuz
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Ata Karaağaç
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Atacan Tanrikulu
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Berrak Ece Erkoç
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Cem Türkmen
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Çinar Kayli
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Deniz Bağiş
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Egemen Atuğ Avci
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Ekin Karakuş
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Emre Akgün
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Emre Bayram
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Kerem Diriöz
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Mehmet Bilgiç
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Tuana Öztürk
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Tuna Özdamar
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Uğur Eren
İZMİR Dokuz  Eylül Üniversitesi  Gençlik Ve Spor K. Yamaç Özçelik
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Batuhan Şahin
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Bengüsu Akkoç
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Berrak Yeşilyurt
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Bükre Nil Bayar
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Ceren Kaya
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Çağan Irmak
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Deniz Arucan
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Deniz Baltaci
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Ege Pektaş
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Elif Kansu
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Elif Su Çulcu
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Emre Ofli
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Esra Baytar
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Hasan Çinar Er
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Ilker Sarigül
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Ilter Ayturan
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Ipek Mercan Aydin
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Mert Ağaçayak
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Onur Bozkurt
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Özcan Berke Eker
İZMİR Ege Üniversitesi Yüzme Kulübü Umut Serhan Saatçi
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Atakan Özel
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Berkay Özer
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Can Çorumlu
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Doruk Enes Demirci
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Emre Güner
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Ozan Şahin
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Rüya Halavurte
İZMİR Firtina Slam Spor Kulübü Yaşar Umut Yalman
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Akar Elçin
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Alper Deniz
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Alper Derin
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Demirçivi Bora
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Erdem Efe Berk
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Erktan Irem
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Gavas Arda
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Hanley Jessica Ela
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Kale Öykü
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Kale Sila
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Karlik Hizir Kaan
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Kiliçaslan Selin
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Mutlu Arda Kaan
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Ören Doğa
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Saraç Efe
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Sel Arca
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Seven Yağmur
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Şaşmaz Soykan
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Şen Sezin
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Şengüder Irmak
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Tuncay Yunus
İZMİR Rota Koleji Spor Kulübü Türksev Oğuz
KAYSERİ BOĞAZİÇİ SPOR KULÜBÜ MUSTAFA DEDE
KAYSERİ BOĞAZİÇİ SPOR KULÜBÜ YUSUF DEDE
KAYSERİ BOĞAZİÇİ SPOR KULÜBÜ ZİHNİ CAN YILMAZ
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ ARDA ÇULHA
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ ASIM BARAN KAYGISIZ
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ BATIN KAYA ÇAKIROĞLU
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ BURHANETTİN HACISAĞIR
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ CEYLİN ÜLKER
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ MEHMET KARLITEKİN
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ MERVE ERDEMİR
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ NEHİR KUMRU
KAYSERİ ELİT SEVA YÜZME KULÜBÜ SEYİT BURHANETTİN ÇOBANOĞLU
KAYSERİ FAROZ YÜZME KULÜBÜ BÜŞRA GÖĞEBAKAN
KAYSERİ FAROZ YÜZME KULÜBÜ İDİL DURUKAN
KAYSERİ FAROZ YÜZME KULÜBÜ M.MUSTAFA TEMİR
KAYSERİ FAROZ YÜZME KULÜBÜ ONUR MERT YILDIZ
KAYSERİ FAROZ YÜZME KULÜBÜ SOPHİA İREM İSKENDEROĞLU
KAYSERİ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ ECE YILDIRIM
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLER İSPOR K. BURAK IŞIK
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLER İSPOR K. DEMİR GÜÇLÜ
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLER İSPOR K. EZGİ ÇELİK
KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLER İSPOR K. VERA GÜÇLÜ
KAYSERİ KAYSERİ YÜZME SPOR KULÜBÜ EZGİ DELİCE
KAYSERİ OKYANUS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ALİ OSMAN URHAN
KAYSERİ OLİMPİK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SEMİH DEMİRBAŞ
KAYSERİ SPOR A.Ş. GÖKALP PEMBE
KAYSERİ SPOR A.Ş. RUBA BAŞ
KAYSERİ SPOR A.Ş. YAĞIZ PEMBE
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ BEREN KARAPINAR
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ BERKE ÇİĞDEM
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ HÜSEYİN SUCUOĞLU
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ M.YUSUF ÖZDEN
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ MEHMET ÇAKIR
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ SİMAY ÇAKIR
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ SUDEM ÖZDEMİR
KAYSERİ ZİRVE YÜZME SPOR KULÜBÜ YILMAZ EFE YILDIRIM
KOCAELİ Gebze Balkanspor Arda Isik
KOCAELİ Gebze Balkanspor Demir Tut
KOCAELİ Gebze Genclik Hizmetleri Spor Kulubu Esra Sencer
KOCAELİ Gebze Genclik Hizmetleri Spor Kulubu Zeynep Esma Erdogan
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Alihan Subasi
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Atakan Cirak
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Deniz Tigli
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Ege Findik
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Gorkem Cek
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Hasan Alp Cizmecioglu
KOCAELİ Golcuk Akademi Yuzme Kulubu Tolga Korucu
KOCAELİ Golcuk Belediye Spor Kulubu Eren Golbasi
KOCAELİ Golcuk Belediye Spor Kulubu Mustafa Kağan Çetin
KOCAELİ Golcuk Belediye Spor Kulubu Ipek Sezer
KOCAELİ Kocaeli Denizyildizlari Mete Cevik
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Bengisu Kafali
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Elifsu Gunes
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Eren Adiyaman
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Ismail Ahmet Metin
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Mert Metin Ozsoyler
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Ravza Eylul Akdag
KOCAELİ Kocaeli Olimpik Cinarli Yuzme Serhat Riza Sariaslan
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Bagdacicek Berfin
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Bayram Selis
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Ergun Esma
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Gundogdu Oguzhan
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Hasimoglu Emel
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Ikram Azra
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Karaarslan Tugce
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Karakus Semih
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Kirma Zeynep
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Koc Yunus
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Mete Talha Efe
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu METEHAN COLAK
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Sert Mert Naim
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu TALHA AKSOY
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Yeni Erdem
KOCAELİ Kocaeli Yuzme Kulubu Yildiz Efe Kaan
KOCAELİ Yildiz Kulaclar Yuzme Kulubu Aybars Yilikyilmaz
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Arda Kildis
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ayberk Aydin
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Azra Begum Umut
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Burak Dalga
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ceren Cakiroglu
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ceren Ersin
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ceren Koyun
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Demir Balkir
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Demir Cakiroglu
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ecren Kosar
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Gunes Buyukarman
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Hakki Oncu
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ilker Yesildag
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Kayra Yagiz Cetinkaya
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Melis Ipek Dilber
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Ogeday Urgan
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Oytun Urgan
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Sinan Al
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Umut Aydin
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Yagmur Sekerci
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Yavuz Erel
KOCAELİ Yildizlar Yuzme Kulubu Yigit Bayrak
KONYA Atiker Konya Spor Berruhan Keleşoğlu
KONYA Atiker Konya Spor Deniz Yavuzer
KONYA Atiker Konya Spor Emirhan Ersu
KONYA Atiker Konya Spor Ibrahim Etem Akirşan
KONYA Atiker Konya Spor Melih Bera Baş
KONYA Atiker Konya Spor Muhammed Talha Ateş
KONYA Atiker Konya Spor Tuğçe Bengü Karakaya
KONYA Atiker Konya Spor Zaide Altindal
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Aybuke Eda Karaaslan
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Ayşe Inci
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Berat Kutay Tekin
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Ceyda Yümün
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Dora Görkemli
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Fatma Işil Özdemir
KONYA Konya Büyükşehir Belediye Spor Leyla Asena Kartbaba
KONYA Selçuklu Belediye Spor Alper Ece
KONYA Selçuklu Belediye Spor Enes Çakmak
KONYA Selçuklu Belediye Spor Mehmet Ali Gökmen
KÜTAHYA Kütahya Demir Kulaçlar Sk Karaağac Yağmur
KÜTAHYA Kütahya Demir Kulaçlar Sk Taha Meriç Bayraktar
MANİSA Manisa B.B.S.K Erdem Selin
MANİSA Manisa B.B.S.K Ergen Arzu
MANİSA Manisa B.B.S.K Güzelirmak Yigit
MANİSA Manisa B.B.S.K Kalinoglu Zeynep
MANİSA Manisa B.B.S.K Okur Kerem Kagan
MANİSA Manisa B.B.S.K Toker Nehir
MANİSA Manisa B.B.S.K Yavas Ayberk Nail
MANİSA Manisa B.B.S.K Yetim Özlem
MANİSA Manisa Il Gençlikspor Ceylin Ispartalioglu
MANİSA Manisa Il Gençlikspor Ceylin Nehir Hacioglu
MANİSA Manisa Il Gençlikspor Naz Asanli
MANİSA Manisa Il Gençlikspor Nisa Aplak
MANİSA Manisa Il Gençlikspor Vahdet Efe Uyar
MANİSA Manisa S.S.K. Arda Aturgil
MANİSA Manisa S.S.K. Ayse Sevde Ünalan
MANİSA Manisa S.S.K. Azra Alkan
MANİSA Manisa S.S.K. Efe Üstündag
MANİSA Manisa S.S.K. Yaman Biçer
MERSİN Mersin Beyaz Kule Sk Umut Ekin Çelik
MERSİN Mersin Doğa Sporlari S.K. Bartu Akin
MERSİN Mersin Doğa Sporlari S.K. Deniz Efe
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Christopher Albert Botros
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Duru Saka
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Emir Nephan
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Ilayda Ilkar
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Mustafa Uz
MERSİN Mersin Doruk Ihtisas S.K. Selin Oral
MERSİN Mersin Gençlik Hiz. S.K Ilkay Tiraş
MERSİN Mersin Gençlik Hiz. S.K Nice Meryem Yilmaz
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Atakan Mangil
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Ayşe Aleyna Sevenay
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Beste Özkan
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Bora Tokcan
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Derin Yerlikaya
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Mustafa Kaan Kiykim
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Petek Su Kaya
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Selin Polat
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Serap Ertik
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Şira Nur Eroğlu
MERSİN Mersin TED Koleji S.K. Yunus Erdem Kiykim
MUĞLA Bodrum Yüzme Ihtisas Ece Koşar
MUĞLA Marmaris Akademi Gençlik Ve Spor Kulübü Ayça Akgül
MUĞLA Marmaris Akademi Gençlik Ve Spor Kulübü Tuna Saatçi
MUĞLA Muğla Gençlik Spor Kulübü Alya Mey Mutlu
MUĞLA Muğla Gençlik Spor Kulübü Berkay Kiliç
MUĞLA Muğla Gençlik Spor Kulübü Yiğit Kivrik
NİĞDE Gençlik spor kulübü Elif Ece Yerleşmiş
NİĞDE Gençlik spor kulübü Kaan Civan
NİĞDE Gençlik spor kulübü Tulca Okşar
NİĞDE Gençlik spor kulübü Tayanç Karakaya
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Ceyran Karakoç
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Elvin Ekici
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Eren Zere
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Hüseyin Ekrem Başoğlu
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Özge Çolak
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Sanem Karakoç
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Selina Ulutaş
ORDU Bulancak Bld. B. Sk Yusuf Emre Çolak
ORDU Kuzeyspor Ahmet Emre Velioğlu
ORDU Kuzeyspor Ilayda Adakli
ORDU Kuzeyspor Mustafa Emir Velioğlu
ORDU Kuzeyspor Ömer Deniz Çaliş
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Cankatan Kir
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Ceylin Güler
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Hasan Fehmi Taş
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Koray Aydinhan
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Meyra Arikan
ORDU Ordu Yüzme Iht.K. Nehir Güngör
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR BATUHAN ÇEMBERCİ
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR BERAY ERDOĞAN
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR BERKE TÜFEKÇİ
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR BURCU NİSA AKYILDIZ
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR BUSE ELİF AKYILDIZ
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR DOĞA NİL CİNEL
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR ERAY KESEPARA
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR İCLAL ŞATIR
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR İLHAN ZEKİ CAMADANOĞLU
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR İREM HANOĞLU
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR MELİKE TANYEL
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR RECEP YARDIMCI
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR SELAHATTİN YAĞIZ ÇAKIR
RİZE ÇAYKUR RİZESPOR TARIK KUNDURACI
RİZE TOBB Arda Can
RİZE TOBB EBRAR MERAL
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Ahmet Kayra Gevrek
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Ahsen Ipek Hocalar
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Berk Zeren
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Buğra Tunali
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Fatma Sara Çalik
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Mehmet Ali Koçak
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Ömer Faruk Özenç
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Sude Özcan
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Tuba Ak
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Ülkü Sena Aydin
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Yağiz Hizel
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Yiğiter Irken
SAKARYA Altinkulaç Yüzme Spor Kulübü Yusuf Durusel
SAKARYA Ferdi Cansu Selestina Beyhan
SAKARYA Ferdi Melda Topçuoğlu
SAKARYA Ferdi Özlem Özkaptan
SAKARYA Gençaylar Ayşe Deniz Güven
SAKARYA Kobaş Alperen Gürsoy
SAKARYA Kobaş Aydinhan Göze
SAKARYA Kobaş Yağiz Efe Bolat
SAKARYA Kobaş Yusuf Uçar
SAKARYA Kobaş Zeynep Azra Özel
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Arda Ünal
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Aybars Turgut
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Begüm Şenoğlu
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Beril Ceren Öztürk
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Deniz Eren Gündüz
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Derin Timuçin
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Ecenaz Çankaya
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Egehan Satiroğlu
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Irmak Ateş
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Jan Demir Vurdum
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Tuana Kasap
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Yağmur Ayşe Malkoç
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Zeyneb Ece Biçak
SAKARYA Sakarya Atlantis Su Sporlari Kulübü Zümra Sinir
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Alper Kesim
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Fatma Sinem Atay
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Kerem Özkan
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Selin Öztekin
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Sudenaz Balci
SAKARYA Sakarya Su Sporlari Kulübü Talha Üçkardeşler
SAKARYA Sakarya Yildizlar Esmanur Hande Yetişik
SAKARYA Sakarya Yildizlar Mete Uncuoğlu
TRABZON Idmanocaği Spor Celal Alper Turhan
TRABZON İHTİSAS SPOR KULÜBÜ EFE KALKAN
TRABZON KARAYOLLARISPOR MELİSA SERBES
TRABZON OKYANUS SPOR KULÜBÜ ATAKAN KALAYCI
TRABZON OKYANUS SPOR KULÜBÜ ESMANUR GÜNER
TRABZON OKYANUS SPOR KULÜBÜ HALİL KELEŞ
TRABZON OKYANUS SPOR KULÜBÜ YİĞİT BORA EYÜBOĞLU
TRABZON Trabzon Yeşilovaspor Alp Aslantaş
TRABZON Trabzon Yeşilovaspor Berke Günal
TRABZON Trabzon Yeşilovaspor Mustafa Mazlum
TRABZON Trabzon Yeşilovaspor Orçun Özsalih
TRABZON Trabzonspor Ahmet Yekta Çifçi
TRABZON Trabzonspor Arda Yazici
TRABZON Trabzonspor Asya Kivanç
TRABZON Trabzonspor Berkant Karabina
TRABZON Trabzonspor Deniz Yeşiltepe
TRABZON Trabzonspor Derya Naz Özlü
TRABZON Trabzonspor Ecrin Mollaveisoğlu
TRABZON Trabzonspor Efdal Efe Yeşilyurt
TRABZON Trabzonspor Harun Salih Yeni
TRABZON Trabzonspor Iyem Asya Kobya
TRABZON Trabzonspor Kadir Tunay Hacihasanoğlu
TRABZON Trabzonspor Mehmet Çağan Saral
TRABZON Trabzonspor Mustafa Cihan Kabaoğlu
TRABZON Trabzonspor Nehir Yardim
TRABZON Trabzonspor Rüzgar Yeşiltepe
TRABZON Trabzonspor Sedat Alperen Angin
TRABZON Trabzonspor Semih Eren Rizeli
TRABZON Trabzonspor Yiğit Alp Ataman
TRABZON Trabzonspor Yiğit Doğukan Dilber
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Defne Yildiz
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Eren Medetoğlu
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Ilgin Erdoğan
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Melis Koldaş
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Ruşen Ali Hanci
YALOVA Yalova Altin Kulaçlar Yüzme S.K. Tarik Safa Tekinkuş
YALOVA Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Doğa Şenyurt

11-12-yas-bolge-musabakasina-katilma-hakki-kazanan-sporcular-2017

İlginizi çekebilir

2019 Balkan Gençler yüzme Şampiyonası Tüm Sonuçlar

2019 Balkan Gençler yüzme Şampiyonası Tüm Sonuçlar 11-12 Mayıs 2019 Yunanistan [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir