2005 Yüzme Federasyonu Türkiye Şampiyonası Öne eleme Yarışları (25m) Eskişehir

2005 Yüzme Federasyonu Türkiye Şampiyonası Öne eleme Yarışları (25m) Eskişehir

Ocak Ayında yapılmıştır.

Detayları görebilmek için

Gold üyelik gerektirir...

 

1

50m serbest-Free

İDİL MUÇUOĞLU                           1992

13     Yaş Kategorisi Bayan

ÖRNEK KOLEJİ

 

00:30:61

 

673

2 ECE AĞIR                                     1992 IŞIKKENT 00:31:11 648
3 MÜGE GÜLAĞLAR                        1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:31:11 648
4 ÖZGE KARAGÖZ                           1992 TDİ 00:31:75 618
5 SEZİN KAHRAMAN                        1992 TDİ 00:32:15 600
6 EKİN ERGUN                                 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:32:22 596
7 AYCAN ŞORABATUR                    1992 VİŞNELİK SPOR 00:32:73 574
8 ASU ATALI                                    1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:32:96 564
9 İREM BAYAR                                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:33:21 0
10 SERAY BURUK                             1992 SARAR SPOR 00:33:45 0
11 DİCLE YURDATAP                        1992 SARAR SPOR 00:33:64 0
12 BEGÜM KAYILIOĞLU                    1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:33:79 0
13 SİMGE SÖZBİR                             1992 BOSCH SPOR K. 00:34:45 0
14 SELİN HASEGELİ                          1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:96 0
15 TUĞÇE ERDEN                             1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 00:35:48 0
16 SİMAY OMAK                                1992 BOSCH SPOR K. 00:35:63 0
17 SİMGE ÜTGİN                               1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:38:76 0
 

1

50m serbest-Free

BERK ALP                                     1992

13     Yaş Kategorisi Erkek

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

00:28:07

 

605

2 BUĞRA TAŞTAN                           1992 MARMARİS BELEDİYE 00:29:08 555
3 ONUR CEYLAN                             1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:29:40 539
4 BATURALP PELTEKOĞLU             1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:30:03 511
5 EFE CAN İÇÖZ                              1992 MARMARİS BELEDİYE 00:30:03 511
6 BATUHAN ODYAKMAZ                  1992 MARMARİS BELEDİYE 00:30:29 500
7 EFECAN HALIOĞLU                      1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:30 499
8 CİHAN KİPER                                1992 TDİ 00:30:57 488
9 OSMANHAN YENİDÜNYA              1992 HARB-İŞ 00:31:45 0
10 BORA İNCEOĞLU                          1992 MARMARİS BELEDİYE 00:31:73 0
11 ORKUT POLAT                              1992 TDİ 00:31:83 0
12 SALİH CEMRE                               1992 TDİ 00:31:96 0
13 YAĞIZ DERELİOĞLU                     1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:32:19 0
14 OLCAY SARI                                 1992 PAMUKKALE 00:32:26 0
15 UMUT COŞAR                               1992 FERDİ ESKİŞEHİR 00:32:36 0
16 OĞUZCAN AKTAN                         1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:43 0
17 UMUT ARSLAN                             1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:39:16 0
 

1

50m serbest-Free

SEDA SARIGÖL                             1991

14     Yaş Kategorisi Bayan

SARAR SPOR

 

00:29:07

 

754

2 BERFU GÜNDOĞAR                      1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:29:74 718
3 SELİN YEMİŞCİ                             1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:29:81 714
4 ÇAĞLA BOSTANCI                        1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:30:57 675
5 SİMGE AYAN                                 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:80 664
6 ŞERARE AZADE                            1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:86 661
7 SEÇİL ÖZYEŞİLOVA                      1991 IŞIKKENT 00:31:48 631
8 SEYHAN SAVAŞ                            1991 IŞIKKENT 00:33:42 0
9 SERENAY GÜLBİTEN                    1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:33:63 0
10 GÜLDEN KAYRAKÇI                      1991 PAMUKKALE 00:35:08 0
11 SEÇİL ÖNEL                                  1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:04 0
12 HAZAL TÜRKMEN                         1991 MARMARİS BELEDİYE DQ  
 

1

50m serbest-Free

ERK DİZDAR                                 1991

14     Yaş Kategorisi Erkek

MARMARİS BELEDİYE

 

00:27:54

 

633

2 BUĞRA MARBALI                          1991 IŞIKKENT 00:27:81 619
3 ATİLLA AKBAŞ                              1991 VİŞNELİK SPOR 00:28:06 605
4 NURULLAH BADIR                        1991 HARB-İŞ 00:28:38 589
5 EFE OKYAY                                  1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:28:73 571
6 ENES KARADAYI                          1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:30:67 0
7 MERT KARAKOÇ                           1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:73 0
8 ALPER KAYALI                              1991 HARB-İŞ 00:31:14 0
9 TANSU TEMEL                              1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:32:98 0
10 MEHMET CANDAN                        1991 MARMARİS BELEDİYE 00:33:79 0
 

1

50m serbest-Free

MELİS YALPI                                 1990

15-16 Yaş Kategorisi Bayan

ÖZEL FATİH KOLEJİ

 

00:27:66

 

832

2 PELİN ERTAN                                1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:28:30 796
3 DENİZ ER                                      1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:28:73 772
4 ECE KARHAN                                1989 MARMARİS BELEDİYE 00:29:12 751
5 BERNA ÇAYLI                               1990 PAMUKKALE 00:30:86 661
6 DİLARA GİRGİNOĞLU                   1990 SARAR SPOR 00:31:96 0
7 ECE KOZAKÇI                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:32:28 0
8 NEVRA BULUT                              1990 MARMARİS BELEDİYE 00:32:28 0

 

ESKİŞEHİR

 

9 EYLÜL CILDIR 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:32:47 0
10 SİMGE ÖZFİLİZ 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:33:00 0
11 HAZAL İPEK BARIN 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:33:87 0
12 GÜLFER ÇAĞLAR 1989 HARB-İŞ 00:36:82 0

 

 

 

1

50m serbest-Free

DENİZ GÜNER                              1989

15-16 Yaş Kategorisi

A.Ü. GENÇLİK SPOR

Erkek  

00:24:18

 

836

2 CAN ANACAK                                1990 KARAYOLLARI YOLSPOR   00:25:18 772
3 MERT KARHAN                             1989 MARMARİS BELEDİYE   00:25:84 731
4 NAZMİ UZUN                                 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:26:17 711
5 ÇAĞATAY İNALCI                          1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:26:51 691
6 SERHAN DEMİR                            1989 DENİZLİ GENÇLİK SPOR   00:26:57 688
7 MURAT BAYRAK                           1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:26:62 685
8 GÖZEN ÖZBAY                             1989 TDİ   00:26:70 680
9 MURAT ACAR                               1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:26:82 673
10 DENİZHAN TÜRKMEN                   1989 MARMARİS BELEDİYE   00:26:86 671
11 GÜRÇAĞIL ADAPINAR                  1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:26:93 667
12 DOĞUKAN ÜNVER                        1990 EGE ÜNİVERSİTESİ   00:27:01 663
13 ONUR ÜNVER                               1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:27:15 655
14 YILMAZ BAYSAL                           1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:27:66 627
15 ÇAĞIL KAYA                                  1989 EGE ÜNİVERSİTESİ   00:28:06 0
16 ALİ BATMAZ                                  1990 TOFAŞ SPOR K.   00:28:27 0
17 OLGU MEREY                               1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:29:48 0
18 EVRİM YEŞİLKAYA                        1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:31:25 0
19 COŞKUN AKBARDAK                    1989 HARB-İŞ   00:31:66 0
 

1

50m serbest-Free

NİSAN İLÇİZ                                  1988

17-18 Yaş Kategorisi

ÖZEL FATİH KOLEJİ

Bayan  

00:28:79

 

769

2 TUĞÇE TAŞAR                              1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:28:94 761
3 MERVE CANARSLAN                    1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:30:46 681
4 BUSE ŞİMŞEK                               1988 EGE ÜNİVERSİTESİ   00:30:79 0
5 İDİL TANERİ                                  1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:31:27 0
 

1

50m serbest-Free

SERHAT ERDEN                           1987

17-18 Yaş Kategorisi

A.Ü. GENÇLİK SPOR

Erkek  

00:24:40

 

822

2 EMRE SÜTÇÜ                               1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:25:37 760
3 BARTU BÜYÜKYILMAZ                  1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:26:33 702
4 DENİZ AKSAN                               1988 SARAR SPOR   00:26:99 664
5 KAAN GÜNER                               1988 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:27:47 0
 

1

50m serbest-Free

DUYGU DOĞAN                            1986

19+    Yaş Kategorisi

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayan  

00:28:49

 

786

2 PAMELA SERGİO                          1986 ÖZEL FATİH KOLEJİ   00:29:55 728
3 ÇİĞDEM OKCU                              1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:31:88 0
 

1

50m serbest-Free

N.VOLKAN OKAN                          1986

19+    Yaş Kategorisi

SARAR SPOR

Erkek  

00:25:89

 

728

2 VOLKAN AKSU                              1984 ESKİŞEHİR TELEKOM   00:26:25 707
3 ULAŞ YILMAZ KARABAĞ               1986 GÖZTEPE   00:26:33 0
4 SERCAN SEVGÜL                         1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR   00:28:36 0
 

1

100m serbest-Free

EYLÜL GÖKGÖZ                           1992

13     Yaş Kategorisi

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayan  

01:07:33

 

646

2 ECE AĞIR                                     1992 IŞIKKENT   01:08:36 623
3 İDİL MUÇUOĞLU                           1992 ÖRNEK KOLEJİ   01:08:86 612
4 MÜGE GÜLAĞLAR                        1992 EGE ÜNİVERSİTESİ   01:09:79 593
5 SEZİN KAHRAMAN                        1992 TDİ   01:10:87 0
6 TUĞBA DEĞİRMENCİOĞLU          1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR   01:11:85 0
7 İREM BAYAR                                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR   01:12:15 0
8 AYCAN ŞORABATUR                    1992 VİŞNELİK SPOR   01:16:63 0
9 MELTEN CANDAN                         1992 MARMARİS BELEDİYE   01:16:86 0
10 SİMGE SÖZBİR                             1992 BOSCH SPOR K.   01:20:49 0
 

1

100m serbest-Free

ÇAĞATAY NİZAM                          1992

13     Yaş Kategorisi

EGE ÜNİVERSİTESİ

Erkek  

01:01:17

 

617

2 EFE CAN İÇÖZ                              1992 MARMARİS BELEDİYE   01:05:09 529
3 ONUR CEYLAN                             1992 EGE ÜNİVERSİTESİ   01:05:82 515
4 BATUHAN ODYAKMAZ                  1992 MARMARİS BELEDİYE   01:06:45 0
5 BORA İNCEOĞLU                          1992 MARMARİS BELEDİYE   01:10:61 0
6 OLCAY SARI                                 1992 PAMUKKALE   01:11:30 0
7 SALİH CEMRE                               1992 TDİ   01:11:49 0
8 OSMANHAN YENİDÜNYA              1992 HARB-İŞ   01:16:73 0
9 OĞUZCAN AKTAN                         1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ   01:19:28 0
10 UMUT ARSLAN                             1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ   01:27:84 0
 

1

100m serbest-Free

SELİN YEMİŞCİ                             1991

14     Yaş Kategorisi

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayan  

01:06:93

 

655

2 BERFU GÜNDOĞAR                      1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ   01:07:38 644

 

3 SEÇİL ÖZYEŞİLOVA 1991 IŞIKKENT   01:09:17 0
4 ÇAĞLA BOSTANCI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM   01:09:68 0
5 SEYHAN SAVAŞ 1991 IŞIKKENT   01:13:50 0
6 AYLA ARKAN 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ   01:23:11 0
7 SEÇİL ÖNEL 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ   01:23:91 0
  100m serbest-Free 14     Yaş Kategorisi Erkek    
1 DOĞUŞ AKAY 1991 IŞIKKENT   00:59:56 657
2 ERK DİZDAR 1991 MARMARİS BELEDİYE   01:01:27 615
3 SERHAN METE 1991 TOFAŞ SPOR K.   01:02:02 597
4 ÖZKAN MEŞELİ 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM   01:03:31 568
5 NURULLAH BADIR 1991 HARB-İŞ   01:03:35 567
6 TUNACAN BOZDAĞ 1991 IŞIKKENT   01:03:52 0
7 ATİLLA AKBAŞ 1991 VİŞNELİK SPOR   01:04:10 0
8 REHA TOPUZ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ   01:05:62 0
9 DENİZ ERİŞ 1991 IŞIKKENT   01:08:51 0
10 ENES KARADAYI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM   01:08:73 0
11 MEHMET CANDAN 1991 MARMARİS BELEDİYE   DQ  
100m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Bayan
1 DENİZ ER 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:02:51 761
2 MELİS YALPI 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:02:68 757
3 ECE KARHAN 1989 MARMARİS BELEDİYE 01:02:95 750
4 BERNA ÇAYLI 1990 PAMUKKALE 01:07:51 0
5 BUKET ERYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:08:30 0
6 ECE ÖZTOKER 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:11:48 0
100m serbest-Free       15-16 Yaş Kategorisi Erkek
1 CANER KARABARUT 1990 BURSA KOLEJLİLER 00:54:32 801
2 DENİZ GÜNER 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:54:89 785
3 CAN ANACAK 1990 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:55:03 781
4 NAZMİ UZUN 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:57:78 704
5 ÇAĞATAY İNALCI 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:58:84 676
6 MURAT BAYRAK 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:58:90 674
7 MURAT ACAR 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:59:20 667
8 DENİZHAN TÜRKMEN 1989 MARMARİS BELEDİYE 01:00:57 632
9 CAN ALTAŞ 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:01:66 0
10 DOĞUKAN ÜNVER 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:02:00 0
11 ÇAĞIL KAYA 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:03:10 0
12 COŞKUN AKBARDAK 1989 HARB-İŞ 01:11:29 0
  100m serbest-Free 17-18 Yaş Kategorisi Bayan    
1 TUĞÇE TAŞAR                              1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:02:48 762
2 MERVE CANARSLAN                    1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:07:40 0
  100m serbest-Free 17-18 Yaş Kategorisi Erkek    
1 ÖZGÜN ARSLANTAŞ                     1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:55:79 759
2 EMRE SÜTÇÜ                               1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:56:76 732
3 KAAN GÜNER                               1988 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:01:32 0
4 UTKU DEĞİRMENCİOĞLU             1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:01:85 0
5 OZAN BAĞDATLI                           1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:03:43 0
  100m serbest-Free 19+    Yaş Kategorisi Bayan    
1 DUYGU DOĞAN                            1986 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:01:34 791

 

 

  100m serbest-Free 19+ Yaş Kategoris Erkek  
1 ULAŞ YILMAZ KARABAĞ               1986 GÖZTEPE   00:59:24 0

 

 

 

1

200m serbest-Free

EYLÜL GÖKGÖZ                           1992

13     Yaş Kategorisi Bayan

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

02:25:37

 

654

2 SEZİN KAHRAMAN                        1992 TDİ 02:32:83 0
3 MELTEN CANDAN                         1992 MARMARİS BELEDİYE 02:41:21 0
 

1

200m serbest-Free

ÇAĞATAY NİZAM                          1992

13     Yaş Kategorisi Erkek

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

02:16:12

 

593

2 NADİR SÖNMEZ                            1992 IŞIKKENT 02:19:92 554
3 EFE CAN İÇÖZ                              1992 MARMARİS BELEDİYE 02:21:61 538
4 EFECAN HALIOĞLU                      1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:25:35 503
5 ANIL MUTLU                                  1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 02:26:52 0
6 ONUR CEYLAN                             1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:28:39 0
7 TOLGA TARAOSMAN                    1992 BOSCH SPOR K. 02:32:49 0
 

1

200m serbest-Free

SELİN YEMİŞCİ                             1991

14     Yaş Kategorisi Bayan

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

02:26:62

 

641

 

  200m serbest-Free 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 ERK DİZDAR                                 1991 MARMARİS BELEDİYE 02:14:09 615
2 ALTAY OYGÜÇ                              1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:14:88 607
3 ÖZKAN MEŞELİ                             1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 02:21:43 0
4 MEHMET CANDAN                        1991 MARMARİS BELEDİYE 02:40:87 0
5 ILGAZ ÇELİK                                 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:41:27 0
  200m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Bayan    
1 BUKET ERYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:27:26 0
2 BAHRİYE NEHİR VURAL 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:29:10 0
3 ECE ÖZTOKER 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:32:97 0

 

 

  200m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 ÇAĞATAY İNALCI                          1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:08:67 678
2 NAZMİ UZUN                                 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:08:88 675
3 YAVUZ KÖSTEM                           1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:09:40 669
4 KERİM BİRGİ GÜNEŞ                    1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:10:75 653
5 N.BEYTU BASKIN                          1989 ÇIZAKÇA 02:10:89 652
6 MURAT BAYRAK                           1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:14:36 612
7 BURAK DERBENTOĞULLARI        1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:15:37 601
8 DENİZHAN TÜRKMEN                   1989 MARMARİS BELEDİYE 02:22:12 0
9 BUĞRA ERDOĞAN                        1990 SARAR SPOR TERK  

 

 

  200m serbest-Free 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 TUĞÇE TAŞAR 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:17:26 743

 

 

  200m serbest-Free 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 FIRAT AÇAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:04:05 735
2 EMRE SÜTÇÜ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:06:56 703

 

 

  200m serbest-Free 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 DUYGU DOĞAN 1986 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:14:75 772

 

 

  400m serbest-Free 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 İREM ERTAN                                 1992 IŞIKKENT 05:00:84 672
2 EYLÜL GÖKGÖZ                           1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:07:87 637
3 MELTEN CANDAN                         1992 MARMARİS BELEDİYE 05:30:57 0

 

 

  400m serbest-Free 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 NADİR SÖNMEZ 1992 IŞIKKENT 04:53:03 568
2 EFE CAN İÇÖZ 1992 MARMARİS BELEDİYE 04:56:91 550
3 ONUR CEYLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:13:15 0
4 ORKUT POLAT 1992 TDİ 05:14:72 0

 

 

  400m serbest-Free 14     Yaş Kategorisi Bayan  
1 SELİN YEMİŞCİ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:14:96 0

 

 

  400m serbest-Free 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 DOĞUŞ AKAY 1991 IŞIKKENT 04:30:70 686
2 ALP ATEŞÇİ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 04:45:74 604
3 ALTAY OYGÜÇ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 04:50:34 581
4 ÖZKAN MEŞELİ 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 05:00:66 0
5 ILGAZ ÇELİK 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 05:48:42 0

 

 

  400m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 BUKET ERYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 05:05:57 0
2 ECE ÖZTOKER 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 05:29:78 0

 

 

  400m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 KERİM BİRGİ GÜNEŞ                    1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 04:35:94 656
2 N.BEYTU BASKIN                          1989 ÇIZAKÇA 04:37:56 647
3 YAVUZ KÖSTEM                           1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 04:44:52 0
4 BURAK DERBENTOĞULLARI        1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 04:45:82 0

 

  400m serbest-Free 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 NİSAN İLÇİZ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 04:43:70 764

 

 

  400m serbest-Free 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 DUYGU DOĞAN 1986 EGE ÜNİVERSİTESİ 04:48:71 736

 

 

  400m serbest-Free 19+ Yaş Kategorisi Erkek  
1 CEMAL ÖZCELİK 1986 TDİ   04:35:59 0

 

 

  800m serbest-Free 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 BUKET ERYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 10:28:38 648
2 ECE ÖZTOKER 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 11:22:86 0

 

100m kurbağa-Breast      13     Yaş Kategorisi Bayan

1 ECE BAKICI 1992 TDİ 01:23:44 658
2 ZEYNEP GÖKNİL 1992 IŞIKKENT 01:23:67 653
3 SENA ILGAZ 1992 TDİ 01:24:94 631
4 CEREN YENİÇELİ 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:29:91 549
5 AYLA VATANSEVER 1992 BOSCH SPOR K. 01:30:07 547
6 GÖZDE PELİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:30:27 543
7 ASU ATALI 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:31:93 0
8 SERAY BURUK 1992 SARAR SPOR 01:32:47 0
9 TUĞÇE ERDEN 1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 01:33:70 0
10 GİZEM TURHAN 1992 BOSCH SPOR K. 01:34:16 0
11 EKİN ERGUN 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:34:31 0
12 SELİN HASEGELİ 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:34:65 0
13 SELEN CİN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:34:85 0
14 SİMGE ÜTGİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:35:37 0

 

 

  100m kurbağa-Breast 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 BUĞRA TAŞTAN                           1992 MARMARİS BELEDİYE 01:20:18 545
2 UMUT COŞAR                               1992 FERDİ ESKİŞEHİR 01:23:71 488
3 ATACAN ARSLAN                          1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:24:51 476
4 YALIM OKAN                                 1992 IŞIKKENT 01:25:26 465
5 GÖKHAN ÇAVUŞ                           1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:25:64 459
6 DENİZ DERVİŞOĞLU                     1992 TDİ 01:26:57 446
7 OĞUZ ÖZTÜRK                             1992 BOSCH SPOR K. 01:27:70 0
8 OSMANHAN YENİDÜNYA              1992 HARB-İŞ 01:33:10 0
9 EMİRHAN DURMAZ                       1992 BOSCH SPOR K. 01:38:60 0

 

 

  100m kurbağa-Breast 14     Yaş Kategorisi Bayan  
1 SİMAY SARP                                 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:22:47 676
2 ECE TURAN                                  1991 ÇIZAKÇA 01:24:42 640
3 DİLAN NALCI                                 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:30:06 0
4 GÜLDEN KAYRAKÇI                      1991 PAMUKKALE 01:31:11 0
5 HAZAL TÜRKMEN                         1991 MARMARİS BELEDİYE 01:31:73 0

 

100m kurbağa-Breast      14     Yaş Kategorisi Erkek

1 BUĞRA MARBALI 1991 IŞIKKENT 01:16:37 614
2 ERDEM BAKIRCI 1991 TEDAŞ SPOR 01:19:12 563
3 ALİ KÖKSAL 1991 TDİ 01:21:80 518
4 TANSU TEMEL 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:27:17 0
5 ENES KARADAYI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:30:98 0
6 DOĞANSEL TEKER 1991 SARAR SPOR TERK  

 

 

  100m kurbağa-Breast 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 PELİN ERTAN                                1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:17:20 779
2 ÖZLEM TETİK                                1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:22:17 681
3 ECE KARHAN                                1989 MARMARİS BELEDİYE 01:22:74 671
4 SEDEF AKGÜN                             1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:23:96 648
5 SİMYA BALKAN                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:25:39 0
6 PINAR BUDAK                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:26:33 0
7 DİLARA GİRGİNOĞLU                   1990 SARAR SPOR 01:26:48 0

 

8 DUYGU MERT 1989 DSİ NİLÜFER 01:29:42 0
9 NEVRA BULUT 1990 MARMARİS BELEDİYE 01:31:42 0

 

 

  100m kurbağa-Breast 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 MUZAFFER DEMİRTAŞ                 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:08:14 791
2 DENİZ GÜNER                              1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:10:56 736
3 SEDAT MUTLU                              1989 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:13:93 663
4 MERT KARHAN                             1989 MARMARİS BELEDİYE 01:14:43 653
5 SONER TURAN                             1990 DSİ NİLÜFER 01:16:74 607
6 YILMAZ BAYSAL                           1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:16:83 605
7 EMİR SÖNMEZ                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:17:13 600
8 ONUR ÜNVER                               1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:17:78 588
9 DOĞUKAN ÜNVER                        1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:20:43 0
10 SERHAN DEMİR                            1989 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:20:77 0
11 HALİL ŞANLI                                  1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:22:02 0
12 ERDEM USLUER                           1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:23:55 0
13 TOLGA ÖZARSLAN                       1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:31:90 0

 

100m kurbağa-Breast    17-18   Yaş Kategorisi Bayan

1 MELİKE ERTAN 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:19:31 736
2 GİZEM ŞAHİN 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:26:58 0

 

100m kurbağa-Breast    17-18   Yaş Kategorisi Erkek

1 MERT HEPYÜKSELEN 1988 TDİ 01:07:25 811
2 UTKU CAN GÜRSES 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:14:00 662
3 DENİZ AKSAN 1988 SARAR SPOR 01:14:08 660

 

100m kurbağa-Breast     19+    Yaş Kategorisi Erkek

1 VOLKAN AKSU 1984 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:15:56 630
2 SERCAN SEVGÜL 1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:23:42 0

 

200m kurbağa-Breast      13     Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP GÖKNİL 1992 IŞIKKENT 03:00:77 637
2 ECE BAKICI 1992 TDİ 03:03:85 612
3 AYLA VATANSEVER 1992 BOSCH SPOR K. 03:15:58 0
4 GÖZDE PELİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:16:27 0
5 CEREN YENİÇELİ 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:17:35 0
6 SİMGE ÜTGİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:18:87 0
7 TUĞÇE ERDEN 1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 03:19:05 0
8 ASU ATALI 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:19:25 0
9 SERAY BURUK 1992 SARAR SPOR 03:19:86 0
10 SELEN CİN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:22:34 0
11 GİZEM TURHAN 1992 BOSCH SPOR K. 03:22:95 0
12 SELİN HASEGELİ 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:26:71 0

 

200m kurbağa-Breast      13     Yaş Kategorisi Erkek

1 YALIM OKAN 1992 IŞIKKENT 03:01:27 484
2 ATACAN ARSLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:01:30 484
3 GÖKHAN ÇAVUŞ 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 03:08:83 0
4 OĞUZ ÖZTÜRK 1992 BOSCH SPOR K. 03:08:84 0
5 DENİZ DERVİŞOĞLU 1992 TDİ 03:09:82 0

 

 

  200m kurbağa-Breast 14     Yaş Kategorisi Bayan  
1 ECE TURAN                                  1991 ÇIZAKÇA 02:55:94 679
2 SİMAY SARP                                 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:59:03 652
3 DİLAN NALCI                                 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:14:26 0
4 GÜLDEN KAYRAKÇI                      1991 PAMUKKALE 03:21:27 0

 

200m kurbağa-Breast      14     Yaş Kategorisi Erkek

1 BUĞRA MARBALI 1991 IŞIKKENT 02:48:16 585
2 DOĞANSEL TEKER 1991 SARAR SPOR 02:56:82 516
3 ERDEM BAKIRCI 1991 TEDAŞ SPOR 03:01:04 0
4 ALİ KÖKSAL 1991 TDİ 03:02:98 0
5 TANSU TEMEL 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 03:08:68 0

 

200m kurbağa-Breast    15-16   Yaş Kategorisi Bayan

1 PELİN ERTAN                                1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:46:92 761
2 ÖZLEM TETİK                                1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:50:41 728
3 SİMYA BALKAN                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:02:33 625
4 SEDEF AKGÜN                             1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:03:39 616
5 PINAR BUDAK                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:03:46 615
6 DİLARA GİRGİNOĞLU                   1990 SARAR SPOR 03:07:94 0
7 NEVRA BULUT                              1990 MARMARİS BELEDİYE 03:10:48 0
 

1

200m kurbağa-Breast

MUZAFFER DEMİRTAŞ                 1989

15-16 Yaş Kategorisi Erkek

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

02:31:23

 

747

2 SEDAT MUTLU                              1989 KARAYOLLARI YOLSPOR 02:42:18 639
3 MERT KARHAN                             1989 MARMARİS BELEDİYE 02:44:46 618
4 EMİR SÖNMEZ                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:44:63 616
5 OZAN ÖLGÜ                                  1990 SARAR SPOR 02:50:05 569
6 YILMAZ BAYSAL                           1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:57:50 0
7 HALİL ŞANLI                                  1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:59:28 0
8 SERHAN DEMİR                            1989 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 03:01:53 0
9 TOLGA ÖZARSLAN                       1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:21:71 0
 

1

200m kurbağa-Breast

MELİKE ERTAN                             1988

17-18 Yaş Kategorisi Bayan

ÖZEL FATİH KOLEJİ

 

02:47:45

 

756

 

200m kurbağa-Breast    17-18   Yaş Kategorisi Erkek

1 MERT HEPYÜKSELEN 1988 TDİ 02:30:28 757
2 UTKU CAN GÜRSES 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:38:61 672
3 DENİZ AKSAN 1988 SARAR SPOR 02:39:17 667

 

 

  200m kurbağa-Breast 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 N.VOLKAN OKAN                          1986 SARAR SPOR 02:49:55 0

 

 

  100m sırt-Back 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 GİZEM YALI 1992 ÇIZAKÇA 01:10:39 735
2 EYLÜL GÖKGÖZ 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:16:58 606
3 HANDE ILGAZ 1992 TDİ 01:17:94 581
4 MÜGE GÜLAĞLAR 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:18:83 565
5 İREM ERTAN 1992 IŞIKKENT 01:18:84 564
6 DAMLA GÜN 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:19:65 550
7 DİCLE YURDATAP 1992 SARAR SPOR 01:20:57 534
8 HİLALNUR BAYSAL 1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:21:23 523
9 İREM BAYAR 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:22:34 505
10 DİLAY BİÇER 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:22:37 505

 

100m sırt-Back           13     Yaş Kategorisi Erkek

1 TUĞBERK YANILMAZ 1992 ÖRNEK KOLEJİ 01:11:20 537
2 UĞUR CEYLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:12:94 504
3 BATURALP PELTEKOĞLU 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:15:39 463
4 BATUHAN ÖDENEKLİ 1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 01:17:08 436
5 İZZET UĞUR ZENGİN 1992 BOSCH SPOR K. 01:18:34 417
6 ANIL MUTLU 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:18:97 408
7 DORUKHAN ARSLAN 1992 ÇIZAKÇA 01:20:85 0
8 EMİRHAN DURMAZ 1992 BOSCH SPOR K. 01:20:96 0
9 EFECAN HALIOĞLU 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:21:44 0
10 OĞUZCAN AKTAN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:34:60 0

 

100m sırt-Back           14     Yaş Kategorisi Bayan

1 EDA GÜNGÖRÜRLER 1991 IŞIKKENT 01:09:82 748
2 SEDA SARIGÖL 1991 SARAR SPOR 01:12:38 691
3 SİMGE AYAN 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:16:41 609
4 PINAR KAYMARAZ 1991 ÇIZAKÇA 01:16:94 599
5 ŞERARE AZADE 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:17:55 588
6 BERFU GÜNDOĞAR 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:18:78 565
7 ÇAĞLA BOSTANCI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:19:63 550
8 SEÇİL ÖNEL 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:36:10 0

 

 

  100m sırt-Back 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 İLKKAN SEVİMLİ 1991 ÇIZAKÇA 01:09:87 563
2 REHA TOPUZ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:11:74 526
3 EMRE UMURTAY 1991 ÇIZAKÇA 01:14:44 478

 

4 EFE OKYAY                                  1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:14:67 474
5 ILGAZ ÇELİK                                 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:19:34 0
6 AYBERK TOPCU                           1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:22:30 0
7 HAKAN ŞORA                               1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR DQ  
 

1

100m sırt-Back

AYŞENUR TAVUKÇUO ĞLU           1990

15-16 Yaş Kategorisi Bayan

ÇIZAKÇA

 

01:09:86

 

747

2 BAHRİYE NEHİR VURAL               1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:12:57 687
3 NURAN PALYOŞ                           1989 DSİ NİLÜFER 01:16:60 606
4 ECE KOZAKÇI                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:21:97 0

 

100m sırt-Back         15-16   Yaş Kategorisi Erkek

1 CANER KARABARUT 1990 BURSA KOLEJLİLER 01:03:03 717
2 CEYHAN BEKİROĞLU 1989 ÇIZAKÇA 01:04:69 676
3 EGEMEN GÖZOĞLU 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:06:81 627
4 BERK ÖZYURT 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:07:01 623
5 ÖZKAN TETİK 1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:08:30 595
6 MURAT ACAR 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:10:08 558
7 CAN ALTAŞ 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:10:70 546
8 BATIKAN ÜNVER 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:11:54 530
9 KERİM BİRGİ GÜNEŞ 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:11:78 526
10 OZAN ÖLGÜ 1990 SARAR SPOR 01:12:13 519
11 GÜRÇAĞIL ADAPINAR 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:12:52 512
12 MEHMET CAN KAYMAZ 1990 BOSCH SPOR K. 01:14:94 0

 

 

  100m sırt-Back 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 NİSAN İLÇİZ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:12:25 694
2 BURCAK PEKEL 1987 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:12:97 679
3 BUSE ŞİMŞEK 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:13:25 673

 

100m sırt-Back         17-18   Yaş Kategorisi Erkek

1 BARTU BÜYÜKYILMAZ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:04:91 671
2 FIRAT AÇAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:05:09 667
3 ÇAĞDAŞ COŞAR 1988 FERDİ ESKİŞEHİR 01:06:39 637
4 ERSOY TÜRKMEN 1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:20:50 0

 

 

  100m sırt-Back 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 BAHAR TOKER 1983 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:11:71 706

 

 

  100m sırt-Back 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 İLKER LİM 1985 FERDİ ESKİŞEHİR 01:04:16 689
2 ERKAN AYDIN 1986 FERDİ ESKİŞEHİR 01:04:74 675
3 İ. AYBARS SAVİŞ 1986 SARAR SPOR 01:10:38 0

 

 

  200m sırt-Back 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 GİZEM YALI 1992 ÇIZAKÇA 02:33:00 713
2 HANDE ILGAZ 1992 TDİ 02:46:66 585
3 İREM ERTAN 1992 IŞIKKENT 02:47:88 574
4 İREM BAYAR 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 02:50:69 551
5 HİLALNUR BAYSAL 1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:52:47 537
6 DAMLA GÜN 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 02:52:74 535
7 DİLAY BİÇER 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 03:01:82 0

 

200m sırt-Back           13     Yaş Kategorisi Erkek

1 ÇAĞATAY NİZAM 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:28:73 589
2 TUĞBERK YANILMAZ 1992 ÖRNEK KOLEJİ 02:35:96 523
3 UĞUR CEYLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:36:96 514
4 DORUKHAN ARSLAN 1992 ÇIZAKÇA 02:48:56 426

 

200m sırt-Back           14     Yaş Kategorisi Bayan

1 EDA GÜNGÖRÜRLER 1991 IŞIKKENT 02:28:51 760
2 PINAR KAYMARAZ 1991 ÇIZAKÇA 02:47:84 574

 

 

  200m sırt-Back 14 Yaş Kategorisi Erkek  
1 İLKKAN SEVİMLİ 1991 ÇIZAKÇA   02:28:45 591

 

2 EMRE UMURTAY 1991 ÇIZAKÇA 02:38:29 503
3 HAKAN ŞORA 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:45:95 0
4 ILGAZ ÇELİK 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ DQ  

 

 

  200m sırt-Back 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 AYŞENUR TAVUKÇUO ĞLU           1990 ÇIZAKÇA 02:28:92 756
2 BAHRİYE NEHİR VURAL               1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:37:64 667
3 ECE KOZAKÇI                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:01:07 0

 

200m sırt-Back         15-16   Yaş Kategorisi Erkek

1 CANER KARABARUT 1990 BURSA KOLEJLİLER 02:20:33 675
2 EGEMEN GÖZOĞLU 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:20:36 675
3 CEYHAN BEKİROĞLU 1989 ÇIZAKÇA 02:23:65 640
4 BERK ÖZYURT 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:27:34 602
5 ÖZKAN TETİK 1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:30:77 569
6 CAN ALTAŞ 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:34:82 533
7 MEHMET CAN KAYMAZ 1990 BOSCH SPOR K. 02:39:04 0
8 COŞKUN AKBARDAK 1989 HARB-İŞ 02:47:31 0
9 MERT SALMAN 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:18:81 0

 

 

  200m sırt-Back 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 NİSAN İLÇİZ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:35:89 684

 

 

  200m sırt-Back 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 FIRAT AÇAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:16:76 715
2 ERSOY TÜRKMEN 1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 02:58:44 0

 

 

 

  200m sırt-Back 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 ERKAN AYDIN 1986 FERDİ ESKİŞEHİR 02:25:56 620

 

 

  100m kelebek-B.Fly 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 TUĞBA DEĞİRMENCİOĞLU          1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:19:85 524
2 EMİNE BUŞRA BÜLBÜL                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:20:41 515
3 ÖZGE KARAGÖZ                           1992 TDİ 01:23:01 474
4 ECE AĞIR                                     1992 IŞIKKENT 01:23:38 468

 

 

  100m kelebek-B.Fly 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 BERK ALP                                     1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:10:72 529
2 CİHAN KİPER                                1992 TDİ 01:14:38 464
3 OLCAY SARI                                 1992 PAMUKKALE 01:15:49 446
4 YALIM OKAN                                 1992 IŞIKKENT 01:16:78 425
5 ORKUT POLAT                              1992 TDİ 01:19:65 0
6 SALİH CEMRE                               1992 TDİ 01:24:88 0
7 YAĞIZ DERELİOĞLU                     1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:28:68 0

 

100m kelebek-B.Fly        14     Yaş Kategorisi Bayan

1 SEÇİL ÖZYEŞİLOVA 1991 IŞIKKENT 01:17:90 558
2 SEYHAN SAVAŞ 1991 IŞIKKENT 01:19:75 526

 

100m kelebek-B.Fly        14     Yaş Kategorisi Erkek

1 ALP ATEŞÇİ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:09:08 561
2 TUNACAN BOZDAĞ 1991 IŞIKKENT 01:14:39 463
3 AYBERK TOPCU 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 01:14:72 458
4 ATİLLA AKBAŞ 1991 VİŞNELİK SPOR 01:16:93 0
5 DENİZ ERİŞ 1991 IŞIKKENT 01:19:75 0
6 MERT KARAKOÇ 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:21:19 0

 

 

  100m kelebek-B.Fly 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 BERÇİN ESKİÇİ 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:11:25 690
2 GAMZE GÜN 1989 FERDİ ESKİŞEHİR 01:13:86 635
3 HAZAL YANMAZ 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:16:35 586

 

4 BERNA ÇAYLI 1990 PAMUKKALE 01:16:59 582
5 DENİZ ATAYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:20:30 0
6 SİMGE ÖZFİLİZ 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:32:81 0

 

 

  100m kelebek-B.Fly 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 CAN ANACAK 1990 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:03:21 693
2 GÖZEN ÖZBAY 1989 TDİ 01:03:44 687
3 BERK ATADİL 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:10:83 0
4 ÇAĞIL KAYA 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:14:67 0

 

100m kelebek-B.Fly     17-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 NEVCİHAN DİNDAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:12:33 667
2 BURCAK PEKEL 1987 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:13:34 646
3 İDİL TANERİ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:18:25 552

 

 

  100m kelebek-B.Fly 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 ÖZGÜN ARSLANTAŞ                     1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:02:66 706
2 UTKU DEĞİRMENCİOĞLU             1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:07:07 0
3 OZAN BAĞDATLI                           1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:09:98 0

 

 

  100m kelebek-B.Fly 19+ Yaş Kategorisi Erkek  
1 CEMAL ÖZCELİK                           1986 TDİ   01:02:76 704

2      SELÇUK BÜYÜKMEHMETO ĞLU   1986      A.Ü. GENÇLİK SPOR                                                                 01:04:89                                                      0

 

 

50m kurbağa-Breast        13     Yaş Kategorisi Bayan

1 ECE BAKICI 1992 TDİ 00:37:85 700
2 ZEYNEP GÖKNİL 1992 IŞIKKENT 00:38:23 684
3 SENA ILGAZ 1992 TDİ 00:38:87 659
4 CEREN YENİÇELİ 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:40:67 591
5 SERAY BURUK 1992 SARAR SPOR 00:40:71 590
6 GÖZDE PELİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:40:96 581
7 ASU ATALI 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:41:01 579
8 AYLA VATANSEVER 1992 BOSCH SPOR K. 00:41:32 569
9 SELİN HASEGELİ 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:41:89 550
10 GİZEM TURHAN 1992 BOSCH SPOR K. 00:42:28 537
11 TUĞÇE ERDEN 1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 00:42:38 534
12 DİCLE YURDATAP 1992 SARAR SPOR 00:42:99 0
13 SİMGE ÜTGİN 1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:43:25 0
14 SELEN CİN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:43:51 0
15 EKİN ERGUN 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:43:97 0

 

 

  50m kurbağa-Breast 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 BUĞRA TAŞTAN                           1992 MARMARİS BELEDİYE 00:36:54 552
2 YALIM OKAN                                 1992 IŞIKKENT 00:37:91 503
3 DENİZ DERVİŞOĞLU                     1992 TDİ 00:38:76 475
4 GÖKHAN ÇAVUŞ                           1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:39:96 437
5 OSMANHAN YENİDÜNYA              1992 HARB-İŞ 00:40:12 433
6 OĞUZ ÖZTÜRK                             1992 BOSCH SPOR K. 00:40:64 418
7 ENGİN YILDIZ                                1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:40:67 417
8 EMİRHAN DURMAZ                       1992 BOSCH SPOR K. 00:42:83 0
9 ATACAN ARSLAN                          1992 EGE ÜNİVERSİTESİ DQ  
10 UMUT COŞAR                               1992 FERDİ ESKİŞEHİR DQ  

 

 

  50m kurbağa-Breast 14     Yaş Kategorisi Bayan  
1 SİMAY SARP 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:37:81 701
2 ECE TURAN 1991 ÇIZAKÇA 00:38:41 677
3 HAZAL TÜRKMEN 1991 MARMARİS BELEDİYE 00:40:65 592
4 DİLAN NALCI 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:41:17 0
5 GÜLDEN KAYRAKÇI 1991 PAMUKKALE 00:41:30 0
6 AYLA ARKAN 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ DQ  

 

50m kurbağa-Breast        14     Yaş Kategorisi Erkek

1 BUĞRA MARBALI 1991 IŞIKKENT 00:34:37 641
2 ERDEM BAKIRCI 1991 TEDAŞ SPOR 00:34:95 616
3 DOĞANSEL TEKER 1991 SARAR SPOR 00:35:48 594
4 KORCAN AKSU 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:37:14 530

 

5 ALİ KÖKSAL 1991 TDİ 00:37:29 525
6 ALPER KAYALI 1991 HARB-İŞ 00:38:63 479
7 TANSU TEMEL 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:38:91 470
8 ENES KARADAYI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:39:46 0
9 HAKAN ŞORA 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:40:95 0

 

 

  50m kurbağa-Breast 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 PELİN ERTAN                                1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:99 823
2 MELİS YALPI                                 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:53 755
3 SEDEF AKGÜN                             1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:37:99 694
4 DUYGU MERT                               1989 DSİ NİLÜFER 00:39:10 650
5 NEVRA BULUT                              1990 MARMARİS BELEDİYE 00:39:40 638
6 PINAR BUDAK                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:39:40 638
7 SİMYA BALKAN                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:39:78 0
8 EYLÜL CILDIR                               1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:39:93 0
9 DİLARA GİRGİNOĞLU                   1990 SARAR SPOR 00:40:06 0
10 HAZAL İPEK BARIN                       1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:43:63 0
11 GÜLFER ÇAĞLAR                         1989 HARB-İŞ 00:46:68 0

 

 

  50m kurbağa-Breast 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 MUZAFFER DEMİRTAŞ                 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:30:36 835
2 DENİZ GÜNER                              1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:31:25 789
3 MERT KARHAN                             1989 MARMARİS BELEDİYE 00:33:09 699
4 SEDAT MUTLU                              1989 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:33:51 680
5 ONUR ÜNVER                               1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:34:32 643
6 EMİR SÖNMEZ                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:71 626
7 SONER TURAN                             1990 DSİ NİLÜFER 00:35:04 612
8 DOĞUKAN ÜNVER                        1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:35:10 610
9 SERHAN DEMİR                            1989 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:36:19 566
10 KAAN SEKBAN                              1989 BALIKESİR YÜZME İHTİSAS 00:36:69 547
11 ERDEM USLUER                           1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:37:12 0
12 HALİL ŞANLI                                  1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:38:01 0
13 TOLGA ÖZARSLAN                       1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:39:95 0
14 MERT SALMAN                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:45:21 0
15 ALİ BATMAZ                                  1990 TOFAŞ SPOR K. DQ  

 

 

  50m kurbağa-Breast 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 MELİKE ERTAN 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:35:72 791
2 GİZEM ŞAHİN 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:38:33 680

 

 

  50m kurbağa-Breast 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 SERHAT ERDEN                           1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:53 826
2 MERT HEPYÜKSELEN                  1988 TDİ 00:30:86 809
3 ÇAĞDAŞ COŞAR                           1988 FERDİ ESKİŞEHİR 00:32:44 730
4 DENİZ AKSAN                               1988 SARAR SPOR 00:32:99 704
5 UTKU CAN GÜRSES                     1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:33:26 691
6 KAAN GÜNER                               1988 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:36:16 0

 

 

  50m kurbağa-Breast 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 PAMELA SERGİO                          1986 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:38:53 0

 

 

  50m kurbağa-Breast 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 N.VOLKAN OKAN                          1986 SARAR SPOR 00:33:72 670
2 NAZİF TAYLAN URGANCI              1982 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:33:86 664
3 İLKER LİM                                     1985 FERDİ ESKİŞEHİR 00:34:12 652
4 VOLKAN AKSU                              1984 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:34:42 639
5 SELÇUK BÜYÜKMEHMETO ĞLU 1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:35:44 596

 

200m kelebek-B.Fly        13     Yaş Kategorisi Bayan

1      ÖZGE KARAGÖZ                                             1992       TDİ                                                             03:07:72                 0

 

 

  200m kelebek-B.Fly 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 BERK ALP                                     1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:35:85 526
2 CİHAN KİPER                                1992 TDİ 02:48:46 0
3 ORKUT POLAT                              1992 TDİ 02:56:06 0
4 YAĞIZ DERELİOĞLU                     1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:30:78 0

 

200m kelebek-B.Fly        14     Yaş Kategorisi Erkek

1 ALP ATEŞÇİ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:28:45 594
2 MERT KARAKOÇ 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ DQ  

 

200m kelebek-B.Fly     15-16   Yaş Kategorisi Bayan

1 BERÇİN ESKİÇİ 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:35:04 690
2 DENİZ ATAYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ DQ  

 

 

  200m kelebek-B.Fly 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 GÖZEN ÖZBAY 1989 TDİ 02:34:99 0
2 BERK ATADİL 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:56:41 0

 

 

  200m kelebek-B.Fly 17-18 Yaş Kategorisi Bayan  
1 İDİL TANERİ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 02:54:26 0

 

 

  200m kelebek-B.Fly 19+ Yaş Kategorisi Erkek  
1 CEMAL ÖZCELİK                           1986 TDİ   02:22:14 0

 

 

  200m karışık-M 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 EMİNE BUŞRA BÜLBÜL                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 02:50:44 588
2 TUĞBA DEĞİRMENCİOĞLU          1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 02:54:24 557
3 ECE BAKICI                                   1992 TDİ 03:07:57 0

 

200m karışık-M           13     Yaş Kategorisi Erkek

1 ÇAĞATAY NİZAM 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:31:72 597
2 TOLGA TARAOSMAN 1992 BOSCH SPOR K. 02:52:12 0
3 ANIL MUTLU 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR DQ  

 

 

  200m karışık-M 14     Yaş Kategorisi Bayan  
1 ŞERARE AZADE 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:45:65 630
2 SİMAY SARP 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:50:82 585

 

 

  200m karışık-M 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 KORCAN AKSU 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:35:38 563
2 ALTAY OYGÜÇ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:39:59 526

 

 

  200m karışık-M 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 DENİZ ER 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:35:20 730
2 ÖZLEM TETİK 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 02:37:14 710
3 SEDEF AKGÜN 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:44:83 637
4 HAZAL YANMAZ 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:53:59 0
5 DENİZ ATAYİĞİT 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:01:28 0

 

200m karışık-M         15-16   Yaş Kategorisi Erkek

1 N.BEYTU BASKIN 1989 ÇIZAKÇA 02:25:22 662
2 EGEMEN GÖZOĞLU 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 02:25:37 660
3 MERT SALMAN 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 03:26:06 0

 

 

  200m karışık-M 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 ERSOY TÜRKMEN 1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 02:56:24 0

 

 

  400m karışık-M 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 EMİNE BUŞRA BÜLBÜL                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 06:10:86 0

 

400m karışık-M           13     Yaş Kategorisi Erkek

 

1      UĞUR CEYLAN                             1992       EGE ÜNİVERSİTESİ                                    05:49:62             487

 

 

  400m karışık-M 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 KORCAN AKSU 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:42:26 515

 

 

  400m karışık-M 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 ÖZLEM TETİK 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 05:36:49 679

 

400m karışık-M         15-16   Yaş Kategorisi Erkek

1 EGEMEN GÖZOĞLU 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:07:89 667
2 YAVUZ KÖSTEM 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 05:23:52 593

 

 

  100m karışık-M 13     Yaş Kategorisi Bayan  
1 SENA ILGAZ                                  1992 TDİ 01:18:64 617
2 HANDE ILGAZ                               1992 TDİ 01:18:86 613
3 ZEYNEP GÖKNİL                           1992 IŞIKKENT 01:20:28 587
4 GİZEM YALI                                   1992 ÇIZAKÇA 01:20:30 587
5 DİLAY BİÇER                                 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:20:42 585
6 DAMLA GÜN                                  1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:20:78 578
7 GÖZDE PELİN                               1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:22:91 542
8 CEREN YENİÇELİ                          1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:24:00 0
9 AYLA VATANSEVER                     1992 BOSCH SPOR K. 01:24:57 0
10 SELEN CİN                                    1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:30:19 0

 

 

  100m karışık-M 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 UĞUR CEYLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:14:47 526
2 BATURALP PELTEKOĞLU 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:16:41 493
3 İZZET UĞUR ZENGİN 1992 BOSCH SPOR K. 01:16:83 486
4 ANIL MUTLU 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:17:33 477
5 BATUHAN ÖDENEKLİ 1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 01:17:89 468
6 NADİR SÖNMEZ 1992 IŞIKKENT 01:18:85 0
7 TOLGA TARAOSMAN 1992 BOSCH SPOR K. 01:19:61 0
8 ATACAN ARSLAN 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:21:74 0
9 DENİZ DERVİŞOĞLU 1992 TDİ 01:25:14 0

 

100m karışık-M           14     Yaş Kategorisi Bayan

1 EDA GÜNGÖRÜRLER 1991 IŞIKKENT 01:13:99 710
2 SİMGE AYAN 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:18:38 622
3 ŞERARE AZADE 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:18:86 613
4 HAZAL TÜRKMEN 1991 MARMARİS BELEDİYE 01:21:47 0
5 ECE TURAN 1991 ÇIZAKÇA 01:22:17 0
6 DİLAN NALCI 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:23:29 0

 

 

  100m karışık-M 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 KORCAN AKSU                             1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:12:01 573
2 ALİ KÖKSAL                                  1991 TDİ 01:12:82 557
3 NURULLAH BADIR                        1991 HARB-İŞ 01:13:20 550
4 EFE OKYAY                                  1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:17:20 0
5 DENİZ ERİŞ                                   1991 IŞIKKENT 01:19:17 0
6 SERHAN METE                             1991 TOFAŞ SPOR K. DQ  
7 TUNACAN BOZDAĞ                      1991 IŞIKKENT DQ  

 

 

 

1

100m karışık-M

ECE KARHAN                                1989

15-16 Yaş Kategorisi Bayan

MARMARİS BELEDİYE

 

01:12:43

 

743

2 MELİS YALPI                                 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:12:81 735
3 GAMZE GÜN                                 1989 FERDİ ESKİŞEHİR 01:15:42 680
4 BERÇİN ESKİÇİ                             1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:16:89 651
5 SİMYA BALKAN                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:17:71 635
6 AYŞENUR TAVUKÇUO ĞLU           1990 ÇIZAKÇA 01:17:98 630
7 HAZAL YANMAZ                            1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:18:19 626
8 NURAN PALYOŞ                           1989 DSİ NİLÜFER 01:18:48 620
9 DUYGU MERT                               1989 DSİ NİLÜFER 01:19:62 0
10 PINAR BUDAK                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:19:77 0
 

1

100m karışık-M

MUZAFFER DEMİRTAŞ                 1989

15-16 Yaş Kategorisi Erkek

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

01:03:64

 

760

 

2 N.BEYTU BASKIN 1989 ÇIZAKÇA 01:07:87 660
3 SEDAT MUTLU 1989 KARAYOLLARI YOLSPOR 01:08:42 648
4 ÇAĞATAY İNALCI 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:09:16 631
5 YILMAZ BAYSAL 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:09:26 629
6 BATIKAN ÜNVER 1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:11:13 0
7 GÜRÇAĞIL ADAPINAR 1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:11:82 0
8 OZAN ÖLGÜ 1990 SARAR SPOR 01:12:05 0
9 ALİ BATMAZ 1990 TOFAŞ SPOR K. 01:12:38 0
10 BERK ATADİL 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:12:77 0
11 ÇAĞIL KAYA 1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:12:96 0
12 TOLGA ÖZARSLAN 1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:27:41 0

 

100m karışık-M         17-18   Yaş Kategorisi Bayan

1 MELİKE ERTAN 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:14:15 707
2 NEVCİHAN DİNDAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:15:10 687
3 GİZEM ŞAHİN 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:16:50 659
4 TUĞÇE TAŞAR 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:17:05 648
5 MERVE CANARSLAN 1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:21:31 0

 

 

  100m karışık-M 17-18 Yaş Kategorisi Erkek  
1 ÖZGÜN ARSLANTAŞ 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:02:73 783
2 MERT HEPYÜKSELEN 1988 TDİ 01:04:62 736
3 SERHAT ERDEN 1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:06:12 700
4 ÇAĞDAŞ COŞAR 1988 FERDİ ESKİŞEHİR 01:07:95 658
5 UTKU CAN GÜRSES 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:09:81 0
6 OZAN BAĞDATLI 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 01:10:15 0
7 UTKU DEĞİRMENCİOĞLU 1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 01:13:26 0

 

 

  100m karışık-M 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 BAHAR TOKER 1983 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:13:58 719
2 PAMELA SERGİO 1986 ÖZEL FATİH KOLEJİ 01:15:09 687

 

 

  100m karışık-M 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 N.VOLKAN OKAN                          1986 SARAR SPOR 01:05:55 714
2 İLKER LİM                                     1985 FERDİ ESKİŞEHİR 01:05:67 711
3 ULAŞ YILMAZ KARABAĞ               1986 GÖZTEPE 01:11:84 0
4 SERCAN SEVGÜL                         1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 01:12:65 0
5 SELÇUK BÜYÜKMEHMETO ĞLU 1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR TERK  

 

 

 

1

50m sırt-Back

GİZEM YALI                                   1992

13     Yaş Kategorisi Bayan

ÇIZAKÇA

 

00:34:45

 

675

2 HANDE ILGAZ                               1992 TDİ 00:35:71 620
3 İDİL MUÇUOĞLU                           1992 ÖRNEK KOLEJİ 00:35:76 618
4 DAMLA GÜN                                  1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:36:13 603
5 MÜGE GÜLAĞLAR                        1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:36:23 599
6 İREM ERTAN                                 1992 IŞIKKENT 00:36:58 585
7 DİLAY BİÇER                                 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:37:82 538
8 DİCLE YURDATAP                        1992 SARAR SPOR 00:37:85 537
9 AYCAN ŞORABATUR                    1992 VİŞNELİK SPOR 00:39:36 0
10 SİMAY OMAK                                1992 BOSCH SPOR K. 00:42:54 0
 

1

50m sırt-Back

TUĞBERK YANILMAZ                    1992

13     Yaş Kategorisi Erkek

ÖRNEK KOLEJİ

 

00:33:22

 

541

2 İZZET UĞUR ZENGİN                    1992 BOSCH SPOR K. 00:35:98 439
3 DORUKHAN ARSLAN                    1992 ÇIZAKÇA 00:36:46 423
4 EFECAN HALIOĞLU                      1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:84 0
5 BATUHAN ODYAKMAZ                  1992 MARMARİS BELEDİYE 00:36:99 0
6 BORA İNCEOĞLU                          1992 MARMARİS BELEDİYE 00:37:11 0
7 BATIKAN BİLİR                              1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:37:51 0
8 GÖKHAN ÇAVUŞ                           1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:38:72 0
9 EMİRHAN DURMAZ                       1992 BOSCH SPOR K. 00:41:57 0
10 OĞUZCAN AKTAN                         1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:41:67 0
11 UMUT ARSLAN                             1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:44:62 0
12 BATUHAN ÖDENEKLİ                    1992 BURSA YÜZME İHTİSAS DQ  

 

50m sırt-Back            14     Yaş Kategorisi Bayan

1 EDA GÜNGÖRÜRLER 1991 IŞIKKENT 00:32:73 755
2 SEDA SARIGÖL 1991 SARAR SPOR 00:33:43 721
3 BERFU GÜNDOĞAR 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:04 693

 

4 SİMGE AYAN 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:94 653
5 ÇAĞLA BOSTANCI 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:36:08 605
6 PINAR KAYMARAZ 1991 ÇIZAKÇA 00:36:21 600
7 SEÇİL ÖNEL 1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:41:45 0

 

 

  50m sırt-Back 14     Yaş Kategorisi Erkek  
1 İLKKAN SEVİMLİ 1991 ÇIZAKÇA 00:31:72 606
2 DOĞUŞ AKAY 1991 IŞIKKENT 00:32:02 592
3 SERHAN METE 1991 TOFAŞ SPOR K. 00:32:16 586
4 REHA TOPUZ 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:32:82 557
5 HAKAN ŞORA 1991 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:34:06 507
6 EFE OKYAY 1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:34:24 500
7 EMRE UMURTAY 1991 ÇIZAKÇA 00:34:26 500
8 ALPER KAYALI 1991 HARB-İŞ 00:35:43 0
9 AYBERK TOPCU 1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:37:79 0

 

 

  50m sırt-Back 15-16 Yaş Kategorisi Bayan  
1 AYŞENUR TAVUKÇUO ĞLU           1990 ÇIZAKÇA 00:32:62 760
2 BAHRİYE NEHİR VURAL               1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:33:69 709
3 NURAN PALYOŞ                           1989 DSİ NİLÜFER 00:35:37 634
4 GAMZE GÜN                                 1989 FERDİ ESKİŞEHİR 00:35:49 629
5 ECE KOZAKÇI                               1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:83 0
6 SİMGE ÖZFİLİZ                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:37:06 0

 

 

  50m sırt-Back 15-16 Yaş Kategorisi Erkek  
1 CANER KARABARUT                    1990 BURSA KOLEJLİLER 00:29:33 726
2 CEYHAN BEKİROĞLU                   1989 ÇIZAKÇA 00:30:43 668
3 ÖZKAN TETİK                                1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:57 661
4 BERK ÖZYURT                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:73 653
5 MURAT ACAR                               1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:32:13 588
6 BATIKAN ÜNVER                          1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:32:34 578
7 CAN ALTAŞ                                   1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:32:77 560
8 OZAN ÖLGÜ                                  1990 SARAR SPOR 00:33:18 542
9 BUĞRA ERDOĞAN                        1990 SARAR SPOR 00:34:28 0
10 SONER TURAN                             1990 DSİ NİLÜFER 00:34:80 0
11 MEHMET CAN KAYMAZ                1990 BOSCH SPOR K. 00:35:15 0
12 BURAK DERBENTOĞULLARI        1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:35:20 0
13 HALİL ŞANLI                                  1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:39:25 0

 

 

 

1

50m sırt-Back

BURCAK PEKEL                            1987

17-18 Yaş Kategorisi Bayan

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

00:32:97

 

743

2 BUSE ŞİMŞEK                               1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:33:16 734
3 MERVE CANARSLAN                    1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:37:27 0
 

1

50m sırt-Back

ÇAĞDAŞ COŞAR                           1988

17-18 Yaş Kategorisi Erkek

FERDİ ESKİŞEHİR

 

00:29:42

 

721

2 BARTU BÜYÜKYILMAZ                  1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:27 677
3 ERSOY TÜRKMEN                        1988 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:36:63 0
 

1

50m sırt-Back

BAHAR TOKER                             1983

19+    Yaş Kategorisi Bayan

ÖZEL FATİH KOLEJİ

 

00:33:21

 

732

 

1

50m sırt-Back

İLKER LİM                                     1985

19+    Yaş Kategorisi Erkek

FERDİ ESKİŞEHİR

 

00:29:37

 

723

2 ERKAN AYDIN                               1986 FERDİ ESKİŞEHİR 00:29:78 702
 

1

50m kelebek-B.Fly

ÖZGE KARAGÖZ                           1992

13     Yaş Kategorisi Bayan

TDİ

 

00:34:26

 

618

2 EMİNE BUŞRA BÜLBÜL                 1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:34:54 606
3 İDİL MUÇUOĞLU                           1992 ÖRNEK KOLEJİ 00:34:62 603
4 SENA ILGAZ                                  1992 TDİ 00:35:50 567
5 ECE AĞIR                                     1992 IŞIKKENT 00:35:73 558
6 SEZİN KAHRAMAN                        1992 TDİ 00:36:14 542
7 EKİN ERGUN                                 1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR 00:36:51 528
8 BEGÜM KAYILIOĞLU                    1992 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:39:24 0
9 AYCAN ŞORABATUR                    1992 VİŞNELİK SPOR 00:39:26 0
10 SİMGE SÖZBİR                             1992 BOSCH SPOR K. 00:40:90 0
11 TUĞBA DEĞİRMENCİOĞLU          1992 DENİZLİ GENÇLİK SPOR DQ  

 

 

  50m kelebek-B.Fly 13     Yaş Kategorisi Erkek  
1 BERK ALP 1992 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:30:47 610

 

2 BUĞRA TAŞTAN                           1992 MARMARİS BELEDİYE 00:31:61 558
3 CİHAN KİPER                                1992 TDİ 00:32:89 504
4 BATURALP PELTEKOĞLU             1992 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:33:24 490
5 OLCAY SARI                                 1992 PAMUKKALE 00:33:39 485
6 SALİH CEMRE                               1992 TDİ 00:33:91 465
7 İZZET UĞUR ZENGİN                    1992 BOSCH SPOR K. 00:34:41 447
8 YAĞIZ DERELİOĞLU                     1992 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:50 444
9 UMUT COŞAR                               1992 FERDİ ESKİŞEHİR 00:34:91 430
10 BATUHAN ÖDENEKLİ                    1992 BURSA YÜZME İHTİSAS 00:35:00 427
11 TOLGA TARAOSMAN                    1992 BOSCH SPOR K. 00:35:62 407
12 BORA İNCEOĞLU                          1992 MARMARİS BELEDİYE 00:35:91 398
 

1

50m kelebek-B.Fly

SEDA SARIGÖL                             1991

14     Yaş Kategorisi Bayan

SARAR SPOR

 

00:31:75

 

735

2 SEÇİL ÖZYEŞİLOVA                      1991 IŞIKKENT 00:34:38 613
3 SEYHAN SAVAŞ                            1991 IŞIKKENT 00:38:12 0
 

1

50m kelebek-B.Fly

ATİLLA AKBAŞ                              1991

14     Yaş Kategorisi Erkek

VİŞNELİK SPOR

 

00:30:10

 

628

2 SERHAN METE                             1991 TOFAŞ SPOR K. 00:30:31 618
3 NURULLAH BADIR                        1991 HARB-İŞ 00:30:80 595
4 TUNACAN BOZDAĞ                      1991 IŞIKKENT 00:31:52 562
5 İLKKAN SEVİMLİ                           1991 ÇIZAKÇA 00:32:10 537
6 ERK DİZDAR                                 1991 MARMARİS BELEDİYE 00:32:29 529
7 REHA TOPUZ                                1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:33:37 485
8 ÖZKAN MEŞELİ                             1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:33:53 479
9 AYBERK TOPCU                           1991 ESKİŞEHİR TELEKOM 00:33:58 478
10 DENİZ ERİŞ                                   1991 IŞIKKENT 00:34:11 458
11 ALPER KAYALI                              1991 HARB-İŞ 00:34:80 0
12 MERT KARAKOÇ                           1991 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:35:17 0
 

1

50m kelebek-B.Fly

DENİZ ER                                      1989

15-16 Yaş Kategorisi Bayan

EGE ÜNİVERSİTESİ

 

00:31:57

 

744

2 GAMZE GÜN                                 1989 FERDİ ESKİŞEHİR 00:31:59 743
3 BERÇİN ESKİÇİ                             1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:31:71 737
4 HAZAL YANMAZ                            1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:33:96 631
5 DUYGU MERT                               1989 DSİ NİLÜFER 00:34:31 616
6 BERNA ÇAYLI                               1990 PAMUKKALE 00:34:43 611
7 DENİZ ATAYİĞİT                           1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:83 594
8 NURAN PALYOŞ                           1989 DSİ NİLÜFER 00:34:93 590
9 SİMGE ÖZFİLİZ                             1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:36:51 0
 

1

50m kelebek-B.Fly

GÖZEN ÖZBAY                             1989

15-16 Yaş Kategorisi Erkek

TDİ

 

00:27:54

 

766

2 CAN ANACAK                                1990 KARAYOLLARI YOLSPOR 00:27:72 756
3 GÜRÇAĞIL ADAPINAR                  1989 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:29:23 673
4 BERK ÖZYURT                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:29:64 652
5 ÖZKAN TETİK                                1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:12 627
6 ONUR ÜNVER                               1990 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:12 627
7 NAZMİ UZUN                                 1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:14 626
8 BATIKAN ÜNVER                          1990 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:30:43 612
9 BERK ATADİL                                1989 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:51 608
10 EMİR SÖNMEZ                              1990 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:30:52 608
11 ALİ BATMAZ                                  1990 TOFAŞ SPOR K. 00:31:45 565
12 COŞKUN AKBARDAK                    1989 HARB-İŞ 00:33:78 0
13 MEHMET CAN KAYMAZ                1990 BOSCH SPOR K. 00:33:86 0

 

50m kelebek-B.Fly      17-18 Yaş Kategorisi Bayan

1 BURCAK PEKEL 1987 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:31:06 770
2 NEVCİHAN DİNDAR 1987 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:31:84 730
3 İDİL TANERİ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:34:15 623
4 BUSE ŞİMŞEK 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:34:24 619
5 GİZEM ŞAHİN 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:34:67 601
50m kelebek-B.Fly      17-18 Yaş Kategorisi Erkek
1 SERHAT ERDEN 1987 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:27:70 757
2 ÖZGÜN ARSLANTAŞ 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:27:82 750
3 BARTU BÜYÜKYILMAZ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:28:31 722
4 EMRE SÜTÇÜ 1988 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:29:51 658
5 OZAN BAĞDATLI 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ 00:30:22 0
6 KAAN GÜNER 1988 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:30:60 0

 

 

  50m kelebek-B.Fly 19+    Yaş Kategorisi Bayan  
1 BAHAR TOKER 1983 ÖZEL FATİH KOLEJİ 00:31:58 743
2 ÇİĞDEM OKCU 1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:36:46 0

 

  50m kelebek-B.Fly 19+    Yaş Kategorisi Erkek  
1 ERKAN AYDIN                               1986 FERDİ ESKİŞEHİR 00:28:43 716
2 CEMAL ÖZCELİK                           1986 TDİ 00:28:46 714
3 SELÇUK BÜYÜKMEHMETO ĞLU 1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:29:27 0
4 İ. AYBARS SAVİŞ                          1986 SARAR SPOR 00:29:65 0
5 ULAŞ YILMAZ KARABAĞ               1986 GÖZTEPE 00:30:03 0
6 SERCAN SEVGÜL                         1986 A.Ü. GENÇLİK SPOR 00:31:38 0

 

 

 

1

1500m serbest-Free

NADİR SÖNMEZ                            1992

13     Yaş Kategorisi Erkek

IŞIKKENT

 

19:29:31

 

562

2 TUĞBERK YANILMAZ                    1992 ÖRNEK KOLEJİ 20:22:53 0
 

1

1500m serbest-Free

DOĞUŞ AKAY                               1991

14     Yaş Kategorisi Erkek

IŞIKKENT

 

18:20:03

 

651

2 ALTAY OYGÜÇ                              1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 19:00:52 597
3 ALP ATEŞÇİ                                  1991 EGE ÜNİVERSİTESİ 19:02:41 595
 

1

1500m serbest-Free

BURAK DERBENTOĞULLARI        1990

15-16 Yaş Kategorisi Erkek

ÖZEL FATİH KOLEJİ

 

18:39:64

 

624

2 KERİM BİRGİ GÜNEŞ                    1989 EGE ÜNİVERSİTESİ 18:55:11 604
 

1

1500m serbest-Free

FIRAT AÇAR                                  1987

17-18 Yaş Kategorisi Erkek

ÖZEL FATİH KOLEJİ

 

17:15:11

 

745

 

İlginizi çekebilir

Merve Tuncel 800mt Serbest kategorisinde 8:28.34’lük derecesi ile Olimpiyat A Barajını geçmiştir.

Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmeleri’nde Ankara TOHM ekibimizde bulunan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir