Anasayfa | 2015-2016 Sezonu | 2006 Doğumlular Yüzme Teşvik Yarışları sonuçları

2006 Doğumlular Yüzme Teşvik Yarışları sonuçları

Yarış Sonuçları

 

2006 Doğumlular Yüzme Teşvik Yarışları

2006 Doğumlular Yüzme Teşvik Yarışları (10 Yaş) 13-14 Şubat 2016 tarihlerinde Kartal Yüzme havuzunda yapılacaktır.

MÜSABAKA TARİHİ : 13-14 Şubat 2016 Saat:10:00

MÜSABAKA YERİ : Kartal Yüzme Havuzu

MÜSABAKA KATILIM YAŞI : 10 (2006) Bayan-Erkek

MÜSABAKA LİSTE SON BİLDİRİM TARİH : 10 Şubat 2016 Saat:17:00’e Kadar

MÜSABAKA TEKNİK TOPLANTISI :Teknik toplantı yapılmayacaktır.

MÜSABAKA KURALLARI:

  1. FINA teknik kuralları ve TYF yarış yönetmeliği geçerli olacaktır.
  2. Yarışa belirtilen yaş grubu sporcuları varsa 2015 – 2016 sezonu lisanslarıyla, lisansı olmayan sporcular yüzdürülmeyecektir.
  3. Takımların listelerini “Yarışma İştirak Programı” kullanılarak en geç 10 Şubat Saat:17:00’e kadar ulku.arig@gmail.com adresine mail ile bildirmeleri gerekmektedir. Yarışma listelerini zamanında bildirmeyen kulüpler müsabakaya katılamayacaklardır.
  4. Müsabakalarda ilk üç dereceye giren sporculara madalya verilecektir.
  5. Bir günde bir sporcu bayrak yarışı hariç en fazla 2, toplamda bir sporcu en fazla 3 yarışa iştirak edebilecektir.
  6. Sabah seansı saat 10:00’da başlayacak olup akşam seansı için başlama saati 14:30’dur. Ancak sabah seansının uzaması durumunda müsabaka Başhakemi akşam seansı başlama saatini ileri bir saate alabilir.
  7. Yarış öncesi ısınma saatleri içerisinde 1. kulvar kısa sprint, dönüş ve depar çalışmalarına diğer kulvarlar ise ısınma ve yumuşama çalışmalarına ayrılmıştır.
  8. Seriler iyi dereceden kötü dereceye yapılacaktır.
  9. Yarışlarda diskalifiye anonsu her stilin serileri tamamlandığında yapılacaktır.
  10. Serisini kaçıran sporcu tekrar yüzdürülmeyecektir.
  11. İtiraz olması durumunda itirazlar yazılı olarak yapılacak olup 350 TL itiraz bedeli ödenecektir.

Yarışma Programı:

1.    GÜN SABAH 1.    GÜN AKŞAM
50 m. Kelebek (B-E) 50 m. Sırt (B-E)
100 m. Kurbağalama (B-E) 100 m. Karışık (B-E)
200 m. Serbest (B-E) 4*50 m. Serbest Bayrak (B-E) 

  

2.    GÜN SABAH 2.    GÜN AKŞAM
50 m. Serbest (B-E) 50 m. Kurbağalama (B-E)
100 m. Sırt (B-E) 100 m. Serbest (B-E)
200 m. Karışık (B-E) 4*50 m. Karışık Bayrak (B-E)

yuzmeskor.com

İlginizi çekebilir

2019 Balkan Gençler yüzme Şampiyonası Tüm Sonuçlar

2019 Balkan Gençler yüzme Şampiyonası Tüm Sonuçlar 11-12 Mayıs 2019 Yunanistan [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ …