Anasayfa | 2018-2019 sezonu | 2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

17 Mayıs 2019 Yunanistan

Detayları görebilmek için

Gold üyelik gerektirir...

400m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  17/05/19 PM
# 1
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 04:56.90
2, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 04:57.36
3, 159818 IOANNIDI EYTYHIA 2005 GS.VI NIKI GIRLS 14 05:00.20
4, 155077 METSIOU KONSTADINA 2003 AE HAIDAR GIRLS 05:03.48
5, ALCARAS GAIA 2002 LIGURIA JR-W 05:04.55
6, 136775 NAOU DIMITRA 1998 NOKALAMK WOMEN 05:05.49
7, 147874 STAMATAKI VASILIKI 2002 ILYS A.O. JR-W 05:06.71
8, 162064 KOUROUNIOTI DAFNI 2003 NOVOUL GIRLS 05:08.08
9, 155030 TERZIDOU ATHANASIA 2002 MAKEDONIK JR-W 05:09.44
10, TANRIVERDI DURU 2004 TUR GIRLS 05:12.79
11, 158862 KORRE EYGENIA 2004 OKEANOS GIRLS 05:18.24
12, 164056 MAKRI GEORGIA 2006 G.S.PETROU GIRLS 13 05:20.09
13, 159274 PAPADAKI MAROUSA 2005 EOFPF GIRLS 14 05:20.34
14, 154960 ILIOPOULOU-TSIMARATOU ANDR 2003 ANOARGYR GIRLS 05:23.46
15, 162636 TOUSIOU ELENI 2004 MAKEDONIK GIRLS 05:28.05
16, McEWAN TALITHA 2005 TAURANGA GIRLS 14 05:30.84
155820   DAMASIOTI GEORGIA 2003 OKEANOS        GIRLS
400m INDIVIDUAL MEDLEY – MEN   (50m)                                          17/05/19 PM
# 2
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 137003 DANOS NIKOLAOS 2000 AOKOLON MEN 04:26.06
2, 129305 HIOTIS PANAGIOTIS 1996 OSFP MEN 04:26.55
3, 152954 VLAHOGIANNAKOS PANAGIOTIS 2002 EOFPF JR-M 04:30.91
4, 157100 SOFIKITIS VASILEIOS 2004 PANIONIOS BOYS 04:31.66
5, 156380 ANASTASAKIS DIMITRIOS 2003 GS.VI NIKI BOYS 04:34.30
6, 157078 MIARITIS ALEXANDROS 2003 GS.VI NIKI BOYS 04:38.05
7, 136267 MANIOS ELEYTHERIOS 1999 S.A.KOLLEG MEN 04:38.68
8, 140947 ROMANOS PAYLOS 2000 NOKALAMK MEN 04:38.87
9, 131810 KOURGIAS FOTIOS 1997 ANOARGYR MEN 04:41.33
10, 154947 VIOLARIS KONSTADINOS 2002 MAKEDONIK JR-M 04:44.13
11, 154444 SARADIDIS GEORGIOS 2002 PGS JR-M 04:49.35
12, 154397 TSAGKAROPOULOS THOMAS 2003 OFNI BOYS 04:52.45
13, 155853 MIHAILIDIS NIKOLAOS 2003 OKEANOS BOYS 04:52.94
14, 145188 ARVANITIS EYAGGELOS 2002 OSFP JR-M 05:00.50
147270 ZAPADIOTIS GRIGORIOS 2001 OFNI JR-M
137599 MOUSGAS MARINOS 2000 GSPERIST MEN
50m FREESTYLE – WOMEN   (50m)                                                            17/05/19 PM
# 3
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 116709 KLIKOPOULOU SOFIA 1993 OSFP WOMEN 00:25.74
2, OZBILEN SELEN 2000 TUR WOMEN 00:25.97
3, 120959 KARADAKOU STAYROULA 1995 EOFPF WOMEN 00:26.46
4, 144164 TROHALAKI MARIA-MELINA 2000 OSFP WOMEN 00:26.51
5, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:26.53
6, 130929 BAKA VASILIKI-STAYROULA 1998 PAOK WOMEN 00:26.66
7, 129808 KIRYKOU MARIA-STAYROULA 1996 AOPF WOMEN 00:26.79
8, 164072 TARLEV MARINA 2001 GLAYKOS JR-W 00:26.90
9, 145179 MARGARI NIKOLETTA-KONSTADI 2002 AE HAIDAR JR-W 00:26.96
10, 137861 KOLOKOTSA FILIPPA-LEONI 2000 ASK DERI WOMEN 00:27.17
11, 146273 KALOGERI ZAHAROULA 2002 ILYS A.O. JR-W 00:27.30
12, 158940 SIPITANOU ANASTASIA 2004 K.A.NAOUSA GIRLS 00:27.35
153787 DIAMADI ATHANASIA 2003 NEPATRON GIRLS 00:27.35
14, 154519 TROHALAKI MARIA 2002 ILYS A.O. JR-W 00:27.36
15, 146504 ZEROUNIAN ELEONORA-KONSTA 2002 AKOVV JR-W 00:27.40
16, 146629 PERIVOLA KONSTADINA 2002 ILYS A.O. JR-W 00:27.45
17, 155819 DIPIATSA HRISTINA EIRINI 2003 OKEANOS GIRLS 00:27.46
18, 111813 LIOSI MARIA 1991 OSFP WOMEN 00:27.56
19, 137732 PAYLOPOULOU GEORGIA 2000 OSFP WOMEN 00:27.63
20, 159658 VLAHOU ANNA-AYGOUSTA 2005 ANOARGYR GIRLS 14 00:27.82
21, 154608 DADOU SOTIRIA 2003 ANOG GIRLS 00:27.89
22, 159105 GKOGKOSI DANAI 2005 ORIONAS GIRLS 14 00:27.97
23, 161379 ANESTOU HRISTINA 2005 GSILIOUPOL GIRLS 14 00:28.04
24, KARGIN ILAYDA 2000 TUR WOMEN 00:28.08
25, 146058 HATZIDOPAYLAKI PARASKEYI 2000 OSFP WOMEN 00:28.25
26, ZEREN HALIME ZULAL 1995 TUR WOMEN 00:28.38
27, 170632 ZAIMI   KALIOPI 2006 PAO GIRLS 13 00:28.41
28, OZKAN ALEYNA 2000 TUR WOMEN 00:28.72
29, 157275 KAVVADA NEFELI 2005 PAO GIRLS 14 00:28.77
30, 160148 PRAGIA ZOI 2005 PAO GIRLS 14 00:29.05
93098 MATSA MARTHA 1987 OSFP WOMEN 00:26.86
157843   LAFTSIDOU AIKATERINA 2003 ARIS                  GIRLS
50m FREESTYLE – MEN   (50m)                                                                    17/05/19 PM
# 4
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 122121 GKOLOMEEV KRISTIAN 1993 EOFPF MEN 00:21.83
2, SAKCI HUSEYIN EMRE 1997 TUR MEN 00:22.61
3, 120721 KODOPOULOS KONSTADINOS 1994 EOFPF MEN 00:23.37
4, 117797 KOLIOPOULOS FOTIOS 1991 EOFPF MEN 00:23.46
5, 139550 GEORGARAKIS IOANNIS 1999 AOPF MEN 00:23.48
6, 107657 MELADINIS ODYSSEYS 1990 PAOK MEN 00:23.51
7, 144954 BILAS STERGIOS-MARIOS 2001 OKEANOS JR-M 00:23.53
MARCHESE DAVIDE 1996 LIGURIA MEN 00:23.53
9, NARDINI DAVIDE 1999 LIGURIA MEN 00:23.81
10, ADAMIDIS NIKOLAOS 2002 NSU JR-M 00:23.85
11, 138155 ZAFEIROPOULOS ATHANASIOS 2000 OSFP MEN 00:23.89
12, 99707 SKOUTELAS ALEXANDROS 1989 PANSER MEN 00:24.05
13, 147476 ZOUBOULOGLOU DIMITRIOS 2002 PANSER JR-M 00:24.06
14, 139907 ASIMAKOPOULOS DIMITRIOS 1999 PGS MEN 00:24.13
15, 132474 MALAMAS EYSTATHIOS 1998 OSFP MEN 00:24.22
16, 140214 ALOGAKOS PANAGIOTIS 1999 OSFP MEN 00:24.33
17, 154411 APOSTOLAKOS KONSTADINOS 2003 PAO BOYS 00:24.62
18, 159236 KALTSIS ELEYTHERIOS 2002 EOFPF JR-M 00:24.65
19, 128666 KRANIAS ILIAS 1994 AOPF MEN 00:24.67
ATASAY ILYA 1999 TUR MEN 00:24.67
21, 157285 HRYSOMALLIS MARIOS-PANAGIO 2004 NOKLMT BOYS 00:24.86
22, 156522 YPERIFANOS PANAGIOTIS 2002 OFNI JR-M 00:24.91
23, 139901 POALAS AGGELOS-ALEXANDROS 1999 PGS MEN 00:24.95
24, 158200 VLAHOS STEFANOS 2003 ANOARGYR BOYS 00:24.96
25, 157143 PASHALIS HRISTOS 2004 EOFPF BOYS 00:24.98
26, 159173 VARSAMIDIS DIMITRIOS 2003 NOALEX BOYS 00:24.99
27, 130491 TSADILAS IOANNIS 1996 N.A.S.ATTI MEN 00:25.08
28, 168357 FLOROS VASILEIOS 2004 MAKEDONIK BOYS 00:25.12
153673 KYRANAS NIKOLAOS 2003 OKEANOS BOYS 00:25.12
30, 142099 TROHATOS THEODOROS 1997 GLAYKOS MEN 00:25.17
31, 159383 MESISKLIS GEORGIOS 2001 AOPF JR-M 00:25.19
32, 161530 GIANNAKAKIS MIHAIL 2004 PAOK BOYS 00:25.24
33, 161164 SITAROPOULOS STYLIANOS 2002 OSFP JR-M 00:25.43
34, 159897 SFETSOS FLABOURIS DIMITRIOS 2005 OEANAV BOYS 14 00:26.13
BASLAKOV ISKENDER 1990 TUR                    MEN
50m BREASTSTROKE – WOMEN   (50m)                                                  17/05/19 PM
# 5
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 124638 DRASIDOU MARIA-THALEIA 1995 PAO WOMEN 00:32.06
2, 161695 AGGELAKI HARA 2004 NO ILIOUPO GIRLS 00:33.19
3, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 00:33.30
4, HAZAL OZKAN 2003 TUR GIRLS 00:33.37
5, 160213 TASAKOU ANDROMAHI 2003 AA ASTERIA GIRLS 00:33.57
6, 170158 HARA AGAPI 2005 PANIONIOS GIRLS 14 00:33.59
7, 152563 HATZI MARIA 2002 ARIS JR-W 00:33.72
8, 137732 PAYLOPOULOU GEORGIA 2000 OSFP WOMEN 00:34.07
9, 157344 KLOUKINA ATHANASIA 2002 AIOL.PET JR-W 00:34.50
10, 154987 LAZARI HRISTINA 2004 A.S.K.A.L GIRLS 00:34.61
11, 170213 KEFALOGIANNI MARIA 2004 S.K.ROI GIRLS 00:34.70
12, 170624 DESTE SOFIA 2004 AKODE.MET. GIRLS 00:34.76
13, 147699 NIKOLOPOULOU KONSTADINA 2001 AOPF JR-W 00:34.81
14, 132204 MOUHLIANITI LYDIA-PARASKEYI 1998 ANOARGYR WOMEN 00:35.07
15, 163798 PREVENIOU AIKATERINI 2006 PANIONIOS GIRLS 13 00:35.18
16, 153287 DALIPI OURANIA 2003 AOPF GIRLS 00:35.20
17, 155745 SIOUTA MARIA 2003 OKEANOS GIRLS 00:35.50
18, 167357 BARTZI PINELOPI 2003 N.A.S.ATTI GIRLS 00:35.54
19, 160395 PAPAZISI FREIDERIKI 2004 ARIS GIRLS 00:35.64
20, 138882 PAPAMANOLOPOULOU ERIETTA 1997 AOPF WOMEN 00:35.69
21, 167213 HARITOU FOTEINI 2005 MILON GIRLS 14 00:35.80
22, 162575 TOUBOULIDI AGAPI 2006 NGS ARTEMI GIRLS 13 00:35.85
23, 155079 MEIMARI NIKOLETTA-GEORGIA 2003 PGS GIRLS 00:36.55
24, PUSCEDDU SARA 2000 LIGURIA WOMEN 00:36.91
25, 161079 VLASIDI ELENI 2004 OFNI GIRLS 00:37.08
26, 140058 APODIAKOU HRISTINA 1997 N.A.S.ATTI WOMEN 00:37.45
139732 KODOGEORGOU ELENI 2000 OSFP WOMEN 00:33.08
50m BREASTSTROKE – MEN   (50m)                                                          17/05/19 PM
# 6
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 115935 KARPOUZLIS IOANNIS 1992 OSFP MEN 00:28.03
2, SAKCI HUSEYIN EMRE 1997 TUR MEN 00:28.20
3, 125073 ADONIOU SPYRIDON 1995 AOPF MEN 00:28.89
4, 93057 ALYFADIS ROMANOS-IASO 1986 PAO MEN 00:29.01
5, 128734 SMITIANOS KONSTADINOS 1994 OKEANOS MEN 00:29.03
6, 140151 KRANIAS SPYRIDON 2000 AOPF MEN 00:29.11
7, 147053 DROSOS NIKOLAOS 2001 OSFP JR-M 00:29.29
8, 155830 GKIKOPOULOS SPYRIDON 2002 PAO JR-M 00:29.33
9, 155828 KOUTSOULAS STAMATIS 2002 DELFPER JR-M 00:29.39
10, 136066 MANOUSARIDIS KLEOMENIS 1998 GSPERIST MEN 00:29.40
11, 145849 THOMOGLOU SAVVAS 2001 ARIS JR-M 00:29.69
12, 137750 DASKALAKIS ILIAS 1998 N.A.S.ATTI MEN 00:30.26
13, 122525 MITROU GEORGIOS 1996 AKO IL.ALM MEN 00:30.41
14, 146720 DIAMADIDIS ATHANASIOS-SEVAS 2002 NOKORIN JR-M 00:30.60
15, 157892 KOUTSOULAS VASILEIOS 2004 NIRHAL BOYS 00:30.69
16, 147425 VENETOS IOANNIS 2002 NOVOUL JR-M 00:30.75
17, 132992 ZOGRAFOS ADONIOS 1997 PGS MEN 00:31.19
18, 146092 HIOTIS IOANNIS 2002 ANOG JR-M 00:31.26
19, 158730 POULIOS ALEXANDROS 2002 OFNI JR-M 00:31.71
20, 145985 ZABAKIS VASILEIOS 2002 ILION JR-M 00:31.83
21, 156408 DROSOS HARALABOS 2004 OSFP BOYS 00:31.84
132662 MERETSOLIAS KONSTADINOS 1998 AOPF MEN 00:28.67
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 110545 ARAOUZOU KALLIOPI 1991 OSFP WOMEN 08:48.17
2, TUNCEL MERVE 2005 TUR GIRLS 14 08:48.30
3, 147064 METSIOU FOTEINI 2001 AE HAIDAR JR-W 08:51.62
4, OZKAZANC SILA 2004 TUR GIRLS 09:05.57
5, 131284 APLADI STYLIANI-ELEYTHERIA 1997 OSFP WOMEN 09:08.99
6, PETROVSKA EVA 2004 MKD GIRLS 09:10.46
7, 156989 HRISTODOULOU STYLIANI 2003 POS.IOAN. GIRLS 09:11.08
8, 141092 GIANNOPOULOU NEFELI-EYAG 2001 ANOG JR-W 09:14.17
9, 140360 KATSIARA AFRODITI 2000 AE HAIDAR WOMEN 09:14.21
10, 157077 TSALOUHOU HAROULA 2004 GS.VI NIKI GIRLS 09:17.69
11, 157452 KEHAGIA ELENI 2003 ARIS GIRLS 09:21.00
12, TANRIVERDI DURU 2004 TUR GIRLS 09:25.14
13, 140180 KYRIAKOPOULOU GEORGIA 2000 AOPF WOMEN 09:26.36
14, 154452 HASIAKOU ANTHIA 2003 PGS GIRLS 09:28.38
15, 147272 KARAKOTTA DIMITRA 2002 AE HAIDAR JR-W 09:29.14
16, 160940 HAMALIDI ANASTASIA 2005 EYV.G.A.S GIRLS 14 09:29.49
17, 162268 PAPADOPOULOU IOANNA 2004 MAKEDONIK GIRLS 09:30.08
18, 159105 GKOGKOSI DANAI 2005 ORIONAS GIRLS 14 09:31.00
19, 160311 KARATHANOU FOTEINI 2005 AOPF GIRLS 14 09:31.54
20, 144142 IDZOGLOU NATALIA 2000 ANOARGYR WOMEN 09:31.59
21, 157490 TATSIOU VASILIKI 2005 NOPATR GIRLS 14 09:32.57
22, 141240 ZAMARIA AGGELIKI 2000 AOPF WOMEN 09:33.50
23, 153307 SIDERI MARIA 2003 AOPF GIRLS 09:40.69
24, 164458 PAKOU MARINA 2005 OSFP GIRLS 14 09:42.52
25, McEWAN TALITHA 2005 TAURANGA GIRLS 14 09:47.59
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 136026 NEGRIS DIMITRIOS 1998 OSFP MEN 15:18.36
2, 136838 KYNIGAKIS ATHANASIOS-HARAL 1998 AOPF MEN 15:33.26
3, 140125 GEORGAKOPOULOS ANDREAS 2000 OSFP MEN 15:43.57
4, YIGIT ASLAN 2003 TUR BOYS 15:48.21
5, 145164 DIASITIS MIHAIL 2002 ANOARGYR JR-M 15:54.86
6, 155522 TSIFRIKAS ILIAS 2003 OKEANOS BOYS 16:08.00
7, 186558 SKOTADIS GEORGIOS 1998 OSFP MEN 16:10.30
8, 152471 XENOULIS PETROS 2002 PERA JR-M 16:21.03
9, 154024 PROVATAS NIKOLAOS 2003 ANOG BOYS 16:28.10
10, 147905 KOKKINOS IOANNIS 2001 AOPF JR-M 16:47.74
11, 156706 KATSINOPOULOS ERMIS 2004 OKEANOS BOYS 16:48.85
12, 163948 MAKRIS ATHANASIOS 2005 OEANAV BOYS 14 16:53.10
13, 154324 TRIADAFYLLOU GEORGIOS 2002 PANIONIOS JR-M 17:03.38
14, 157499 AGGELINAS HRISTOS 2003 PGS BOYS 17:14.02
15, 145401 MAYRODIMOS IOANNIS 2002 OSFP JR-M 17:34.84

İlginizi çekebilir

Tokyo 2020 Olimpiyat Destek Projesi

16.09.2018 tarihinde Olimpiyat Değerlendirme Komisyonu tarafından sunulan, Tokyo Olimpiyat Oyunları kapsamında Seviyelerine göre desteklenecek sporcuların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üye olmanız gerekiyor !!