Anasayfa | 2018-2019 sezonu | 2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

18 Mayıs 2019 Yunanistan

Detayları görebilmek için

Gold üyelik gerektirir...

Sabah eleme sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.)

50m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                       18/05/19 AM
# 1
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:29.46
2, 144164 TROHALAKI MARIA-MELINA 2000 OSFP WOMEN 00:30.07
3, KARGIN ILAYDA 2000 TUR WOMEN 00:30.08
4, 147276 KIRTSOGLOU VASILIKI-MARIA 2002 ARIS JR-W 00:30.41
5, 136698 DALLA OLGA 1999 AOPF WOMEN 00:30.87
6, 139319 PALLA IOANNA 2000 GSPERIST WOMEN 00:31.08
7, 166105 KORAKI ANNA 2005 N.A.S.ATTI GIRLS 14 00:31.12
8, 143476 MAYRAKI MARIA 1999 N.A.S.ATTI WOMEN 00:31.47
9, PUSCEDDU SARA 2000 LIGURIA WOMEN 00:31.52
10, 166067 PEOLIDOU THEODORA 2002 AOPF JR-W 00:31.53
11, 153103 HATZIEFRAIMIDOU MARIA 2003 GS.VI NIKI GIRLS 00:31.61
157268 KALMOUKOU AIKATERINI 2004 G.S.PETROU GIRLS 00:31.61
13, TARZIA CLAUDIA 1997 LIGURIA WOMEN 00:31.69
14, 157277 BIRBA ANASTASIA 2005 PAO GIRLS 14 00:31.70
15, ZEREN HALIME ZULAL 1995 TUR WOMEN 00:31.73
16, 163351 RAGKOUSI THEOFANIA 2006 G.S.PETROU GIRLS 13 00:31.80
17, 155950 BABOUKLI EIRINI 2003 AE HAIDAR GIRLS 00:32.05
18, 158670 GRIVA MARIA 2003 OKEANOS GIRLS 00:32.36
19, 153104 MERISTOUDI VAIA 2003 GS.VI NIKI GIRLS 00:32.68
140004 SAHA IOANNA 1999 ANOG WOMEN 00:30.56 OOC
154343 GEORGOPOULOU IOANNA 2003 ASK DERI GIRLS 00:30.74 OOC
OZBILEN SELEN 2000 TUR WOMEN 00:30.89 OOC
50m BACKSTROKE – MEN   (50m)                                                               18/05/19 AM
# 2
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 131484 HRISTOU APOSTOLOS 1996 OSFP MEN 00:25.45
2, 146751 HRISTOU IOANNIS 2002 OSFP JR-M 00:26.15
3, 142176 MAKRYGIANNIS EYAGGELOS 2000 ANOARGYR MEN 00:26.53
144954 BILAS STERGIOS-MARIOS 2001 OKEANOS JR-M 00:26.53
5, 155233 ANDREOPOULOS THEODOROS 2002 ARIS JR-M 00:26.59
6, BERK OZKUL 1998 TUR MEN 00:26.91
7, 122948 FOTOPOULOS KONSTADINOS 1994 GSPERIST MEN 00:26.99
8, 138152 KYRIAZIS KONSTADINOS 2000 EOFPF MEN 00:27.00
9, NARDINI DAVIDE 1999 LIGURIA MEN 00:27.07
10, ATASAY ILYA 1999 TUR MEN 00:27.08
11, 128041 AIVALIOTIS EYAGGELOS 1996 GLAYKOS MEN 00:27.16
12, 158469 KOUGKOULOS ANASTASIOS 2003 NOALEX BOYS 00:27.50
13, 123626 GIANNOPOULOS NIKOLAOS 1996 OSFP MEN 00:27.56
14, ADAMIDIS NIKOLAOS 2002 NSU JR-M 00:27.65
15, 158702 PAPAEYAGGELOU FAIDON 2002 OKEANOS JR-M 00:28.13
16, 157338 ADONIADIS THEODOROS 2003 PAOK BOYS 00:28.44
17, 125418 THOMOS GEORGIOS 1995 DELFPER MEN 00:28.51
18, 147741 GIOURTZIDIS DANIIL 2002 EOFPF JR-M 00:28.69
19, 152874 MARINIS DIMITRIOS 2003 NEPATRON BOYS 00:29.16
20, 148071 NIKOLAIDIS DIONYSIOS 2002 PAO JR-M 00:30.17
21, 163627 VAROTSIS ARISTOTELIS SPYRID 2003 ASK DERI BOYS 00:30.44
152434 BOLANOS PANAGIOTIS 2000 OSFP MEN 00:26.47 OOC
BASLAKOV ISKENDER 1990 TUR                    MEN
200m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  18/05/19 AM
# 3
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 152563 HATZI MARIA 2002 ARIS JR-W 02:23.88
2, 147874 STAMATAKI VASILIKI 2002 ILYS A.O. JR-W 02:26.25
3, ALCARAS GAIA 2002 LIGURIA JR-W 02:26.69
4, 162064 KOUROUNIOTI DAFNI 2003 NOVOUL GIRLS 02:26.95
5, 137861 KOLOKOTSA FILIPPA-LEONI 2000 ASK DERI WOMEN 02:27.21
6, 155077 METSIOU KONSTADINA 2003 AE HAIDAR GIRLS 02:27.36
7, 157344 KLOUKINA ATHANASIA 2002 AIOL.PET JR-W 02:27.87
8, 145124 SKIADOPOULOU OLGA 2002 NOKLMT JR-W 02:28.00
9, 161379 ANESTOU HRISTINA 2005 GSILIOUPOL GIRLS 14 02:28.03
10, 140180 KYRIAKOPOULOU GEORGIA 2000 AOPF WOMEN 02:28.95
11, 153103 HATZIEFRAIMIDOU MARIA 2003 GS.VI NIKI GIRLS 02:29.10
12, 160311 KARATHANOU FOTEINI 2005 AOPF GIRLS 14 02:29.96
13, 155030 TERZIDOU ATHANASIA 2002 MAKEDONIK JR-W 02:30.39
14, 155849 KAPRINI DANAI 2003 ASK DERI GIRLS 02:31.27
15, McEWAN TALITHA 2005 TAURANGA GIRLS 14 02:37.75
109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 02:25.37 OOC
143359   GIOURTZIDOU ALEXANDRA 2001 EOFPF                JR-W
200m INDIVIDUAL MEDLEY – MEN   (50m)                                          18/05/19 AM
# 4
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, RAZZETTI ALBERTO 1999 LIGURIA MEN 02:09.89
2, 152954 VLAHOGIANNAKOS PANAGIOTIS 2002 EOFPF JR-M 02:10.30
3, 129305 HIOTIS PANAGIOTIS 1996 OSFP MEN 02:10.37
4, 157573 MOUSIKAS HRISTOS 2003 NIREAS ORE BOYS 02:11.44
5, 156380 ANASTASAKIS DIMITRIOS 2003 GS.VI NIKI BOYS 02:11.88
6, 136267 MANIOS ELEYTHERIOS 1999 S.A.KOLLEG MEN 02:12.38
7, 157078 MIARITIS ALEXANDROS 2003 GS.VI NIKI BOYS 02:13.21
8, 154947 VIOLARIS KONSTADINOS 2002 MAKEDONIK JR-M 02:13.56
9, 154444 SARADIDIS GEORGIOS 2002 PGS JR-M 02:14.44
10, 134493 KAGKELIS DIMITRIOS-GEORGIO 1998 A.O.N.GERA MEN 02:15.01
11, 140947 ROMANOS PAYLOS 2000 NOKALAMK MEN 02:15.45
110177 KATRADZIS HRISTOS 1992 OSFP MEN 02:09.27 OOC
140129 GENKIANIDIS PANAGIOTIS-ORFE 2000 IASONAS MEN 02:10.96 OOC
200m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                    18/05/19 AM
# 5
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, PUSCEDDU SARA 2000 LIGURIA WOMEN 02:23.23
2, 159818 IOANNIDI EYTYHIA 2005 GS.VI NIKI GIRLS 14 02:23.62
3, 136698 DALLA OLGA 1999 AOPF WOMEN 02:24.17
4, 140004 SAHA IOANNA 1999 ANOG WOMEN 02:26.47
5, 163669 PATIKOPOULOU ARTEMIS 2006 ARGIS GIRLS 13 02:26.54
6, 163351 RAGKOUSI THEOFANIA 2006 G.S.PETROU GIRLS 13 02:26.65
7, 154343 GEORGOPOULOU IOANNA 2003 ASK DERI GIRLS 02:26.71
8, 148058 IDZOGLOU AFRODITI 2002 ANOARGYR JR-W 02:26.87
9, 158670 GRIVA MARIA 2003 OKEANOS GIRLS 02:28.82
10, 153104 MERISTOUDI VAIA 2003 GS.VI NIKI GIRLS 02:28.83
11, 166105 KORAKI ANNA 2005 N.A.S.ATTI GIRLS 14 02:29.10
12, 158367 KARYKA MARIA-ELENI 2003 A.O.PEDEL GIRLS 02:29.82
13, 162470 GIANNAKI FOTEINI DESPOINA 2006 NGS ARTEMI GIRLS 13 02:32.63
14, McEWAN TALITHA 2005 TAURANGA GIRLS 14 02:35.13
145206   DOUVARA NATALIA 2002 OFNI                  JR-W
200m BACKSTROKE – MEN   (50m)                                                            18/05/19 AM
# 6
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 155233 ANDREOPOULOS THEODOROS 2002 ARIS JR-M 02:06.63
2, 152434 BOLANOS PANAGIOTIS 2000 OSFP MEN 02:08.60
3, 146150 KATABAS HRYSOSTOMOS 2002 MILON JR-M 02:09.46
4, 157418 BARBAROUSIS GEORGIOS 2003 IRAKLIS BOYS 02:10.23
5, 123626 GIANNOPOULOS NIKOLAOS 1996 OSFP MEN 02:10.81
6, 158702 PAPAEYAGGELOU FAIDON 2002 OKEANOS JR-M 02:11.01
7, 158275 FYKATAS GEORGIOS 2004 OSFP BOYS 02:11.09
8, 137051 ZAMARIAS NIKOLAOS 1998 ANOARGYR MEN 02:13.73
9, ADAMIDIS NIKOLAOS 2002 NSU JR-M 02:14.19
10, 164788 KATSOULAKOS THEODOROS 2003 ANOG BOYS 02:14.48
11, 148069 VAZAIOS STEFANOS 2002 OKEANOS JR-M 02:15.44
12, 154669 KAHRIS ALEXANDROS 2003 NOHAN BOYS 02:15.86
13, 163627 VAROTSIS ARISTOTELIS SPYRID 2003 ASK DERI BOYS 02:18.95
131810 KOURGIAS FOTIOS 1997 ANOARGYR MEN 02:13.48 OOC
BERK OZKUL 1998 TUR                    MEN
200m BREASTSTROKE – WOMEN   (50m)                                               18/05/19 AM
# 7
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 02:34.59
2, 139732 KODOGEORGOU ELENI 2000 OSFP WOMEN 02:36.80
3, 158253 SIGANOU ZOI 2003 ASK DERI GIRLS 02:37.72
4, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 02:37.77
5, 161695 AGGELAKI HARA 2004 NO ILIOUPO GIRLS 02:38.67
6, HAZAL OZKAN 2003 TUR GIRLS 02:39.71
7, 138947 ANDRIADAKI MARIA-ELENI 1998 EOFPF WOMEN 02:41.06
8, 160213 TASAKOU ANDROMAHI 2003 AA ASTERIA GIRLS 02:42.39
9, 170158 HARA AGAPI 2005 PANIONIOS GIRLS 14 02:43.43
10, 153287 DALIPI OURANIA 2003 AOPF GIRLS 02:43.92
11, 170624 DESTE SOFIA 2004 AKODE.MET. GIRLS 02:43.99
12, 155745 SIOUTA MARIA 2003 OKEANOS GIRLS 02:44.37
13, 162575 TOUBOULIDI AGAPI 2006 NGS ARTEMI GIRLS 13 02:45.33
14, 163250 SMILIANI ANASTASIA 2005 IRAKLIS GIRLS 14 02:46.88
15, 165605 STROGGYLI NATALIA 2005 A.O.N.GERA GIRLS 14 02:47.64
16, 170213 KEFALOGIANNI MARIA 2004 S.K.ROI GIRLS 02:47.66
17, 154987 LAZARI HRISTINA 2004 A.S.K.A.L GIRLS 02:47.69
18, 167213 HARITOU FOTEINI 2005 MILON GIRLS 14 02:48.79
19, 132204 MOUHLIANITI LYDIA-PARASKEYI 1998 ANOARGYR WOMEN 02:49.18
20, 158780 HASIAKOU ELENI 2006 PGS GIRLS 13 02:50.27
21, 155079 MEIMARI NIKOLETTA-GEORGIA 2003 PGS GIRLS 02:50.85
22, 163798 PREVENIOU AIKATERINI 2006 PANIONIOS GIRLS 13 02:51.22
23, 147726 PADZALI GEORGIA-MIKAELA 2002 OFNI JR-W 02:51.49
24, 143359 GIOURTZIDOU ALEXANDRA 2001 EOFPF JR-W 02:52.73
25, 161079 VLASIDI ELENI 2004 OFNI GIRLS 02:54.03
26, 163607 MIKOULESKOU EYA 2004 OKEANOS GIRLS 02:55.51
27, 162636 TOUSIOU ELENI 2004 MAKEDONIK GIRLS 02:56.10
28, 160395 PAPAZISI FREIDERIKI 2004 ARIS GIRLS 02:58.28
200m BREASTSTROKE – MEN   (50m)                                                       18/05/19 AM
# 8
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 132662 MERETSOLIAS KONSTADINOS 1998 AOPF MEN 02:23.66
2, 145849 THOMOGLOU SAVVAS 2001 ARIS JR-M 02:24.04
3, 128734 SMITIANOS KONSTADINOS 1994 OKEANOS MEN 02:24.06
4, 136066 MANOUSARIDIS KLEOMENIS 1998 GSPERIST MEN 02:24.90
5, 126488 MOURATIDIS KONSTADINOS 1995 XANTH MEN 02:24.93
6, 157100 SOFIKITIS VASILEIOS 2004 PANIONIOS BOYS 02:24.95
7, 137599 MOUSGAS MARINOS 2000 GSPERIST MEN 02:26.61
8, 140129 GENKIANIDIS PANAGIOTIS-ORFE 2000 IASONAS MEN 02:26.75
9, 160882 ALEXOPOULOS DIMITRIOS-MARI 2004 NIRHAL BOYS 02:26.87
10, 157067 APOSTOLAKIS NIKOLAOS 2003 ORIONAS BOYS 02:27.10
11, 131810 KOURGIAS FOTIOS 1997 ANOARGYR MEN 02:31.34
12, 153546 GYMNOPOULOS KONSTADINOS 2002 GLAYKOS JR-M 02:31.88
13, 147425 VENETOS IOANNIS 2002 NOVOUL JR-M 02:32.00
14, 155852 KODOGEORGOS KONSTADINOS 2002 S.K.ROI JR-M 02:32.63
15, 152956 KALADZIS EYAGGELOS 2002 PANSER JR-M 02:33.14
16, 145985 ZABAKIS VASILEIOS 2002 ILION JR-M 02:36.01
129305 HIOTIS PANAGIOTIS 1996 OSFP MEN 02:25.07 OOC
100m BUTTERFLY – WOMEN   (50m)                                                         18/05/19 AM
# 9
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, TARZIA CLAUDIA 1997 LIGURIA WOMEN 01:02.02
2, BILGIN ZEHRA DURU 2002 TUR JR-W 01:02.07
3, 153417 MITSAKOU HRYSOULA 2003 ASK DERI GIRLS 01:02.70
4, USTUNDAG NIDA ELIZ 1996 TUR WOMEN 01:02.77
5, TUNCEL MERVE 2005 TUR GIRLS 14 01:03.71
6, 155820 DAMASIOTI GEORGIA 2003 OKEANOS GIRLS 01:03.75
7, OZKAN ALEYNA 2000 TUR WOMEN 01:03.93
8, ALCARAS GAIA 2002 LIGURIA JR-W 01:04.10
9, 153787 DIAMADI ATHANASIA 2003 NEPATRON GIRLS 01:04.15
10, 139683 TZIORA DIMITRA 1999 MAKEDONIK WOMEN 01:04.36
11, 158940 SIPITANOU ANASTASIA 2004 K.A.NAOUSA GIRLS 01:04.71
12, 159658 VLAHOU ANNA-AYGOUSTA 2005 ANOARGYR GIRLS 14 01:05.30
13, 132878 GERMANAKOU KLEIO 1999 DELFPER WOMEN 01:05.50
14, 141240 ZAMARIA AGGELIKI 2000 AOPF WOMEN 01:05.79
15, 142228 PAPANAGNOU ROUBINI 1999 OKEANOS WOMEN 01:05.82
16, 155849 KAPRINI DANAI 2003 ASK DERI GIRLS 01:05.91
17, 159870 KOKKINI ELENI 2004 OKEANOS GIRLS 01:05.93
18, 144036 MAROUTSOU ERIFYLLI-ANNA 2000 ANOG WOMEN 01:06.11
19, 155950 BABOUKLI EIRINI 2003 AE HAIDAR GIRLS 01:06.29
20, 159933 KOKOLAKI EYAGGELIA 2004 OFNI GIRLS 01:06.50
21, 146058 HATZIDOPAYLAKI PARASKEYI 2000 OSFP WOMEN 01:06.53
22, 160311 KARATHANOU FOTEINI 2005 AOPF GIRLS 14 01:07.14
23, 154315 XANTHI MARIA 2003 PANIONIOS GIRLS 01:07.36
24, 155485 PETRATOU DIONYSIA 2002 ANOG JR-W 01:08.54
25, 156625 MALAMI MARIA 2004 OL.PETROUP GIRLS 01:08.56
26, 157275 KAVVADA NEFELI 2005 PAO GIRLS 14 01:08.65
27, 158862 KORRE EYGENIA 2004 OKEANOS GIRLS 01:08.74
28, 155559 ARVANITOPOULOU ALEXIA 2000 OSFP WOMEN 01:09.79
29, 157075 HATZIEFRAIMIDOU MARINA 2004 GS.VI NIKI GIRLS 01:10.47
30, 145124 SKIADOPOULOU OLGA 2002 NOKLMT JR-W 01:11.01
111233 VOURNA KRISTEL 1992 EOFPF WOMEN 01:01.59 OOC
144164   TROHALAKI MARIA-MELINA 2000 OSFP                  WOMEN
100m BUTTERFLY – MEN   (50m)                                                                 18/05/19 AM
# 10
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, RAZZETTI ALBERTO 1999 LIGURIA MEN 00:55.24
2, 128750 KONSTADINESKOU KONSTADIN 1994 OSFP MEN 00:55.31
3, BERK OZKUL 1998 TUR MEN 00:55.37
4, 128041 AIVALIOTIS EYAGGELOS 1996 GLAYKOS MEN 00:55.54
5, 117797 KOLIOPOULOS FOTIOS 1991 EOFPF MEN 00:55.89
6, 147053 DROSOS NIKOLAOS 2001 OSFP JR-M 00:56.24
7, 138155 ZAFEIROPOULOS ATHANASIOS 2000 OSFP MEN 00:56.30
8, 139705 VELIADIS GEORGIOS 1999 ANOARGYR MEN 00:56.92
MARCHESE DAVIDE 1996 LIGURIA MEN 00:56.92
10, 145195 THOMOS PAYLOS 2002 DELFPER JR-M 00:57.03
11, 125073 ADONIOU SPYRIDON 1995 AOPF MEN 00:57.34
12, 138247 ZARAKAS PANAGIOTIS 1998 GSPERIST MEN 00:57.38
13, 132474 MALAMAS EYSTATHIOS 1998 OSFP MEN 00:57.40
14, 130491 TSADILAS IOANNIS 1996 N.A.S.ATTI MEN 00:58.03
15, 145192 ATHANASOPOULOS ANASTASIOS 2000 PGS MEN 00:58.08
16, 147457 KALOUDIS GEORGIOS 2003 KODRAM BOYS 00:58.31
17, 154410 MAIDAS DIMITRIOS 2002 OKEANOS JR-M 00:58.91
18, 157285 HRYSOMALLIS MARIOS-PANAGIO 2004 NOKLMT BOYS 00:59.07
19, 158200 VLAHOS STEFANOS 2003 ANOARGYR BOYS 00:59.13
20, 157143 PASHALIS HRISTOS 2004 EOFPF BOYS 00:59.30
21, 140118 AHMED-FOTAKIS SPYRIDON 1999 PGS MEN 00:59.75
22, 152581 ATHANASOULAKIS ANASTASIOS 2003 ARGIS BOYS 01:00.62
23, 156408 DROSOS HARALABOS 2004 OSFP BOYS 01:01.40
107567 DIMITRIADIS STEFANOS 1989 OSFP MEN 00:55.65 OOC
SIMONOVSKI IVAN 2000 MKD                   MEN
200m FREESTYLE – WOMEN   (50m)                                                         18/05/19 AM
# 11
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, OZBILEN SELEN 2000 TUR WOMEN 02:05.62
2, 146273 KALOGERI ZAHAROULA 2002 ILYS A.O. JR-W 02:06.53
3, 135564 MITSAKOU XANTHI 1999 ASK DERI WOMEN 02:07.18
4, 147088 MEDEKIDI ANASTASIA 2002 ARIS JR-W 02:07.74
5, 153289 LYRA ANTHI 2003 AOPF GIRLS 02:07.85
6, 137732 PAYLOPOULOU GEORGIA 2000 OSFP WOMEN 02:08.26
7, 111813 LIOSI MARIA 1991 OSFP WOMEN 02:09.79
8, 155819 DIPIATSA HRISTINA EIRINI 2003 OKEANOS GIRLS 02:09.95
9, 146629 PERIVOLA KONSTADINA 2002 ILYS A.O. JR-W 02:10.73
10, 159105 GKOGKOSI DANAI 2005 ORIONAS GIRLS 14 02:11.30
11, 157077 TSALOUHOU HAROULA 2004 GS.VI NIKI GIRLS 02:11.65
12, 156972 ATHANASOPOULOU IOULIA 2004 ANOG GIRLS 02:11.66
13, 154452 HASIAKOU ANTHIA 2003 PGS GIRLS 02:12.42
14, 157843 LAFTSIDOU AIKATERINA 2003 ARIS GIRLS 02:12.70
15, 162427 PANAGIOTIDOU IOANNA 2005 AA ASTERIA GIRLS 14 02:13.20
16, 159818 IOANNIDI EYTYHIA 2005 GS.VI NIKI GIRLS 14 02:13.72
17, 157490 TATSIOU VASILIKI 2005 NOPATR GIRLS 14 02:16.10
18, McEWAN TALITHA 2005 TAURANGA GIRLS 14 02:16.48
19, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 02:30.34
130929 BAKA VASILIKI-STAYROULA 1998 PAOK WOMEN 02:06.44 OOC
162064   KOUROUNIOTI DAFNI 2003 NOVOUL           GIRLS
200m FREESTYLE – MEN   (50m)                                                                 18/05/19 AM
# 12
Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points
1, 147476 ZOUBOULOGLOU DIMITRIOS 2002 PANSER JR-M 01:53.05
2, 158390 STAMOU KONSTADINOS-EMMAN 2003 ASK DERI BOYS 01:53.95
3, 126633 DIMITRIOU DIMITRIOS 1997 ANOARGYR MEN 01:53.99
4, 147924 MARKOS DIMITRIOS 2001 NOKALAMK JR-M 01:54.41
5, 156321 KODOVAS IOANNIS 2003 GS.VI NIKI BOYS 01:54.46
6, 161936 EGGLEZAKIS KONSTADINOS 2001 ANOG JR-M 01:54.54
7, 140214 ALOGAKOS PANAGIOTIS 1999 OSFP MEN 01:54.64
8, 140106 MANIOS DIMITRIOS 1999 OSFP MEN 01:54.75
9, 128802 GIOVANOVITS DEIAN 1996 OSFP MEN 01:54.83
10, 139550 GEORGARAKIS IOANNIS 1999 AOPF MEN 01:55.05
11, 147930 SOTIROPOULOS DIMITRIOS 2001 OSFP JR-M 01:55.10
12, 139901 POALAS AGGELOS-ALEXANDROS 1999 PGS MEN 01:55.52
13, BATUHAN HAKAN 1998 TUR MEN 01:55.59
14, YIGIT ASLAN 2003 TUR BOYS 01:55.73
15, 154153 KALAITZIS STERGIOS 2003 PAO BOYS 01:56.25
16, 140071 DOLOS PANAGIOTIS-IOANNIS 1999 IASONAS MEN 01:57.58
17, 154024 PROVATAS NIKOLAOS 2003 ANOG BOYS 01:57.85
18, 142176 MAKRYGIANNIS EYAGGELOS 2000 ANOARGYR MEN 01:58.07
19, 147741 GIOURTZIDIS DANIIL 2002 EOFPF JR-M 01:58.43
20, 159173 VARSAMIDIS DIMITRIOS 2003 NOALEX BOYS 01:58.57
21, 152951 BOUDALIS ANASTASIOS 2002 OSFP JR-M 01:59.13
22, 139907 ASIMAKOPOULOS DIMITRIOS 1999 PGS MEN 01:59.43
23, 159236 KALTSIS ELEYTHERIOS 2002 EOFPF JR-M 01:59.69
24, 138155 ZAFEIROPOULOS ATHANASIOS 2000 OSFP MEN 01:59.72
25, 168357 FLOROS VASILEIOS 2004 MAKEDONIK BOYS 02:00.70
26, 145188 ARVANITIS EYAGGELOS 2002 OSFP JR-M 02:01.42
27, 163948 MAKRIS ATHANASIOS 2005 OEANAV BOYS 14 02:02.80
28, 136055 TSATIRAS ADAM 1998 PGS MEN 02:03.62
29, 159897 SFETSOS FLABOURIS DIMITRIOS 2005 OEANAV BOYS 14 02:05.58
30, PEJKOVSKI SERGEJ 2004 MKD BOYS 02:21.41
132474   MALAMAS EYSTATHIOS 1998 OSFP                  MEN

İlginizi çekebilir

Tokyo 2020 Olimpiyat Destek Projesi

16.09.2018 tarihinde Olimpiyat Değerlendirme Komisyonu tarafından sunulan, Tokyo Olimpiyat Oyunları kapsamında Seviyelerine göre desteklenecek sporcuların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Üye olmanız gerekiyor !!