Anasayfa | Uluslararası

Uluslararası

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları 19 Mayıs 2019 Yunanistan 2019-acropolis-grand-prix-yuzme-yarislari-yunanistan-3-gun-sonuclari   Sabah eleme yarışları sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BUTTERFLY – MEN   (50m)                                                                    19/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result 1, BERK OZKUL 1998 TUR MEN 00:24.39 2, 144954 …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları 18 Mayıs 2019 Yunanistan 2019-acropolis-grand-prix-yuzme-yarislari-yunanistan-2-gun-sonuclari   Sabah eleme sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                       18/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:29.46 2, 144164 …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları 17 Mayıs 2019 Yunanistan [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2019-acropolis-grand-prix-yuzme-yarislari-yunanistan-1-gun-sonuclari [/ihc-hide-content] 400m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  17/05/19 PM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 04:56.90 2, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 …

Devamını okuyun »

2019 Alternatif Gençler Faros Elena Sairi Yüzme Yarış Sonuçları

2019 Alternatif Gençler Faros Elena Sairi Yüzme Yarış Sonuçları Yunanistan’ın Dedeağaç şehrinde düzenlenen alternatif gençler faros elena sairi 2019 müsabakaları tamamlandı. Müsabakalarda sporcularımız 9 altın, 16 gümüş ve 15 bronz madalya kazanarak bayan erkek toplamda 1.’lik kupasının sahibi oldu. [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2019-alternatif-gencler-faros-elena-sairi-yuzme-yaris-sonuclari [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

2019 Sırbistan Open Yüzme Yarışları Toplu Sonuçlar

2019 Sırbistan Open Yüzme Yarışları Toplu Sonuçlar 15-17 Mart 2019 Belgrad Takım istatistikleri : 2019-sirbistan-open-yuzme-yarislari-istatistikler En iyi Performansları : 2019-sirbistan-open-yuzme-yarislari-eniyi-performans Toplu Sonuçlar [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2019-sirbistan-open-yuzme-yarislari-toplu-sonuclar [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

Uluslararası 1.Turkcell Edirne Cup Yüzme Yarışları Tüm Sonuçlar

Uluslararası 1.Turkcell Edirne Cup Yüzme Yarışları Tüm Sonuçlar Rekorlar : 2019-uluslararasi-1-turkcell-edirne-cup-yuzme-yarislari-rekorlar Kulüp Katılımları : 2019-uluslararasi-1-turkcell-edirne-cup-yuzme-yarislari-takim-katilimlari İstatistikler : 2019-uluslararasi-1-turkcell-edirne-cup-yuzme-yarislari-istatistikler Sporcu Performansları ve Tüm Sonuçlar : [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2019-uluslararasi-1-turkcell-edirne-cup-yuzme-yarislari-sporcu-performanslari 2019-uluslararasi-1-turkcell-edirne-yuzme-yarislari-tum-sonuclar [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »