Anasayfa | Yüzme Federasyonu | Yüzme | 11-12 Yaş İl Vize Yarışları

11-12 Yaş İl Vize Yarışları

2018 11-12 Yaş Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Final Sonuçları

2018 11-12 Yaş Yüzme Ulusal Gelişim Projesi Final Sonuçları 13-16 Aralık 2018 Trabzon 2018-11-12-yas-yuzme-ulusal-gelisim-projesi-finalleri-sporcu-performanslari-detayli 2018-11-12-yas-yuzme-ulusal-gelisim-projesi-finalleri-kulup-istatistikleri [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2018-11-12-yas-yuzme-ulusal-gelisim-projesi-finalleri-toplu-sonuclar [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Gebze Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Gebze Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 11-12-yas-bayan-erkek-yuzme-gelisim-projesi-gebze-bolge-musabakasi-katilimci-listesi [/ihc-hide-content] İL KULÜP ADI ADI -SOYADI   İSTANBUL Arel Spor Kulübü Çağan Özgür İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas S.K. Alp Eren Bakkurt İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas S.K. Kaan Berke Tokatlı İSTANBUL Aydınoğlu …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Samsun Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Samsun Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 11-12-yas-bayan-erkek-yuzme-gelisim-projesi-samsun-bolge-musabakasi-katilimci-listesi [/ihc-hide-content] İL KULÜP ADI ADI -SOYADI     BOLU Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Kerem Kahveci BOLU Boss Spor Kulübü Duru Özfidan BOLU Boss Spor Kulübü Eylül Özdemir BOLU Boss Spor …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Denizli Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Denizli Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 11-12-yas-bayan-erkek-yuzme-gelisim-projesi-denizli-bolge-musabakasi-katilimci-listesi [/ihc-hide-content] İL KULÜP ADI ADI -SOYADI   AFYON Mareşal Gençlik Spor Kulübü Recep Kirez ANTALYA Alanya Ferdi Beyza Karaduman ANTALYA Alanya Ferdi Emre Arican ANTALYA Alanya Ferdi Gökçe Halat ANTALYA Alanya …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Ankara Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 11-12-yas-bayan-erkek-yuzme-gelisim-projesi-ankara-bolge-musabakasi-katilimci-listesi [/ihc-hide-content] Ankara Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi AKSARAY Aksaray Gençlik Spor Kulübü Zeynep Ede AKSARAY Aksaray Gençlik Ve Spor Kulubü Yildirim Ceren Nur Beyza AKSARAY Gençlik Spor Kulübü Inci Adigüzel ANKARA Anka Spor Gelişim Kulübü Berk Koç …

Devamını okuyun »

11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI

TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI Müsabaka Yeri: İller (25M – 50m Havuzlar) –  09.07.2018 tarihine kadar iller yarışmaları düzenleyebilir. Teknik Toplantı: Yarışmanın yapılacağı havuzlarda yapılacaktır. Katılım Yaşı: 11-12 Yaş ( 2006-2007) Bayan/Erkek Sonuç Bildirimi: İl temsilcilikleri tarafından mhkyuzme@tyf.gov.tr e-posta adresine yapılacaktır. [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Yüzme Türkiye Finali Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Yüzme Türkiye Finali Katılımcı Listesi TÜRKİYE FİNALİ 11-12 yaş Türkiye Final müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcuların il, kulüp ve ad soyadları listelerde belirtirmiştir. Katılım kriterlerini yerine getirip isimleri listede olmayan sporcular kulüp yetkileri tarafından aşağıdaki mail adresine sporcu adı soyadı, katıldığı yarışma adı, stil, mesafe yüzmüş olduğu dereceleri …

Devamını okuyun »