Anasayfa | Yüzme Federasyonu | Yüzme | Yüzme Yarış Sonuçları c

Yüzme Yarış Sonuçları c

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları 18 Mayıs 2019 Yunanistan Sabah eleme sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                       18/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:29.46 2, 144164 TROHALAKI MARIA-MELINA …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları 17 Mayıs 2019 Yunanistan 400m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  17/05/19 PM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 04:56.90 2, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 04:57.36 3, 159818 IOANNIDI EYTYHIA …

Devamını okuyun »

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Kırıkkale Grubu Sonuçlar

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Kırıkkale Grubu Sonuçlar OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME KIRIKKALE GRUP MÜSABAKASI Kırıkkale, 27. – 29.4.2018

Devamını okuyun »

2017-2018 ÖĞRETİM YILI 25-27 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME TAKIM SONUÇLARI

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Takım Sonuçları 2017-2018 ÖĞRETİM YILI 25-27 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME TAKIM SONUÇLARI İLİ OKUL ADI DERECESİ ERKEKLER İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE ORTAOKULU , KADIKÖY , İSTANBUL 1 BURSA ÖZEL EMİNE ÖRNEK ORTAOKULU , MUDANYA , BURSA 2 ANTALYA İSTEK ÖZEL ANTALYA YEDİTEPE …

Devamını okuyun »

27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME GRUP YARIŞMASI SONUÇLARI

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Takım Sonuçları   NO 2017-2018 ÖĞRETİM YILI 27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME GRUP YARIŞMASI SONUÇLARI İLİ OKUL ADI GRUP MERKEZİ GRUP DERECESİ ERKEKLER 1 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE ORTAOKULU , KADIKÖY , İSTANBUL İZMİR 1 2 BURSA Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası …

Devamını okuyun »

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Şanlıurfa Grubu Sonuçlar

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Şanlıurfa Grubu Sonuçlar OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ŞANLIURFA GRUP MÜSABAKASI Şanlıurfa, 27. – 29.4.2018

Devamını okuyun »
error: Üye olmanız gerekiyor !!