Yüzme

Merve Tuncel 800mt Serbest kategorisinde 8:28.34’lük derecesi ile Olimpiyat A Barajını geçmiştir.

Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmeleri’nde Ankara TOHM ekibimizde bulunan Antrenörlüğünü Gjon Shyti’nın yaptığı Enka Spor Kulübü yüzücüsü Merve Tuncel 800m Serbest kategorisinde 8:28.34’lük derecesi ile Olimpiyat A Barajını geçmiştir. Yeni Türkiye Rekorları : Kadınlar 800mt Serbest 15-16 Yaş 17-18 Yaş 19+ Yaş Tebrikler Merve …

Devamını okuyun »

Tokyo 2020 Olimpiyat Destek Projesi

16.09.2018 tarihinde Olimpiyat Değerlendirme Komisyonu tarafından sunulan, Tokyo Olimpiyat Oyunları kapsamında Seviyelerine göre desteklenecek sporcuların kriterleri şu şekildedir: Proje kapsamı, ilgili sezonun 30Eylül ayı itibari ile son bulur. Yeni proje, sezon içerisindeki yapılan performans değerlendirmelerine göre 1 Ekim ayı itibari ile yeniden başlar Proje kapsamı Olimpik Kurul ve Teknik Kurul …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 3.gün sonuçları 19 Mayıs 2019 Yunanistan Sabah eleme yarışları sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BUTTERFLY – MEN   (50m)                                                                    19/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result 1, BERK OZKUL 1998 TUR MEN 00:24.39 2, 144954 BILAS STERGIOS-MARIOS …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 2.gün sonuçları 18 Mayıs 2019 Yunanistan Sabah eleme sonuçları (Finaller için Gold Üye olmanız gerekmektedir.) 50m BACKSTROKE – WOMEN   (50m)                                                       18/05/19 AM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ELIGUL SEZIN 1999 TUR WOMEN 00:29.46 2, 144164 TROHALAKI MARIA-MELINA …

Devamını okuyun »

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları

2019 Acropolis Grand Prix Yüzme Yarışları Yunanistan 1.gün sonuçları 17 Mayıs 2019 Yunanistan 400m INDIVIDUAL MEDLEY – WOMEN   (50m)                                  17/05/19 PM # 1 Rnk. No. FullName B.D. Team Category Result Points 1, ERTAN DENIZ 2004 TUR GIRLS 04:56.90 2, 109721 FILOPOULOU MARIA 1991 OSFP WOMEN 04:57.36 3, 159818 IOANNIDI EYTYHIA …

Devamını okuyun »
X