Yüzme

2018 Avrupa Büyükler Yüzme Şampiyonası Milli Takım Kadrosu

2018 Avurpa Büyükler Yüzme Şampiyonası Milli Takım Kadrosu 03 – 12 AĞUSTOS 2018 2018-avrupa-buyukler-yuzme-sampiyonasi-milli-takim-kadrosu BAŞKAN Erkan Yalçın MASÖR Ali Doğan YÖNETİCİ Özgür Beyazıt 1 ANTRENÖR Aykut Çelik 2 ANTRENÖR Hakan Eskioğlu 3 ANTRENÖR Ömür Sönmez 4 ANTRENÖR İbrahim Aksoy 5 ANTRENÖR Yasin Atıl 6 ANTRENÖR Gjon Shyti 7 ANTRENÖR Orhan …

Devamını okuyun »

Yüzme Milli Takımı Akdeniz Oyunları Sonuçları

Yüzme Milli Takımı 22 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Tarragona şehrinde düzenlenen Akdeniz Oyunlarını 1 Gümüş ve 7 Bronz Madalya ile tamamlamıştır. 1. Gün Sabah Elemeleri : 100m kelebek erkeklerde Ümitcan Güreş 52.85 derecesiyle 1. 100m kelebek erkeklerde Berk Özkul 54.19 derecesiyle 8. 200m serbest erkeklerde Ergecan …

Devamını okuyun »

2018 Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası Milli Takımı

2018 Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası Milli Takımı 2018-avrupa-gencler-yuzme-sampiyonasi-milli-takimi 04 – 08 Temmuz 2018 Finlandiya / Helsinki Yönetici Haluk Önem MASÖR Ali Doğan 1 ANTRENÖR Aykut Çelik 2 ANTRENÖR Hakan Eskioğlu 3 ANTRENÖR Ahmet Orhan Mengi 4 ANTRENÖR Bayram Yalçınkaya 5 ANTRENÖR Can Onsoy 6 ANTRENÖR Çüğül Gün Güler 7 ANTRENÖR …

Devamını okuyun »

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları Progression of Athletes – Details                                                                                             Tüm Yarışlar Yarış                                               Seans   Adana Gsi Place Total time Derece Verilen Derece Tarih % PB   4 Yaşar SAKAR, 1.01.2003             4 50m Sırtüstü                                    Prelim …

Devamını okuyun »

11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI

TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI Müsabaka Yeri: İller (25M – 50m Havuzlar) –  09.07.2018 tarihine kadar iller yarışmaları düzenleyebilir. Teknik Toplantı: Yarışmanın yapılacağı havuzlarda yapılacaktır. Katılım Yaşı: 11-12 Yaş ( 2006-2007) Bayan/Erkek Sonuç Bildirimi: İl temsilcilikleri tarafından mhkyuzme@tyf.gov.tr e-posta adresine yapılacaktır.

Devamını okuyun »

XVII International Swimming Meet Belgrade Trophy kafile listesi

XVII International Swimming Meet Belgrade Trophy 16-17 HAZİRAN 2018 xvii-international-swimming-meet-belgrade-trophy-kafile-listesi Metin Vatansever(TYF ANTRENÖR) Zafer Karaduman Naci Karakuş Gjon Shyti Sezar Algül Tamer Burak Sümersa Hakan Delibaş Ali Can Ömür Sönmez Can Anacak Ekin Unan Ali Özmen Volkan Burak Tuncil SPORCULAR Azra Begüm Umut Meltem Dönmez Deniz Ertan Merve Tuncel, Ece …

Devamını okuyun »