Yüzme Yarış Sonuçları

Yüzme Milli Takımı Akdeniz Oyunları Sonuçları

Yüzme Milli Takımı 22 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Tarragona şehrinde düzenlenen Akdeniz Oyunlarını 1 Gümüş ve 7 Bronz Madalya ile tamamlamıştır. 1. Gün Sabah Elemeleri : 100m kelebek erkeklerde Ümitcan Güreş 52.85 derecesiyle 1. 100m kelebek erkeklerde Berk Özkul 54.19 derecesiyle 8. 200m serbest erkeklerde Ergecan …

Devamını okuyun »

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları Progression of Athletes – Details                                                                                             Tüm Yarışlar Yarış                                               Seans   Adana Gsi Place Total time Derece Verilen Derece Tarih % PB   4 Yaşar SAKAR, 1.01.2003             4 50m Sırtüstü                                    Prelim …

Devamını okuyun »

2018 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Yarış Sonuçları Samsun

2018 Okul Sporları Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Yarış Sonuçları 25-27 Mayıs 2018 – Samsun Yarışma Sonuçları Dosyası : 1 – 1.GÜN SABAH SEANSI   25.5.2018 – 9:30   Yarış 1 25.5.2018   Kızlar, 50m Kelebek   10 – 12 yaşları arası Sonuçlar Puanlar: FINA 2018     Sıra   YB …

Devamını okuyun »

2017-2018 ÖĞRETİM YILI 25-27 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME TAKIM SONUÇLARI

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Takım Sonuçları 2017-2018 ÖĞRETİM YILI 25-27 MAYIS 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME TAKIM SONUÇLARI İLİ OKUL ADI DERECESİ ERKEKLER İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE ORTAOKULU , KADIKÖY , İSTANBUL 1 BURSA ÖZEL EMİNE ÖRNEK ORTAOKULU , MUDANYA , BURSA 2 ANTALYA İSTEK ÖZEL ANTALYA YEDİTEPE …

Devamını okuyun »

2018 Anadolu Yıldızlar Yüzme Ligi Final Yarışları Sonuçları Karabük

Anadolu Yıldızlar Yüzme Ligi Final Yarışları Sonuçları 13 Mayıs 2018 Karabük Yarışma Sonuçları Dosyası: Yarış 1 13.05.2018 Erkekler, 50m Sırt/Backstroke 14 yaş Sonuçlar   Sıra   YB   Time 1. Berkant GÖZGÖREN 04 Kocaeli Ferdi 31.22 2. Kerem PEHLİVAN 04 Sakarya 32.35 3. Baran Özgür ISKENDER 04 Trabzon Ferdi 33.39 …

Devamını okuyun »