Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir.

Güncel Haberler

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Gebze Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Gebze Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi İL KULÜP ADI ADI -SOYADI   İSTANBUL Arel Spor Kulübü Çağan Özgür İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas S.K. Alp Eren Bakkurt İSTANBUL Avrupa Yüzme Ihtisas S.K. Kaan Berke Tokatlı İSTANBUL Aydınoğlu Yüzme Kulubü Anıl Mert Yıldız İSTANBUL Aydınoğlu …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Samsun Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Samsun Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi İL KULÜP ADI ADI -SOYADI     BOLU Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Kerem Kahveci BOLU Boss Spor Kulübü Duru Özfidan BOLU Boss Spor Kulübü Eylül Özdemir BOLU Boss Spor Kulübü Nisanur Yegül BOLU Boss Spor Kulübü …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Denizli Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Denizli Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi İL KULÜP ADI ADI -SOYADI   AFYON Mareşal Gençlik Spor Kulübü Recep Kirez ANTALYA Alanya Ferdi Beyza Karaduman ANTALYA Alanya Ferdi Emre Arican ANTALYA Alanya Ferdi Gökçe Halat ANTALYA Alanya Ferdi Kaan Vahit Külahli ANTALYA Alanya Ferdi …

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Ankara Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi Ankara Bölge Müsabakası Katılımcı Listesi AKSARAY Aksaray Gençlik Spor Kulübü Zeynep Ede AKSARAY Aksaray Gençlik Ve Spor Kulubü Yildirim Ceren Nur Beyza AKSARAY Gençlik Spor Kulübü Inci Adigüzel ANKARA Anka Spor Gelişim Kulübü Berk Koç ANKARA Anka Spor Gelişim Kulübü Denizalp Başal …

Devamını okuyun »

2018 Avrupa Büyükler Yüzme Şampiyonası Milli Takım Kadrosu

2018 Avurpa Büyükler Yüzme Şampiyonası Milli Takım Kadrosu 03 – 12 AĞUSTOS 2018 2018-avrupa-buyukler-yuzme-sampiyonasi-milli-takim-kadrosu BAŞKAN Erkan Yalçın MASÖR Ali Doğan YÖNETİCİ Özgür Beyazıt 1 ANTRENÖR Aykut Çelik 2 ANTRENÖR Hakan Eskioğlu 3 ANTRENÖR Ömür Sönmez 4 ANTRENÖR İbrahim Aksoy 5 ANTRENÖR Yasin Atıl 6 ANTRENÖR Gjon Shyti 7 ANTRENÖR Orhan …

Devamını okuyun »

Yüzme Milli Takımı Akdeniz Oyunları Sonuçları

Yüzme Milli Takımı 22 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Tarragona şehrinde düzenlenen Akdeniz Oyunlarını 1 Gümüş ve 7 Bronz Madalya ile tamamlamıştır. 1. Gün Sabah Elemeleri : 100m kelebek erkeklerde Ümitcan Güreş 52.85 derecesiyle 1. 100m kelebek erkeklerde Berk Özkul 54.19 derecesiyle 8. 200m serbest erkeklerde Ergecan …

Devamını okuyun »

2018 Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası Milli Takımı

2018 Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası Milli Takımı 2018-avrupa-gencler-yuzme-sampiyonasi-milli-takimi 04 – 08 Temmuz 2018 Finlandiya / Helsinki Yönetici Haluk Önem MASÖR Ali Doğan 1 ANTRENÖR Aykut Çelik 2 ANTRENÖR Hakan Eskioğlu 3 ANTRENÖR Ahmet Orhan Mengi 4 ANTRENÖR Bayram Yalçınkaya 5 ANTRENÖR Can Onsoy 6 ANTRENÖR Çüğül Gün Güler 7 ANTRENÖR …

Devamını okuyun »

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları

2018 Turkcell Uzun Kulvar Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası Sporcu Performansları Progression of Athletes – Details                                                                                             Tüm Yarışlar Yarış                                               Seans   Adana Gsi Place Total time Derece Verilen Derece Tarih % PB   4 Yaşar SAKAR, 1.01.2003             4 50m Sırtüstü                                    Prelim …

Devamını okuyun »

11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI

TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP VİZE REGLAMANI Müsabaka Yeri: İller (25M – 50m Havuzlar) –  09.07.2018 tarihine kadar iller yarışmaları düzenleyebilir. Teknik Toplantı: Yarışmanın yapılacağı havuzlarda yapılacaktır. Katılım Yaşı: 11-12 Yaş ( 2006-2007) Bayan/Erkek Sonuç Bildirimi: İl temsilcilikleri tarafından mhkyuzme@tyf.gov.tr e-posta adresine yapılacaktır.

Devamını okuyun »

XVII International Swimming Meet Belgrade Trophy kafile listesi

XVII International Swimming Meet Belgrade Trophy 16-17 HAZİRAN 2018 xvii-international-swimming-meet-belgrade-trophy-kafile-listesi Metin Vatansever(TYF ANTRENÖR) Zafer Karaduman Naci Karakuş Gjon Shyti Sezar Algül Tamer Burak Sümersa Hakan Delibaş Ali Can Ömür Sönmez Can Anacak Ekin Unan Ali Özmen Volkan Burak Tuncil SPORCULAR Azra Begüm Umut Meltem Dönmez Deniz Ertan Merve Tuncel, Ece …

Devamını okuyun »
Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir. Nerede spor yapabilirim ? Sporun rehberi

Web sitemize, sınırlı sayıdaki indirim kontenjanından faydalanmak için hemen üye olabilirsiniz...


Recent Posts

Nerede spor yapabilirim ? Sporun rehberi

Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir.
error: Üye olmanız gerekiyor !!