Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir.

Güncel Haberler

Gymnasiade 2018’de Yüzme Branşında Milli Başarılarımız

Gymnasiade 2018’de Yüzme Branşında Milli Başarılarımız 2-9 Mayıs tarihleri arasında Fas’ın Marakeş şehrinde yapılan Gymnasiade 2018’in son gününde günü yapılan yüzme yarışlarında millilerimiz Okul Sporları Olimpiyatlarını madalya ile kapattı. -İlayda Kargın Yüzme 50mt sırt üstü yarışında dünya 1. ‘si -Aleyna Özkan 50 mt kelebek yüzmede dünya 2.’si – Aleyna Özkan …

Devamını okuyun »

2018 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Grup Müsabakaları – Sakarya

2018 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Grup Müsabakaları – Sakarya 4-5-6 Mayıs 2018 Toplu Sonuçlar : [[ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2018-okul-sporlari-yildizlar-yuzme-grup-musabakalari-sakarya-toplu-sonuclar [/ihc-hide-content]  

Devamını okuyun »

Avrupa Şampiyonu Olan Deniz Yıldızları Spor Kulübü’müzü Kutluyoruz

Avrupa Şampiyonu Olan Deniz Yıldızları Spor Kulübü’müzü Kutluyoruz Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, İspanya’da düzenlenen 18. Sualtı Hokeyi Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda erkeklerde namağlup Avrupa Şampiyonu olan Deniz Yıldızları Spor Kulübü (DYK)’nü tebrik ettiğini söyledi. 28-29 Nisan’da İspanya’nın Castellon şehrinde düzenlenen 18. Sualtı Hokeyi Avrupa Kulüpler Şampiyonası’na Türkiye’den Deniz Yıldızları …

Devamını okuyun »

Sümeyye Boyacı Dünya Şampiyonu

Sümeyye Boyacı Dünya Şampiyonu 14 yaşındaki paralimpik sporcu Sümeyye Boyacı, Brezilya’da düzenlenen Açık Su Yüzme Dünya Şampiyonası’nda dünya şampiyonu oldu. Meksika’da aralık ayında düzenlenen Paralimpik Dünya Şampiyonası’nda kazandığı dördüncülükle dikkatleri üzerine çeken Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Sümeyye Boyacı, geçtiğimiz günlerde Brezilya’da gerçekleştirilen Açık Su Yüzme Dünya Şampiyonası’nda …

Devamını okuyun »

2018 Türkiye Yüzme Federasyonu Artistik Yüzme Türkiye Yaz Şampiyonası

2018 Türkiye Yüzme Federasyonu Artistik Yüzme Türkiye Yaz Şampiyonası Müsabaka Yeri / Saat_: BURHAN FELEK KAPALI YÜZME HAVUZU / 17.00 Müsabaka Tarihi: 11-13 Mayıs 2018 Son Başvuru Tarihi: 07 Mayıs 2018 Katılım Yaşı: 7 – 8, 9-10, 11-12, 13-15 Yaş, Junior ve Senior Kategorisi Reglaman : 2018-turkiye-yuzme-federasyonu-artistik-yuzme-turkiye-yaz-sampiyonasi

Devamını okuyun »

11-12 Yaş Yüzme Türkiye Finali Katılımcı Listesi

11-12 Yaş Yüzme Türkiye Finali Katılımcı Listesi TÜRKİYE FİNALİ 11-12 yaş Türkiye Final müsabakasına katılma hakkı kazanan sporcuların il, kulüp ve ad soyadları listelerde belirtirmiştir. Katılım kriterlerini yerine getirip isimleri listede olmayan sporcular kulüp yetkileri tarafından aşağıdaki mail adresine sporcu adı soyadı, katıldığı yarışma adı, stil, mesafe yüzmüş olduğu dereceleri …

Devamını okuyun »

2018 BALKAN GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI

2018 BALKAN GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONASI 5 – 6 Mayıs 2018 BOSNA HERSEK SARAY BOSNA Uçuş Bilgileri : 03.05.2018 TK1023 12:15 İSTANBUL – 13:05 SARAJEVO INTL 07.05.2018 TK1022 09:05 SARAJEVO INTL – 11:55 ISTANBUL Otel Bilgisi: Hotel Hollywood Sarajevo Address: Dr. Mustafe Pntola 23, Ildža, Sarajevo Phone: + 387 33 773-100 …

Devamını okuyun »

27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME GRUP YARIŞMASI SONUÇLARI

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Takım Sonuçları [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2017-2018-okullararasi-kucukler-yuzme-turkiye-birinciligi-takim-sonuclari-2 [/ihc-hide-content]   NO 2017-2018 ÖĞRETİM YILI 27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA KÜÇÜKLER ERKEKLER-KIZLAR YÜZME GRUP YARIŞMASI SONUÇLARI İLİ OKUL ADI GRUP MERKEZİ GRUP DERECESİ ERKEKLER 1 İSTANBUL ÖZEL ÇEVRE ORTAOKULU , KADIKÖY , İSTANBUL İZMİR 1 …

Devamını okuyun »

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Şanlıurfa Grubu Sonuçlar

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Şanlıurfa Grubu Sonuçlar OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ŞANLIURFA GRUP MÜSABAKASI Şanlıurfa, 27. – 29.4.2018 [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2017-2018-okullararasi-kucukler-yuzme-turkiye-birinciligi-bireysel-sonuclar-sanliurfa [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel İzmir Grubu Sonuçlar

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel İzmir Grubu Sonuçlar OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME İZMİR GRUP MÜSABAKASI İzmir, 27. – 29.4.2018 [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2017-2018-okullararasi-kucukler-yuzme-turkiye-birinciligi-bireysel-sonuclar-izmir [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Adana Grubu Sonuçlar

2017-2018 Okullararası Küçükler Yüzme Türkiye Birinciliği Bireysel Adana Grubu Sonuçlar OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. – 29.4.2018 [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] 2017-2018-okullararasi-kucukler-yuzme-turkiye-birinciligi-bireysel-sonuclar-adana [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

Yüzme Branşı Yıldızlar ve Gençler Milli Takım Kampı

Yüzme Branşı Yıldızlar ve Gençler Milli Takım Kampı 21-28 Nisan 2018 Sakarya YILDIZ BAYANLAR 2004-2005 1 Yıldızlar Kocaeli Azra Begüm Umut 01.01.2005 2 Kocaeli Yüzme Kulübü Meltem Dönmez 01.01.2004 3 Ted Ankara Kolejliler S.K. Deniz ERTAN 01.01.2004 4 Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Merve TUNCEL 01.01.2005 5 Enka Spor Kulübü istanbul …

Devamını okuyun »

2018 Faros Elena Sairi Yüzme Şampiyonası sonuçları

2018 Faros Elena Sairi Yüzme Şampiyonası sonuçları Dedeağaç / Yunanistan 14-15 Nisan 2018 Tüm Sonuçlar : [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”3″ ] Gün sonuçları : 2018-faros-elena-sairi-yuzme-sampiyonasi-sonuclari-1 Gün sonuçları : 2018-faros-elena-sairi-yuzme-sampiyonasi-sonuclari-2 [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »

Şehitkamil Belediyesi 6.Geleneksel Uluslararası Alleben Su Sporları Şenlikleri sonuçlar

Şehitkamil Belediyesi 6.Geleneksel Uluslararası Alleben Su Sporları Şenlikleri Kısa Kulvar (25m) Gaziantep (TUR) 13-15 Nisan 2018 direkt bağlantı : http://www.gaziantepyuzme.com/sonuc/13042018/index.html toplu sonuçlar : [ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”2″ ihc_mb_template=”1″ ] 6-Geleneksel-Alleben-Toplu-Sonuc-ve-Takim-Puanlari [/ihc-hide-content]

Devamını okuyun »
Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir. Nerede spor yapabilirim ? Sporun rehberi

Web sitemize, sınırlı sayıdaki indirim kontenjanından faydalanmak için hemen üye olabilirsiniz...


Recent Posts

Nerede spor yapabilirim ? Sporun rehberi

Endurox R4, bütün spor dallarında ciddi antrenman yapan sporcular için çok etkili bir toparlama içeceğidir.