Anasayfa | 2017-2018 Sezonu | Paletli Yüzme Türkiye Rekorları 20-11-2017

Paletli Yüzme Türkiye Rekorları 20-11-2017

Paletli Yüzme Türkiye Rekorları 20-11-2017

[ihc-hide-content ihc_mb_type=”show” ihc_mb_who=”1″ ihc_mb_template=”1″ ]
SPORCUNUN REKORUN
Adı-Soyadı D. Tarihi Kulübü Derecesi Tarihi Yeri
50m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:16.00 11-15 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Genç (Kategori B) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:16.41 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Ümit (Kategori C) Onur Berke KUYUMCU 2002 Bakırköy Su SK 00:16.99 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
BAYAN
Büyük (Kategori A) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:19.18 02-04 / 05 / 2014 İstanbul / Türkiye
Genç (Kategori B) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:19.18 02-04 / 05 / 2014 İstanbul / Türkiye
Ümit (Kategori C) Ela ÇELTİK 2002 Tenis Yüzme Kayak 00:20.53 11-14 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
100m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:37.07 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Genç (Kategori B) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:37.07 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Ümit (Kategori C) Tuğcan KAYTAR 2002 Şehitkamil Belediyesi SK 00:38.76 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
BAYAN
Büyük (Kategori A) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:42.43 23-29 / 06 / 2016 Volos / Yunanistan
Genç (Kategori B) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:42.81 02-04 / 05 / 2014 İstanbul / Türkiye
Ümit (Kategori C) Miray TUNÇEL 2002 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:45.22 16-19 / 02 / 2017 Samsun / Türkiye
200m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Derin TOPARLAK 1997 GSİM Spor Kulübü 01:26.32 25-27 / 03 / 2016 Mersin / Türkiye
Genç (Kategori B) Can BATIR 1998 Tenis Yüzme Kayak 01:28.10 24-25 / 04 / 2015 Leipzig / Almanya
Ümit (Kategori C) Tuğcan KAYTAR 2002 Şehitkamil Belediyesi SK 01:29.03 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
BAYAN
Büyük (Kategori A) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 01:35.01 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Genç (Kategori B) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 01:35.01 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Ümit (Kategori C) Zeynep AK 2001 Tenis Yüzme Kayak 01:39.79 26-28 / 02 / 2016 Bursa / Türkiye
400m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Derin TOPARLAK 1997 Gençlik Spor Kulübü 03:07.61 23-29 / 06 / 2016 Volos / Yunanistan
Genç (Kategori B) Can BATIR 1998 Tenis Yüzme Kayak 03:08.33 03-07 / 07 / 2015 Belgrad / Sırbistan
Ümit (Kategori C) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 03:14.30 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 03:19.00 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Genç (Kategori B) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 03:19.00 02-09 / 07 / 2017 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) Zeynep AK 2001 Tenis Yüzme Kayak 03:29.14 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
800m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Derin TOPARLAK 1997 Gençlik Spor Kulübü 06:37.29 02-09 / 07 / 2017 Wroclaw / Polonya
Genç (Kategori B) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 06:38.17 11-15 / 06 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Ümit (Kategori C) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 06:39.53 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
BAYAN
Büyük (Kategori A) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 07:08.60 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Genç (Kategori B) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 07:08.60 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) Zeynep AK 2001 Tenis Yüzme Kayak 07:24.96 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
1500m. Suüstü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 12:47.92 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Genç (Kategori B) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 12:47.92 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) Muhammed Emin BAY 2001 Şehitkamil Belediyesi SK 12:55.61 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
BAYAN
Büyük (Kategori A) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 13:46.09 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Genç (Kategori B) Ceren YEŞİLBAŞ 2000 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 13:46.09 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) Zeynep AK 2001 Tenis Yüzme Kayak 14:31.51 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
50m. Dip
ERKEK
Büyük (Kategori A) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:14.65 11-15 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Genç (Kategori B) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:15.01 05-10 / 07 / 2016 Annemasse / Fransa
Ümit (Kategori C) Tuğcan KAYTAR 2002 Şehitkamil Belediye SK 00:16.23 11-15 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:17.60 01-04 / 09 / 2015 Pescara / Italya
Genç (Kategori B) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:17.94 27-04 / 08 / 2014 Lignano / Italya
Ümit (Kategori C) Gizem SORUCU 2001 Tenis Yüzme Kayak 00:18.43 30-01 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
100m. Tüplü
ERKEK
Büyük (Kategori A) Ömer Faruk SAYDAM 1999 Bakırköy Su SK 00:35.11 11-15 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Genç (Kategori B) Yiğit YILMAZ 2002 Bakırköy Su SK 00:36.85 31-02 / 04 / 2017 Antalya / Türkiye
Ümit (Kategori C) Yiğit YILMAZ 2002 Bakırköy Su SK 00:36.85 31-02 / 04 / 2017 Antalya / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:42.06 27-04 / 08 / 2014 Lignano / Italya
Genç (Kategori B) Tuğçem AKGÜN 1997 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:42.06 27-04 / 08 / 2014 Lignano / Italya
Ümit (Kategori C) Miray TUNÇEL 2002 İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları SK 00:46.54 16-19 / 02 / 2017 Samsun / Türkiye
50m. Çiftpaletli
ERKEK
Büyük (Kategori A) Özcan ESEN 1986 Tenis Yüzme Kayak 00:20.29 13-23 / 08 / 2012 Lignano / İtalya
Genç (Kategori B) Rutkay ALPAY 1994 Gaziantep Gazi Spor 00:20.97 12-14 / 08 / 2011 Çanakkale / Türkiye
Ümit (Kategori C) Mehmet Ekrem ENGİN 2002 Sakarya Su Sporları Kulübü 00:21.58 07-08 / 01 / 2017 Gebze / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Deniz Eylül KÜRKLÜ 1996 Tenis Yüzme Kayak 00:23.79 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
Genç (Kategori B) Meryem Helin YILDIRIM 2003 Beykent Koleji Spor Kulübü 00:23.99 26-28 / 02 / 2016 Bursa / Türkiye
Ümit (Kategori C) Meryem Helin YILDIRIM 2003 Beykent Koleji Spor Kulübü 00:23.99 26-28 / 02 / 2016 Bursa / Türkiye
100m. Çiftpaletli
ERKEK
Büyük (Kategori A) Özcan ESEN 1986 Tenis Yüzme Kayak 00:44.77 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
Genç (Kategori B) Celil Berk YILMAZ 2000 Şehitkamil Belediye SK 00:45.96 11-15 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Ümit (Kategori C) M. Arda DAĞDEVİREN 2001 Bahçelievler Belediyesi SK 00:47.99 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Deniz Eylül KÜRKLÜ 1996 Tenis Yüzme Kayak 00:51.64 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
Genç (Kategori B) İpek Naz SİPAHİ 2003 Şehitkamil Bahçelievler Yıldız SK 00:52.69 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) İpek Naz SİPAHİ 2003 Şehitkamil Bahçelievler Yıldız SK 00:52.69 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
200m. Çiftpaletli
ERKEK
Büyük (Kategori A) Taha SÖNMEZ 1998 Bakırköy ATA SK 01:42.14 24-26 / 02 / 2017 Eger / Macaristan
Genç (Kategori B) Yiğit Kaan KUŞTEMİR 2001 Tenis Yüzme Kayak 01:42.40 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) M. Arda DAĞDEVİREN 2001 Bahçelievler Belediyesi SK 01:45.79 20-22 / 05 / 2016 Gebze / Türkiye
BAYAN
Büyük (Kategori A) Deniz Eylül KÜRKLÜ 1996 Tenis Yüzme Kayak 01:53.24 23-29 / 06 / 2016 Volos / Yunanistan
Genç (Kategori B) İpek Naz SİPAHİ 2003 Şehitkamil Bahçelievler Yıldız SK 01:54.56 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Ümit (Kategori C) İpek Naz SİPAHİ 2003 Şehitkamil Bahçelievler Yıldız SK 01:54.56 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
400m. Çiftpaletli
ERKEK
Büyük (Kategori A) Taha SÖNMEZ 1998 Bakırköy ATA SK 03:43.18 11-14 / 05 / 2017 Osmaniye / Türkiye
Genç (Kategori B)
Ümit (Kategori C)
BAYAN
Büyük (Kategori A)
Genç (Kategori B)
Ümit (Kategori C) İpek Naz SİPAHİ 2003 Şehitkamil Bahçelievler Yıldız SK 04:08.47 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
4x100m. Bayrak
Büyük Erkek Tuğcan-Yiğit-Eray-O.Berke Milli Takım 02:34.81 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Genç Erkek Tuğcan-Yiğit-Eray-O.Berke Milli Takım 02:34.81 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Büyük Bayan Zühre-Zeynep-Ecem-Tuğçem Milli Takım 02:57.72 01-04 / 09 / 2015 Pescara / Italya
Genç Bayan Ceren-Ela-Gizem-Zeynep Milli Takım 02:58.07 22-23 / 09 / 2017 Antalya / Türkiye
4x200m. Bayrak
Büyük Erkek Emin-Yiğit-Uğur-Tuğcan Milli Takım 06:00.73 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Genç Erkek Emin-Yiğit-Uğur-Tuğcan Milli Takım 06:00.73 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
Büyük Bayan Ceren-Zeynep-Şebnem-Ela Milli Takım 06:40.58 31-06 / 08 / 2107 Tomsk / Rusya
Genç Bayan Ceren-Zeynep-Şebnem-Ela Milli Takım 06:40.58 31-06 / 08 / 2017 Tomsk / Rusya
[/ihc-hide-content]

İlginizi çekebilir

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi 2. Etap Bölge Reglamanları

11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Projesi 2. Etap Bölge Reglamanları Kocaeli Ankara Adana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir